Jump to content

Tncxp Ile İlgili Sorular Buraya

sk8er_boi
 Share

Recommended Posts

Selam

Kurulum esnasında 39. dakika başlangıcında i386\asms döngüsel hata gibi bir hata veriyor binbir yolunu denedim ama kurulmadı başka bilgisayarlara aynı cd den kurdum fakat kendi bilgisayarıma kuramadım

Forumun tamamını okuyamadım ama bu sorun çok kişide vardı

çözüm bulundumu acaba

bilgisi olan varmı

Cd'Romu Vea CDy'yi Degistir Bendede Olmustu...!!! + Cd'ye Yazarkende En Dusuk Hizda Yaz !!!

Edited by ByKonfizik

• Replies 3.6k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Cd'Romu Vea CDy'yi Degistir Bendede Olmustu...!!! + Cd'ye Yazarkende En Dusuk Hizda Yaz !!!

Başka bilgisayarlara kurabildim, başka arkadaşlara verdim onlarda kurdu. Benim gibi bir kişide daha problem çıktı, aynı sorun.

Sorun bilgisayarda yani uyumsuzluk oluşmuş bir sürücü falan var olmalı ama hangisi olduğunu bulamadım. Ama sorun i386\asms\1000 klasörünün içinde galiba, ama ne? :blush:

Başka bilgisayarlara kurabildim, başka arkadaşlara verdim onlarda kurdu. Benim gibi bir kişide daha problem çıktı, aynı sorun.

Sorun bilgisayarda yani uyumsuzluk oluşmuş bir sürücü falan var olmalı ama hangisi olduğunu bulamadım. Ama sorun i386\asms\1000 klasörünün içinde galiba, ama ne? :blush:

Tam Yuklemeye Baslarken Vermiyormu O Hatayi 39 Dakika Kala?

Tam Yuklemeye Baslarken Vermiyormu O Hatayi 39 Dakika Kala?

Evet, yüklemeye başladıktan 5 - 10 saniye sonra hata veriyor.

i386 klasörüne bağlı bir hata olduğuna göre, sorunun bilgisayardaki donanım sürücüleriyle alakalı olması gerekmiyormu? Yanlış tahmin ediyoda olabilirim ama ethernet sürücüsüyle bu gibi sorunlar yaşanabiliyormuş. Bu düzeltebilmenin bir yolu var mı acaba, asıl önemlisi sorunun nereden kaynaklandığını nasıl bulabilriz.

Anakart GIGABYTE GA-K8NF-9

• Administrator

birsey soracaktım kusura bakma rahatsız ediyorum ama tnx xp kullanıyorum ve asp caslıstırmak icin iss kurarken hata veriyor localhost calısmıyor bu sorunu nasıl halledebilriim acaba

ne hatası veriyor localhost iis kurarken? ekran görüntüsü?

TncXP yi sanırım ilk indirenlerden biri benim.PC servis teknisyenliği yaptığım için herhalde yüzlerce PC ye kurmuşumdur.Markalısından markasızına,p3 lerden,core2duolara,amd lere,via chiplerden sis,intel,nvıdıalara ,notebooklara vb.kısacası sayısız konfigürasyonda gerçekten iyi verim aldım.Dahası içinde barindırdığı teknik servis paketleri herzaman işime yaradı.Sadece via güney köprülü asus anakartlarda sorun yaşadım.Kur dosyaları kopyalandıktan sonraki sabit sürücüden ilk açılışta mavi ekran hatasıydı hepsi.Nedenini pek araştırma fırsatı bulamadım.Ama nedenini merak ediyorum.Bu Pc lerde herhangi bir donanım arızası yada uyuşmazlığının sözkonusu olmadığını belirteyim..

Arkadaşlar ben iki cd'yide indirdim.ama kuramadım. Bootcd'den başlattım,dos geldi.En sonunda A: diyor bunun kurulumunu net olarak biri anlatsın.

Yaw bu kadarınıda bilmiyorsan yuh sana demeyin yaş 55 ihtiyarlık işte. Bu yaşta bilgisayar kurdu olmaya kalktık.

