Jump to content

Tncxp Ile İlgili Sorular Buraya

sk8er_boi
 Share

Recommended Posts

C-Yanlış inmiş dosyalar. Hata veren partları tekrar indirin. 10 kerede yanlış dese indirin. Çünkü partlar sağlam. İndirildi denendi.

tamam zaten indirdim ama hepsini açıyor son partta hata veriyor tam bitecek hata mesajı veriyor nasıl hallederim...?

Tekrar Indirerek...

• Replies 3.6k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

merhaba arkadaşlar biliyorum biraz acemice ama hala bu sitede arama yapmayı öğrenmiş değilim sad.gif tncxp de uyarı balonlarını göremiyordum daha önce bu konuda yardım edildi ancak ben bu iletiye ulaşamadım yardımcı olabilirmisiniz saygılar.. unsure.gif

Uyarı ve yardımlar yer kapladığından silinmiştir. Sk8er eksik kodları vermiştir bir ararsanız sayfada bulabilirsiniz.

ya bendede neroyukurmuyor cd deki neroyu tolls cd sindeki nasıl hallederim

Ya CDyi yazarken yada dosyayı indirirken hata olmuş olmalı. Sitemizde ki katılımsız neroyu indirebilirsiniz.

• Administrator

merhaba arkadaşlar biliyorum biraz acemice ama hala bu sitede arama yapmayı öğrenmiş değilim :( tncxp de uyarı balonlarını göremiyordum daha önce bu konuda yardım edildi ancak ben bu iletiye ulaşamadım yardımcı olabilirmisiniz saygılar.. :(

http://www.tnctr.com/index.php?act=ST&f=22&t=9992&hl=balloon&view=findpost&p=78499[/CODE]

Ya Ben rar dosyalarını ındırdım sımdı hangı programı kullanarak cd ye yazım bunu? acıl cvb verırsenız sızı beklıorum...

1. Parti Sag Tikla Buraya Cikar De Sonra Cikan Dosyayi UltraIso Programiylan En Dusuk Hizda Yazarsan Sorun Yasamazsin...Veya Nero Ilen Kalip Yazdir Secenegiylen Yazdirabilirsin Dusuk Hizda....

Vea Su Konuya Bak Nasil Cdye Yazilir Diye Videolu Anlatim Mevcut...

http://www.tnctr.com/index.php?showtopic=16943[/CODE]

Edited by ByKonfizik

merhaba, TNC Xp gibi modifiyeli windowsları kullandığım zaman her hangi bir resmi paint görünümüne dönderirken (resmi izlerken CTRL + E yapmak) resim 2'de gösterdiğim bölüm çıkıyor 2 veya 3 defa İPTAL dedikten sonra resim paintte açılıyor bu olay ama bütün modifiye edilmiş windowslar da var sadece TNC XPde deyil.. bunu nasıl çözebilirim, ilgilendiğiniz için saolun iyi günler

resim1:

resim2:

Please register to see this content.

sk8er_boi söyledim ama "malesef bu windowsun bir hatası." cwbını aldım bunu nasıl çözebilirim..

merhaba tncxp ile tanışalı bi kaç ay oldu ve bi çok arkadaşıma da tavsiye edip olumlu yorumlar aldı fakat son tavsiye ettiğim internet cafe sahibinde bi kaç problem yaşanıyo.. bu hatalardan birisi windows kurulduktan sonra sık sık mavi ekran hatası vermesi bu arada hata mesajı :

STOP 0x0000007E

sf.sys_address base at F890F000 DateStamp 4130e2fd

bu hatayı veriyo sorun ne olabilir acaba?

ikinci sorum/sorunum ise gerek deepfreeze programını kurunca gerekse yine aynı amaçlı koruma kartını kurunca windows çöküyo ve formatsız kurtarmak mümkün olmuyo.. cdlerde yada çekimde sorun yok çünkü bir çok makinede sorunsuz çalışıyo bu sorunlardan nasıl kurtulabilirim

daha öncede yazdım ama araya karışmış cevap alamadım tekrar yazıyorum...

cd de sorun olmadıgını biliyorum aynı cd ile farklı pclerde sorunsuz çalışıyor fakat bu internet cafede çalışmamasının nedeni nedir? tnc xp nin uyumsuz oldugu anakartlar felan mı vaR? yada ne yaparsam sorunu halledebilirim?

