Jump to content

Tncxp Ile İlgili Sorular Buraya

sk8er_boi
 Share

Recommended Posts

• Replies 3.6k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

merhaba daha bugün tanıştım sitenizle.harika bir iş çıkarmışa benziyosunuz lakin raipdshare.com un gazabı üstünüzde sanırım part1 ve part 2 yi indirdim.part 3 de hata veriyo rapid.hardware hatası ne alakysa.şu an part 4 ü indiriyorum.part 3 meselesi için bi alternatif link falan yapabilirseniz çok memmun olurum çünkü baya denedim hep aynı hata.umarım part 5 ve part 6 da sorun yoktur. hatta henüz cd 2 yi denemedim bile.cd 1 i bi indirip kursak cd 2 sorun deil de neyse.umarım en yakın zamanda çözüm bulrsunuz.iyi çalışmalar arkadaşlar..

bir kaç saat sonra tekrar denedim sorun yok artık iniyo.rapid yine bi pislik çıkaracaktı ucuz yırttık.neyse hadi iniyo son part. uyarılar eşliğinde alcohol le yazıcam cd yi.bi deneyelim bakalım.kolay gele..

icon13.gifDİKKAT: Flood Yapmak YASAKTIR, Ard Arda İleti Göndermek Yerine p_edit.gif Butonunu Kullanarak İlk İletinizi Edit'leyiniz.

arkadaşlaben tnc xp yükledim bilgisayarı başlattığımda başlangıç müziği ve kapanış müziği çalmıor format çekmeden bu hatayı yapabilirmiyim?(ayarlarında sorun yok baktım yani ) bilenler msn adresime e-posta gönderirse sevinirim ****şimdiden teşekkür ederim

Edited by sk8er_boi

• Administrator
arkadaşlaben tnc xp yükledim bilgisayarı başlattığımda başlangıç müziği ve kapanış müziği çalmıor format çekmeden bu hatayı yapabilirmiyim?(ayarlarında sorun yok baktım yani ) bilenler msn adresime e-posta gönderirse sevinirim ****şimdiden teşekkür ederim

önceki sayfaları incelerseniz açılış kapanış seslerinin neden çalmadığını öğrenebilirsiniz.

seLamLar.. kuzenimde tncxpyi görünce ewe döndüğüm gibi çektim internetten.. fakat $öyLe bir durumum war.. önce bo$ cdm oLmadığından dvdye yazmayı denedim isoyu, botta açıLmadı.. peki dedim öyLeyse gider cd aLırım.. yine açıLmadı.. sonra baktım dvdye yazabiLiyomu$um, o i$LemLeri teker teker denedim yine görmedi bootta.. beLki nerodandır dedim we aLcohoLLe açıp yazdım dvd isosunu ama haLa görmemekte ısrar ediyo bootta.. kontroL ettim bootta dvd sürücüye bakıyor önce, hatta kendi xp cdmi taktım onu okudu.. sorun ne oLabiLir bi fikri oLan war mı?

• Administrator
seLamLar.. kuzenimde tncxpyi görünce ewe döndüğüm gibi çektim internetten.. fakat $öyLe bir durumum war.. önce bo$ cdm oLmadığından dvdye yazmayı denedim isoyu, botta açıLmadı.. peki dedim öyLeyse gider cd aLırım.. yine açıLmadı.. sonra baktım dvdye yazabiLiyomu$um, o i$LemLeri teker teker denedim yine görmedi bootta.. beLki nerodandır dedim we aLcohoLLe açıp yazdım dvd isosunu ama haLa görmemekte ısrar ediyo bootta.. kontroL ettim bootta dvd sürücüye bakıyor önce, hatta kendi xp cdmi taktım onu okudu.. sorun ne oLabiLir bi fikri oLan war mı?

Cdnin içindekileri extract edip mi kurdunuz yoksa nerodan kalıp yazdır diyip tek 700mblik dosyayı seçipte mi kurdunuz?

Cdnin içindekileri extract edip mi kurdunuz yoksa nerodan kalıp yazdır diyip tek 700mblik dosyayı seçipte mi kurdunuz?

rarLardan çıkan .iso dosyasına çift tıkLayınca nero burning rom açıLıyo direk yazdır dedim orda.. diski kapat seçeneği seçiLi.. WPI kLasörünü yaratmak için de extract dedim ondan sonra attım uLtraisoda, ba$ka da nası yapacağımı biLmiyorum zaten.. dvdnin de cdLerin de içinde görüyorum dosyaLarı ama bootta bir şey oLmuyor.. windowstayken de otomatik ba$Latmıyor, kLasörLe göster ws bi$i çıkıyo ya istediğini seçiyosun o pencere açıLıyor..

sayın tncxp mucitleri, benim sorum şu, tncxp ye sata harddiskleri tanıması için dosyalar entegre edilmiş, bu yüzden kendi pcme kurarken formattan son 2. açılışta mavi ekran hatası alıyorum yani kurulum ekranına geçiş sırasında sanırım buda satalar için entegre edilen dosyalardan kaynaklanıyor... ve bu yüzden sizim yapmış olduğunuz cd yi kuramadım hiç bi zaman... sizlerden istediğim bu entegre edilmiş dosyalar nerde ve hangi dosyalarsa bana bi söylemeniz onları çıkarıp tekrar denemek istiyorum saygılar ve sevgiler hepinize....

sk8er_boi daha açık bir cevap verebilir ama ben şimdilik bi cevap vereyim; istediğiniz işlemi yapmak yeniden yapmaktan daha zor bildiğim kadarı ile. Driverlerin kurulu olduğu dllyi açıp çıkartmak lazım sanırım.

Dediğim gibi sk8er_boi daha açık cevap yazar.

palaşoma verdiğiniz xp cd sini cafemdeki 10 makinaya kurdum fakat aktif uygulamalar kendiliğinden kapanıyor... örn..: msn,explorer,oyunlar,handy cafe,antivir şemsiye kapalı oluyor........

asıl sorun şimdide 6 makinede internette sörf yaparken komut dizini hatası diyor ve exploreri kapatıyor nasıl bir çözüm buluruz.....

• Administrator
palaşoma verdiğiniz xp cd sini cafemdeki 10 makinaya kurdum fakat aktif uygulamalar kendiliğinden kapanıyor... örn..: msn,explorer,oyunlar,handy cafe,antivir şemsiye kapalı oluyor........

asıl sorun şimdide 6 makinede internette sörf yaparken komut dizini hatası diyor ve exploreri kapatıyor nasıl bir çözüm buluruz.....

sorun donanımınızdan kaynaklı olabilir. Sistem özelliklerinizi belirtin.

Internet Explorer 7 eklediğimizde bir sorun çıkarmı*

Hayır çıkmaz.