Diğer cd'yi açtım cd'ye kayıt ettim o cd güzel kurulacak ama bana birincisi nasıl kurulur o lazım:(

Sevgilerimle..

• Administrator

TncXP yi sanırım ilk indirenlerden biri benim.PC servis teknisyenliği yaptığım için herhalde yüzlerce PC ye kurmuşumdur.Markalısından markasızına,p3 lerden,core2duolara,amd lere,via chiplerden sis,intel,nvıdıalara ,notebooklara vb.kısacası sayısız konfigürasyonda gerçekten iyi verim aldım.Dahası içinde barindırdığı teknik servis paketleri herzaman işime yaradı.Sadece via güney köprülü asus anakartlarda sorun yaşadım.Kur dosyaları kopyalandıktan sonraki sabit sürücüden ilk açılışta mavi ekran hatasıydı hepsi.Nedenini pek araştırma fırsatı bulamadım.Ama nedenini merak ediyorum.Bu Pc lerde herhangi bir donanım arızası yada uyuşmazlığının sözkonusu olmadığını belirteyim..

Ultraiso ile açıp, drivers klasörünü silin, sonra imajı tekrar cd'ye yazdırın. Kuruluarsa içideki sürücüleden demektir.

Arkadaşlar ben iki cd'yide indirdim.ama kuramadım. Bootcd'den başlattım,dos geldi.En sonunda A: diyor bunun kurulumunu net olarak biri anlatsın.

Yaw bu kadarınıda bilmiyorsan yuh sana demeyin yaş 55 ihtiyarlık işte. Bu yaşta bilgisayar kurdu olmaya kalktık.

Diğer cd'yi açtım cd'ye kayıt ettim o cd güzel kurulacak ama bana birincisi nasıl kurulur o lazım:(

Sevgilerimle..

Forumda videolu anlatım var. Arama bölümümüz her yaşa hitab eder.

Şuan TncXP'den yazıyorum cok güzel bi tasarım cok süper olmus emeği geçen herkese tesekkur ederim yanlız benım bi sorum olacaktı dün aksamdan berı indirmeye calısıom sabah ezanında kurmaya basladım kurdum cok güzel ama ilk basta belırttığınız programlar yok:S onları nasıl yüklicem bi yerden installl etmem mi gerekıyor acaba yardımcı olursanız sevınırıımm şimdiden cok tesekkurler

Please register to see this content.

Edited by AmLyiZ

• Administrator

Şuan TncXP'den yazıyorum cok güzel bi tasarım cok süper olmus emeği geçen herkese tesekkur ederim yanlız benım bi sorum olacaktı dün aksamdan berı indirmeye calısıom sabah ezanında kurmaya basladım kurdum cok güzel ama ilk basta belırttığınız programlar yok:S onları nasıl yüklicem bi yerden installl etmem mi gerekıyor acaba yardımcı olursanız sevınırıımm şimdiden cok tesekkurler

Hangileri yok?

hiçbiri yok abi :D

Zaten 1.CD'de Degilki Onlar 2.CD'de Programlar Var;) 2.Cd Yi Indirdiysen Onuda 1.Cd'ye Yazdigin Gibi Yazicaksin 2.Cd 'yi Taktigin GIbi CIkar;)

Edited by ByKonfizik

ABİ BÜTÜN PARTLARI İNDİRDİM AMA PART 4 İNMİYOR CD2 NİN

GALİBA HATA VAR İNMİYOR DİGERLERİ İNİYOR AMA PART 4 YOK TEKRAR UPLOAD EDERMİSİN..

rapid linlkleri sağlam bi sorun yok+ bazen yeni üyelerden henüz ilk mesajı direk tncxp lekeliyor tncxp sorunlar sayfasının 90 tanesi bos iş hep kullanıcı hatası bilerek veya bilmeyerketen bazen insan süphelenıyor çamur amaclımı üye olmus diye bu sıteye

Edited by hose_antonio