Jump to content

Tncxp Ile İlgili Sorular Buraya

sk8er_boi
 Share

Recommended Posts

• Replies 3.6k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

• Administrator

abiler size 2 gblık upload imkanı sunsam 1 haftaya yayınlarmısınız linki cd1 ve cd2 yiii

upload sitesi buuu:http://www.gigeshare.com/ site buuuu ne olursunuz yapın bir güzellik

gigeshare'ye upload yapıldı ki zaten.

merhaba öncelikle emeğiniz için teşekkür etmek istedim.Bu yazdıklarınızın dışında bir sorunla karşılaştım.Bir programda sağtuş-özellikler-hedef bul diyince klasörü açmıyor.Acaba bu konuda yapmam gerekeni yazabilr misiniz?Şimdiden TNCTR ailesine teşekkürlerimi borç bilirim.kolay gelsin.

sayın tnc xp yapımcıları ve kullanıcıları bil. başında sinir krizleri geçiorum format tacam cd room cd yi görmüyor lütfen bu işlerden anlayan biri yardımcı olabilir mi ?

cd room u geçen gün arkadaşta dvd okutmak için sökmüştüm bugün tekrar taktım bil. bunu görmedi bil. açıp kapattım bu sefer gördü ancak cd leri okuyor gibi yaptı okumadı ben bu sorunla uğraşırken winamp ı açmaya çalıştım bu seferde prepearing installin diye bişey çıktı arkasından windows installik diye şu ekran çıktı

62001565ua8.jpg

arkasından bilgisayarıma girmeye çalıştım ve bunlar çıktı

123dl2.jpg

12qt3.jpg

aynı fgs.msi dediği şeyi belgelerime girildiğindede diyor bu altin derdi ne sorun tnc xp de mi yoksa benim kullanım hatamda mı bu güne gelinceye kadar çok güzeldi multi media kalvyem bile normal xp de çalışmazken tnc xp çok süper çalışıyor ben çok memnundum ama noluyor anlamıyorum !!!

• Administrator

arkadşlar bu tncxp yı kullandıgımdan beri herşeydn memnunum yalnız mail adreslerımı açamıyorum nedendır hotmail i de tnctr den aldıgım mail ide açamıyorum varmı bilginiz yardımcı olursanız sevinirim

1.cd'de bootcd\wintools altında dial a fix var. Programı açıni, herşeyi, işaretleyip go diyin.

Arkadaşlar benim problemin biraz değişik. Tncxp için hazırlayan arkadaşa teşekkür ederim. benim problemin remote kontrol ile tncxp ye bağlandığım zaman benim çalıştığım masaüstündeki programları göremiyorum. Bana temir bir desktop çıkartıyor. Bunu nasıl düzeltirim.

Not: Kendimi ait XP kurduğum zaman remote kontrolde çalışacak programlara mesela word de ulaşıp çalıştığım sayfada değişiklik yapabiliyorum.

• Administrator

Arkadaşlar benim problemin biraz değişik. Tncxp için hazırlayan arkadaşa teşekkür ederim. benim problemin remote kontrol ile tncxp ye bağlandığım zaman benim çalıştığım masaüstündeki programları göremiyorum. Bana temir bir desktop çıkartıyor. Bunu nasıl düzeltirim.

Not: Kendimi ait XP kurduğum zaman remote kontrolde çalışacak programlara mesela word de ulaşıp çalıştığım sayfada değişiklik yapabiliyorum.

Remoteden bağlandığın kullanıcının masaüstünü görürsün. Administrator ile bağlanmayı dene. Veya hangisi kullanılıyorsa

Remoteden bağlandığın kullanıcının masaüstünü görürsün. Administrator ile bağlanmayı dene. Veya hangisi kullanılıyorsa

Doğru istediğim kullanıcınız masaüstünü görüyorum, ama bir misal vereyim. O makinada tnctr.com girmis olayim. Remote den bağlandığım zaman bu sayfayı göremiyorum. yani internet explorer çalışıyor olarak göstermiyor. Bir deneme imkanınız var ise problemi görebilirsiniz.

• Administrator

Doğru istediğim kullanıcınız masaüstünü görüyorum, ama bir misal vereyim. O makinada tnctr.com girmis olayim. Remote den bağlandığım zaman bu sayfayı göremiyorum. yani internet explorer çalışıyor olarak göstermiyor. Bir deneme imkanınız var ise problemi görebilirsiniz.