Edited by mythmurat

• Administrator

merhaba tncxp ile tanışalı bi kaç ay oldu ve bi çok arkadaşıma da tavsiye edip olumlu yorumlar aldı fakat son tavsiye ettiğim internet cafe sahibinde bi kaç problem yaşanıyo.. bu hatalardan birisi windows kurulduktan sonra sık sık mavi ekran hatası vermesi bu arada hata mesajı :

STOP 0x0000007E

sf.sys_address base at F890F000 DateStamp 4130e2fd

bu hatayı veriyo sorun ne olabilir acaba?

ikinci sorum/sorunum ise gerek deepfreeze programını kurunca gerekse yine aynı amaçlı koruma kartını kurunca windows çöküyo ve formatsız kurtarmak mümkün olmuyo.. cdlerde yada çekimde sorun yok çünkü bir çok makinede sorunsuz çalışıyo bu sorunlardan nasıl kurtulabilirim

daha öncede yazdım ama araya karışmış cevap alamadım tekrar yazıyorum...

cd de sorun olmadıgını biliyorum aynı cd ile farklı pclerde sorunsuz çalışıyor fakat bu internet cafede çalışmamasının nedeni nedir? tnc xp nin uyumsuz oldugu anakartlar felan mı vaR? yada ne yaparsam sorunu halledebilirim?

Sürücüler ile alakalı sorunlar olabilir. UltraIso ile cd'den driver klasörünü silip öyle kurmayı deneyin.

iyi gunler tnc XP kullaniyorum evde ag baglantisi var ben arkadaslarimin agda kullanima acik olan dosyalarini kullanabiliyorum ama onlar benim agda kullanima actigim dosyalari goremiyorlar ve calisma gurubundan benim bilgisayarimi gorebiliyorlar ama icerisindeki dosyalari acmak icin kullanici adi ve sifre istiyor bu sifreyi ve kullanici adini verebilirmisiniz ?

merhabalar paylaşım için teşekkür ederim... ama bi sorun var ... dosyaları çıkarıp cd ye bastım .... sizinde dediğiniz gibi boot tan kurmayı seçtim ama kurulum gelmiyor ... direk xp açılıyor.... bunu nasıl hallederiz.... ilk önce kurulu xp yi silmemiz mi gerek ? lütfen acil cevap ! ! !

merhabalar paylaşım için teşekkür ederim... ama bi sorun var ... dosyaları çıkarıp cd ye bastım .... sizinde dediğiniz gibi boot tan kurmayı seçtim ama kurulum gelmiyor ... direk xp açılıyor.... bunu nasıl hallederiz.... ilk önce kurulu xp yi silmemiz mi gerek ? lütfen acil cevap ! ! !

Dosyalari Winrarlan Cikarip Mi Yazdiniz...???Eger Oyle Yaptiysaniz Yanlis Yaptiniz Butun Partlari Tek Bi Klasorde Toplayiniz Sonra 1.Parti Sag Tiklayip Buraya Cikart Deyin Cikan Iso Dosyasini Nero'nun Kalip Yazdir Secenegi Ilen Cd'ye Dusuk Hizda Yaziniz...

sizinde dediğiniz gibi tek klasörde topladım ve part 1 üzerinde sağ tuş ile çıkarttım... iki cd içinde aynısını yaptım ... nero ile 40x hıznda yazdırdım.... 1. cd de setup olmadığını görünce forumdan aradım ve boot tan kurmam gerektiğini öğrendim.... benim anakart F12 ile boot menüsüne giriyor... ordan cd yi seçiyorum ve direk xp açılıyor....

sizinde dediğiniz gibi tek klasörde topladım ve part 1 üzerinde sağ tuş ile çıkarttım... iki cd içinde aynısını yaptım ... nero ile 40x hıznda yazdırdım.... 1. cd de setup olmadığını görünce forumdan aradım ve boot tan kurmam gerektiğini öğrendim.... benim anakart F12 ile boot menüsüne giriyor... ordan cd yi seçiyorum ve direk xp açılıyor....

