Jump to content

Tncxp Ile İlgili Sorular Buraya

sk8er_boi
 Share

Recommended Posts

• Replies 3.6k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Klasör Seçenekleri>Dosya türleri'ne gel. klasör yazana tıklayıp gelişmişe gel. open veya aç olanı varsayılan yap. Acdsee varsa kaldır.

sk8er_boi dedigin gibi yaptım orda open war varsayılan yaptım programı kaldırdım genede klasöre giremiyorummm olmuyor

ne demek istediğniizi anlayamadım. Eskiden ne olarak gözüyordunuz? Kimbilir ne ayarlar gerekiyordur radyo yayını için.

Nası nası ne vardı eskiden normal internet iip adresim gözüküyordu 192.xxx.xxx.xxx gibi ama şimdi hep local güvenlik ayarlarından olabilir mi? yani bir başkası bilgisayarıma bağlanamıyor çünkü bağlamılacak bir ip adresi sağlanmıyor nedense:( ben güvenlik ayarlarınızdandır diye düşündüm :rolleyes:

• Administrator

Nası nası ne vardı eskiden normal internet iip adresim gözüküyordu 192.xxx.xxx.xxx gibi ama şimdi hep local güvenlik ayarlarından olabilir mi? yani bir başkası bilgisayarıma bağlanamıyor çünkü bağlamılacak bir ip adresi sağlanmıyor nedense:( ben güvenlik ayarlarınızdandır diye düşündüm :rolleyes:

Alakası yok. IP konfigürasyonunuz modeminizle alakalıdır. Veya elle ayarlamanız gerek.

öncelikle emeği gecen herkese çok tesekkürler

enfes bir sistem olmus kurulumu yaptım pc eskisinden daha rahat çalışıyor

her formatta bir yığın program kurmak derdinden kurtulmus oldum

bu arada çıkan iso dosyasını neroyla yazdırmayın kurulumda hata veriyor

clone cd ile (tabiki en yavas hızda) yazdırınca sorunsuz kurulum oluyor bilginize

o zaman senn pc den bana dosya türleri>klasör>open>içindeki verileri verirmisin ben yeniden düzenlicem ama ne yazacamı bilmiyorum lütfen

Sorunun virüs bunu burda bilen birisinin çıkmaması çok tuhafıma gitti çözüm :

Herhangi bir klasör açıkken Araçlar Klasör Seçenekleri(veya Denetim Masası Klasör Seçnekleri)'ni aç Görünüm Sekmesinde Gizle veya Sistem Dosyalarını Göster yazan yeri işaretle ve Korunan İşletim Sistemi Dosyalarını Gizle yazan yerin önündeki işareti kaldır Uygula Tamam diyerek kapat. Çift tıkladığında birlikte aç menüsünü çıkan HDD'ni aç ve içinde autorun.inf dosyası varsa sil.

Edit: Autorun.inf dosyasını sildikten sonra PC'yi yeniden başlatmalısınız.

• Administrator

Herhangi bir klasör açıkken Araçlar Klasör Seçenekleri(veya Denetim Masası Klasör Seçnekleri)'ni aç Görünüm Sekmesinde Gizle veya Sistem Dosyalarını Göster yazan yeri işaretle ve Korunan İşletim Sistemi Dosyalarını Gizle yazan yerin önündeki işareti kaldır Uygula Tamam diyerek kapat. Çift tıkladığında birlikte aç menüsünü çıkan HDD'ni aç ve içinde autorun.inf dosyası varsa sil.

Arkadaş sürücülerden değil, klasörlerden bahsediyor. Klasörlerde autorun olmaz.

kardes cok saol ama ise yaramadı ben klasöre giremiyorummm

@echo on

taskkill /im explorer.exe /f

taskkill /im wscript.exe

start reg add HKCU\SOFTWARE\Microsoft\Windows\CurrentVersion\EXplorer\Advanced /v ShowSuperHidden /t REG_DWORD /d 1 /f

start reg import kill.reg

del c:\autorun.* /f /q /as

del %SYSTEMROOT%\system32\autorun.* /f /q /as

del d:\autorun.* /f /q /as

del e:\autorun.* /f /q /as

del f:\autorun.* /f /q /as

del g:\autorun.* /f /q /as

del h:\autorun.* /f /q /as

del i:\autorun.* /f /q /as

del j:\autorun.* /f /q /as

del k:\autorun.* /f /q /as

del l:\autorun.* /f /q /as

start explorer.exe

kardeş bu yazıyı bir bat dosyası oluştur bir dene emin değilim ama işe yarayabilir!

bunu sürücülerde kullanıyorum işe yarıyor.

ve bunun nedeni virüs/trjn/spy olabilir.