Jump to content

Tncxp Ile İlgili Sorular Buraya

sk8er_boi
 Share

Recommended Posts

• Replies 3.6k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Ya ben bu tncxp sp3 ü indirdim cd yede yazdırdım iso olarak yükledim bilgisayara windows kur dosyaları yükleniyor diyo sonra siyah bi ekran çıkıyo en üstte _ şu işaret yanıp sönüyor ondan sonra mavi bir ekran karşıma geliyo hata bilgisayarın zarar görmemesi için windows kapatıldı diye bi hata veriyo bir türlü çözemedim nasıl olucak bu yardım ederseniz sevinirim anlayan biri.

Ayrıca:Normal xp yi yüklediğimdede dosyalar kopyalanamıyor diyo esc ye basıp atla dedigimdede 5-6 tane atlatıyom kopyalayamıyo neden böle oluyor lütfen yardım edin vistayı yüklemek istemiyorum

öncelikle arkadaşlar tnc xp ile yeni tanıştım ve siteye yenri üye oldum. bi arkadaşımdan tnc xp cd si aldım kurmak istedim ama kurulumun ilk bşlarında " önceki microsoft windows sürümleri aranıyor" yazan sayfadan ileri gitimiyor kurulum yardım ederseniz sevinirim şimdiden tşk. kolay gemsin.

arkadaşlar yardım dosyaları bulunnamıyor uzaktan yardım yapamıyorum ne yapmam gerekir

arkadaşlar yardım dosyaları bulunnamıyor uzaktan yardım yapamıyorum ne yapmam gerekir helpctr.exe bulunamadı dio

tnc xp de yardım menüsü çıkarılmıştır gereksiz bilgisayar kasılmasın diye...

tnc xp kullanıyorum anlaşılan orjinal seri numarası ile kaydedilmiş güncelleme yapıo ama windows xp sp 3 güncellemesinden sonra pc açılmıyo yeniden kurun diyo dün 3 kere kurdum pc yi güncellemelerde otamatik sp 3 ü yüklüyo pc yi kapatana kadar normal sadece temalarda başlat ikonunda değişiklik var ama kapatıp açınca pc yi açılmıyor yardım please

Usta tekrar tekrar ellerine sağlık çok çok teşekkür ederim benim 2 sorum olacaktı.

1. şu an bi arkadaşımın laptopuna tncXP yi kuracaktım ama dahili bi harddick takılı deil kurulmaz dedi halbuki yorumlardada arkadaşların laptoplarına yüklediği yazıyor.

2. ben 6-7 aydır belki daha fazla tnc kullanıcısıyım ve çokta memnunum ama ilk 2-2.5 ayından çok memnunum sonra sapıtıyor kendi kendine hesap siliyor bi bilgisayarı açıyorum masaüstündeki öğelerin hepsi toplu bi yerde masaüstü arkaplan deişiyor tekrenk mavi oluyor öğelere klasörlere sağ tuş özellikler dediğimde ya çok beklemem gerekiyor yada hiç açılmıyor 101 oyunu var bilirsiniz o oyunu açıldığımda bilgisayar baştan başlıyor ram'dendir diyorum ama sınırlı bi hesaptan açınca çok rahat hatta çokda hoş çalışıyor bilgisayar hiç sorun vermeden bunların sebebi güncellemediğimden dolayımıdır yoksa benim yanlış kullanımımdanmıdır.

(bu mesajı yazdıktan 8-9 saat önce indirdim TNCXP'yi)

2.sorununuzu bilemeyeceğim.

1.SOrununuz için,Laptop yeniyse Kurulmayabilir.TncXP biraz eski bir sistem (çıkalı 2 yıl olacak neredeyse :rolleyes: )

Bu nedenle problem çıkaBilir.TNCXP Sp3 deneyebilirsiniz isterseniz.TncXP'ye göre daha günceldir.

• 2 hafta sonra ...

ya arkadaşlar acil yardım arıyorum:

Ben TncXP kullanıyorum (SP3 değil)

Fakat bugün SP3 güncellemesi çıktı bir anda bende biraz kuşkulandım ama tamam güncelle dedim

güncellemeden sonra hiçbirşey çalışmamaya başladı

sonra bende SP3'ü kaldırdım

Fakat Pc'yi yeniden başlattıktan sonra PC açılmadı

Eksik dosya, Kurulum tamamlanmamış, yeniden kurun falan dedi

bende tnccd'yi kullanarak pcyi onarmaya başladım

Onarma işlemi bitti ama pc hala açılmıyor,

Şu anda bu yazıyı bizim komşunun laptopundan yazıyom (Gece saat 2'de)

Yardım edin beyler

sa kardes Tnc xp kurdugumda anakart ve ekran kartını kendi mi tanıtuor yoqsa bazen tanıtmıor mu bide şu 2. cd programlar cd takmasam kendi programlarımı yüklesem olur mu???

Bazı anakart driverlerini tanımıyor.Ama çoğunu tanıdığını biliyorum.TncXp 2 cd'si ise alternatif olaraktır.TncXp 2'deki programları yüklemek istemiyorsanız yüklemeyebilirsiniz.Kurmanız mecbur değildir.