Jump to content

Tncxp Ile İlgili Sorular Buraya

sk8er_boi
 Share

Recommended Posts

• Replies 3.6k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

KARDEŞ KARDEŞ

sk8er_boi SENİ NE KADAR ÖVSEK AZDIR

HEPSİNİ BİR ARAYA TOPLAR MISIN LÜTFEN

108 SAYFA OLMUŞ Bİ SORUNLAR Bİ YARDIMCA OLSAN BAŞLANGICA TOPLAMIŞSIN AMA DEVAM ETTİKÇE YENİ SORUNLAR ÇIKTIĞINI GÖRÜLÜYOR.

NEYSE SANA Bİ ÖNERİ BEN UZUN ZAMANDİR SORUNSUZ KULLANIYORUM HİÇ BŞ SORUN yok işte

• Administrator

KARDEŞ KARDEŞ

sk8er_boi SENİ NE KADAR ÖVSEK AZDIR

HEPSİNİ BİR ARAYA TOPLAR MISIN LÜTFEN

108 SAYFA OLMUŞ Bİ SORUNLAR Bİ YARDIMCA OLSAN BAŞLANGICA TOPLAMIŞSIN AMA DEVAM ETTİKÇE YENİ SORUNLAR ÇIKTIĞINI GÖRÜLÜYOR.

NEYSE SANA Bİ ÖNERİ BEN UZUN ZAMANDİR SORUNSUZ KULLANIYORUM HİÇ BŞ SORUN yok işte

Herkes xp'de oluşan problemleri buraya yazıyor. Birçok problem tncxp ile alakalı değil. Alakasız sorular ve açıklayıcı olmayan sorulara cevap vermiyorum. Benim xp'm kurarken hata veriyor cümlesinden hiçbirşey anlamıyorum.

• Administrator

bu sefer de bu şekilde hata verdi :( daha önceleri bu tarz sorunlar yaşamıyordum format sonrası yaşamaya başladım eksik olan bir kısım mı var bilmiyorum?? yardımınız için teşekkürler

Please register to see this content.

CD bozulmuş. Okuma hatası o.

Elinize kolunuza sağlık ama benimde bi sorunum var sorunsuz yükledim kullanıyorum fakat her yeni klasör açtığımda simgeler dağınık vaziyette ve ayrıntılar işaretli olarak çıkıyor bunun bir yolu varmı

clipimage002sg3.jpg

• Administrator

Elinize kolunuza sağlık ama benimde bi sorunum var sorunsuz yükledim kullanıyorum fakat her yeni klasör açtığımda simgeler dağınık vaziyette ve ayrıntılar işaretli olarak çıkıyor bunun bir yolu varmı

clipimage002sg3.jpg

50 kere açıklandı önceki postlarda.

sa. abiler ya ben internet cafede kurdum güzel kuruldu çalışıo bi problem yok buraya kadar herşey gyet güzel.

ama bizim makinaların hepsi aynı anakarta sahip değil.eski xpde onarma yapıodum herşey normale dönüodu xp onar r seçeneği yok tncxpde

bize direk kurulum için bölüm seçmemi istiyo..normal olarak acronisle kopyalayıp hdd yi makina açılmayınca da onar diyodum..şimdi eski xp ile onar diyorum ama xp nin görselliği kayboluo bunuda ben istemiyorum.bana acil çözüm gösterebilirmisiniz... Ben tnc cd ile onarmak istiyorum ..

alakanıza şimdiden teşekkür ederim..saygılarr..

öncelikle tncxp yi hazırlayan arkadaşların ellerine sağlık..

tncxp yi gecen hafta kurdum bilgisayara..ama bigisayarımda özellikle interneti kullanırken çok yavaşlamalar oldu..bi arkadaş amd işlemcilerden kaynaklanıyor diye yazmış..sorun amd işlemci mi??

amd Athlon XP 2500+

1.83 GHz , 512 MB ram...

Edited by zegmut

• Administrator

öncelikle tncxp yi hazırlayan arkadaşların ellerine sağlık..

tncxp yi gecen hafta kurdum bilgisayara..ama bigisayarımda özellikle interneti kullanırken çok yavaşlamalar oldu..bi arkadaş amd işlemcilerden kaynaklanıyor diye yazmış..sorun amd işlemci mi??

amd Athlon XP 2500+

1.83 GHz , 512 MB ram...

Hayır. Bir sürü amd pc'ye kurulu tncxp.

TncXP ile ile ilgili soru ve sorunlarınızı buraya yazınız. Açılan diğer başlıklar silinecektir.

SORU SORMADAN ÖNCE BİRKAÇ SATIR AŞAĞIDA BULUNAN SIK SORULAN SORULAR KISMINI OKUYUNUZ

--------------------------------------------------

SS-windowsun acılıp kapanırken cıkan sesler cıkmıyor bunu nasıl hallederim?

C-Bunun çözümü yok

çözümü denetimasası\ses efekleri ses aygıtları\windows varsayılan yapın logon ve windows durum sesleri çıkacaktır

en iyisi sessiz bence daha bi class oluyor
Edited by hose_antonio

bana birisi yardım ederse sevinirim tnc xpde oun oynayamıyorum oyunu acarken otamatik kapatıyor acaba neden ola bilir bir kar sefer format attım ama düzelmedi yardım ederseniz sevinirim tesekkerler :)

Arkadaşım,o senin sisteminle ilgili bi sorundur büyük bi ihtimal.TNCXP ile ilgili bi sorun olacağını sanmıyorum.

Sistem özelliklerini ve açmaya çalıştığın oyunu yazarsan daha iyi yardımcı olabiliriz.

slm sk8er_boi,

Öncelikle TncXP nin bugüne kadar kullandığım en iyi ve en başarılı işletim sistemi olduğunu belirtmek isterim. Partları indirirken, cd ye yazarken kurarken ve de kullanırken HİÇBİR sorunla karşılaşmadım ve hala da kullanmaktayım. Ancak şu son dönemde Arapça klavyeye ihtiyacım hasıl oldu. Aşağıda verdiğin link çalışmıyor. Bu sorunu nasıl çözeceğimi(zi) küçük bir açıklamayla birlikte anlatırsan çok sevinirim. Böylece gerçekten çok memnun olduğum TncXP yi sistemimden kaldırmamış olacağım. Teşekkürler.

" S-Almanca fransızca arnavutça falanca filanca klavye lazım

C-Yerden kazanmak için silindiler.

Please register to see this content.

sayfa altında klavyeleri geri yükleme var."