Imkanin Varsa Tekrardan Cd'ye Yaz Ama Ultra Iso Programiylan En Dusuk Hizda Yaz Ayni Sorun Tekrar Ederse Yine Burdayiz...

bi sorum daha olacak .... arşivleri dosyaya çıkarttığımda 3 dosya geliyor... ben bu 3 dosyadan iso uzantılı olan TNCXP.CD1 olanıda dosyaya çıkartıp yazdırdım..... buraya kadar doğrumuyum yoksa o ilk 3 dosyayı mı yazdırmam gerekli sadece?

bi sorum daha olacak .... arşivleri dosyaya çıkarttığımda 3 dosya geliyor... ben bu 3 dosyadan iso uzantılı olan TNCXP.CD1 olanıda dosyaya çıkartıp yazdırdım..... buraya kadar doğrumuyum yoksa o ilk 3 dosyayı mı yazdırmam gerekli sadece?

Yok Sadece ISO Uzantili Dosyayi Yazdiriyorsun...

ultraiso programını kurdum ama 300 mb üzerine yazma izniniz yok diye hata verdi... forumda gerekli yerden seriali ile birlikte tekrar indirdim ama serialler uymuyor bir kaçtane ayrı sürüm denedim... bunun başka bir yolu yokmu... bu program dışında ne ile yapabiliriz...

yada şöyle yapsak programda dönüştür bölümden nrg yapsam tekrar nero imagedriver ile açıp yazdırsam olur mu ?

şuan iso uzantılı dosyayı nrg yaptım ve 8x hıznda cdye yazıyor.... sizce olumlu sonuç verirmi bu yöntem. aynı işlemi 2. cd içinde yapayımmı..?

ultraiso programını kurdum ama 300 mb üzerine yazma izniniz yok diye hata verdi... forumda gerekli yerden seriali ile birlikte tekrar indirdim ama serialler uymuyor bir kaçtane ayrı sürüm denedim... bunun başka bir yolu yokmu... bu program dışında ne ile yapabiliriz...

yada şöyle yapsak programda dönüştür bölümden nrg yapsam tekrar nero imagedriver ile açıp yazdırsam olur mu ?

şuan iso uzantılı dosyayı nrg yaptım ve 8x hıznda cdye yazıyor.... sizce olumlu sonuç verirmi bu yöntem. aynı işlemi 2. cd içinde yapayımmı..?

Istersen @blakckman12 Arkadasimizin Yaptigi Katilimsiz Proyu Yukle HIc Serial Girmeklen Ugrasma Direk Iki Kere Tikla Katilimsiz Kurulsun...

http://rapidshare.com/files/53648467/uiso.exe.html[/CODE]

Zaten O Iso Dosyasini Nero Ilende Yazabilirdin Yani Nrg Yapmana Gerek Yoktu....

Edited by ByKonfizik

Istersen @blakckman12 Arkadasimizin Yaptigi Katilimsiz Proyu Yukle HIc Serial Girmeklen Ugrasma Direk Iki Kere Tikla Katilimsiz Kurulsun...

http://rapidshare.com/files/53648467/uiso.exe.html[/CODE]

Zaten O Iso Dosyasini Nero Ilende Yazabilirdin Yani Nrg Yapmana Gerek Yoktu....

bu linkteki xp ile bizim uğraştığımız aynımı... yoksa bildiğimiz pro mu ?