Sorunu anlamadım. Programlar mı açılmıyor?

benim dell notebooka tncxp yi yükledim ama sd kartı görmüyor driverini indirdim ama yinede çalıstırmıyor görüyor ama disk biçimlendir diyor sonrada biçimlendiremedi diyor dell inspiron 700m note book daha önceki windowslarda açıyordu lütfen yardım

• Administrator

benim dell notebooka tncxp yi yükledim ama sd kartı görmüyor driverini indirdim ama yinede çalıstırmıyor görüyor ama disk biçimlendir diyor sonrada biçimlendiremedi diyor dell inspiron 700m note book daha önceki windowslarda açıyordu lütfen yardım

Kartın bozulmuştur.

sk8er benim bi sorunum var denetim masası kategori görünümüne geçemiyorum.Nie geçiceksin diyebilirsiniz ama bazı seçenekler o zaman çıkıyo bu kadar küçük bi hata için kafanızı yordum özür dilerim ama gerçekten lazım.

Ayrıca yaptığınız bir eklenti mi anlamadım ama windows u kurunca bütün sürücüleri otomatik algıladı inanamadım gerçekten de süper.Başarılarınızın devamını dilerim teşekkürler.

• Administrator

sk8er benim bi sorunum var denetim masası kategori görünümüne geçemiyorum.Nie geçiceksin diyebilirsiniz ama bazı seçenekler o zaman çıkıyo bu kadar küçük bi hata için kafanızı yordum özür dilerim ama gerçekten lazım.

Ayrıca yaptığınız bir eklenti mi anlamadım ama windows u kurunca bütün sürücüleri otomatik algıladı inanamadım gerçekten de süper.Başarılarınızın devamını dilerim teşekkürler.

regedit'e girin

HKEY_LOCAL_MACHINE \ Software \  Microsoft \   Windows \  CurrentVersion \ Policies \ Explorer[/CODE]

bu anahtara gelip,

[CODE]ForceClassicControlPanel [/CODE]

bu anahtarı komple silin.

• Administrator

Abi regedit de dediğiniz yere girdim ForceClassicControlPanel diye birşey bulamadım hepsi No ile başlıyor rica etsem bi daha bakar mısınız

HKEY_CURRENT_USER\Software\Microsoft\Windows\CurrentVersion\Policies[/CODE]

Buraya bak o zaman.

Tnc XP yi kullananların tüm mesajlarını okudum. Gördüğüm kadarıyla herkesde degişik bir problem çıkarmış. Bu tip CD lerden cok kullandım hepside baş agsısı yaptı.Bunla ugraşmak yerine sp2li saf xp yi kurun ilaclayın. Güncellemeler ve programların en son versiyonlarınıda kurun gönül rahatlıyla kullanın.Bu kadar sorunla boguşmaktansa. Ayrıca şunuda belirtmeden geçemeyecegim. Bizzat kullanıpta sorun yaşayan bazı arkadaşların mesajları silinmiş. Meseala birisi virüs var demişti. Onun mesajını silmişler. Övgü kadar eleştiriye de acık olmak lazım dimi? Muhtemelen benim mesajımıda sileceksiniz ama olsun ortada bir haksızlık varsa belirtmek lazım.

• Administrator

Tnc XP yi kullananların tüm mesajlarını okudum. Gördüğüm kadarıyla herkesde degişik bir problem çıkarmış. Bu tip CD lerden cok kullandım hepside baş agsısı yaptı.Bunla ugraşmak yerine sp2li saf xp yi kurun ilaclayın. Güncellemeler ve programların en son versiyonlarınıda kurun gönül rahatlıyla kullanın.Bu kadar sorunla boguşmaktansa. Ayrıca şunuda belirtmeden geçemeyecegim. Bizzat kullanıpta sorun yaşayan bazı arkadaşların mesajları silinmiş. Meseala birisi virüs var demişti. Onun mesajını silmişler. Övgü kadar eleştiriye de acık olmak lazım dimi? Muhtemelen benim mesajımıda sileceksiniz ama olsun ortada bir haksızlık varsa belirtmek lazım.

Sizin yaptığınız şeyi zaten herkes önceden yapıyordu. CD'nin amacı zaman kazandırmaktır.

Muhtemelen benim mesajımı sileceksiniz korumasına sığınmak moda oldu. Mantıklı birşeyler yazan kimsenin mesajını silmedim. Sildiğim şey "vürüs var bunda indirmeyin" gibi tükürüklü bir mesajdır en fazla. Sayfaları okursanız görürsünüz ki nicesine cevap verdim.

Virüs var demek eleştiri mi? Biz kimseye bunu kurun demiyoruz. Orjinal XPde sorun oluyor bunda olması çok ama çok normal. Siz istiyorsanız linux kurun yada vista. Kimse size karışmaz. Sizde başkaları ne yaptı diye karışmayın. Bu konu sorunları aşmak için var. XP güncellemeleride öyle değil mi?

Eleştiriler yapıcı olsun yıkıcı değil. Sizin gibi beğenilene önyargıyla bakan insanların sonu hiç ama hiç iyi değildir.