Jump to content

Tncxp Ile İlgili Sorular Buraya

sk8er_boi
 Share

Recommended Posts

• Replies 3.6k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Arkadaşlar TNC XP COk Güzel Birde Sata Raid Leri Ekleseydiniz Cok Güzel Olacaktı

driver paketi optimize edilmiş yuanı en cok kullanılan driverlar eklenmıstır +f_s_m sata/raid paketi kullanılmıstır varsa siszn hdd driverı vardır yoksa kendınız yükleyeceksınız

mx 400 ekran kartım var oyun açılmıyor driver aradım bulamadım

:rolleyes2::D:D:D:D:D:D

mx400 driverı ıcınde yoksa bu tncxp ile alakalı değildir nvidia adresinden indirirsiniz

merhaba lar ben yeni tnc kullanıcısıyım şu sorum cevaplanamazsa maalesef tnc den normal xp ye geçicem.nereye sorumu yazıcağımı bilemedim burayı buldum. ben wireless modem kullanıyorum.modeme şifre koyduğumda girmiyor internete.ama kablosuz ağları görüntüle deyince ağlar gözüküyor benim ağımı seçiyorum ve gelişmiş ayarları değiştir diyorum burada kablosuz ağlar sekmesine giriyorum.benim ağımı tekrar seçiyorum ve özellikler tuşuna bastığımda çalışmıyor.tuş ta hiçbir hareket yok ben buradan şifre özelliklerini ayarlıyacaktım ayarlayamadım lütfen bana yardım edin

merhaba lar ben yeni tnc kullanıcısıyım şu sorum cevaplanamazsa maalesef tnc den normal xp ye geçicem.nereye sorumu yazıcağımı bilemedim burayı buldum. ben wireless modem kullanıyorum.modeme şifre koyduğumda girmiyor internete.ama kablosuz ağları görüntüle deyince ağlar gözüküyor benim ağımı seçiyorum ve gelişmiş ayarları değiştir diyorum burada kablosuz ağlar sekmesine giriyorum.benim ağımı tekrar seçiyorum ve özellikler tuşuna bastığımda çalışmıyor.tuş ta hiçbir hareket yok ben buradan şifre özelliklerini ayarlıyacaktım ayarlayamadım lütfen bana yardım edin

ben bu sorunun airties wus300 gördüm kablosuz modemınızn sürücü var ise yanınızde önce onu kurun ardından alıcı kurun ok bu sorunu böyle halletım ardından modemın programını kaldırdım

merhabalrrr...arkadasım formatı bugun attım.sorunsuz bır sekılde yuklendı gıbı 2.cd den de ıstedıgım programları attım.daha sonra everest ultimate programıyla bır kontrol yapım dedım aklımca goruntu bırımınde wındows da herhangı bır surucu gozukmuyor.NVIDIA TNT2 M64 PRO yazması gerekmıyormuydu.neyse de sımdı sorunum su ınternet sayfasında sayfayı asagıya cektıgımde kayma cok tujaf bır sekılde oluyor ekran dalgalanıyor gıbı.bıraktıgımda normale donuyor .neden olabılır bu bır de wındows goruntu surucusu ne ıs bır yardımcı olursanız sevınırım bılgısayar bu arada cok cok cok farkettı(hız konusunda).... ha bır de sunu sorucam benım kendı cd mde programlar vardı oradan yuklemek ıcın nvıdıa ın ekran kartı surucusunu ındırmek ıstıyorum ancak olmuyor.uygulama dosyası bu ama calısmıyor bu nedendır acaba?cok soru oldu ama mazur gorun :p

bende snopy nin joystick i var ama tnc xp kurduktan sonra çalışmaz oldu yeşil ışık yanıyo ama dınıt dınt sesler çıkmıyo takıp çıkarınca internetten driver bulup yükledim yine olmadı normal xp de hiç bişey yapmadan tanıyodu nasıl tanıtabilirim lütfen yardımcı olur musunuz?

Edited by cixemre

bende snopy nin joystick i var ama tnc xp kurduktan sonra çalışmaz oldu yeşil ışık yanıyo ama dınıt dınt sesler çıkmıyo takıp çıkarınca internetten driver bulup yükledim yine olmadı normal xp de hiç bişey yapmadan tanıyodu nasıl tanıtabilirim lütfen yardımcı olur musunuz?

kuracağın donanımı kendın seç kurulur +benımde oyun konsolu var bı sorun cıkmadı drıver yuklemedım fkaat oyun oynuyodum

Admin kullanıcısının ismi değişmez. Yeni bir kullanıcı açman gerek.

ma bishey soraım nasıl oluyo rapppshe de mesela 4 tane kod yazmak ıcın yer oluyo ama 8 tane qosterıoooo lütfen solesın bu iğlii yapın bana :rofl:

Admin kullanıcısının ismi değişmez. Yeni bir kullanıcı açman gerek.

ma bishey soraım nasıl oluyo rapppshe de mesela 4 tane kod yazmak ıcın yer oluyo ama 8 tane qosterıoooo lütfen solesın bu iğlii yapın bana :rofl:

windows update sitesinden sp3 ü çektim ve vindows birdaha açılmadı kuru yeniden başlatın diye bir uyarı veriyor ve tamam a bastığımda bilgiayar yeniden başlayıp anyı ekran geliyor...

• Administrator
windows update sitesinden sp3 ü çektim ve vindows birdaha açılmadı kuru yeniden başlatın diye bir uyarı veriyor ve tamam a bastığımda bilgiayar yeniden başlayıp anyı ekran geliyor...

Sp3 kurmadna önce Hizmetler altından InstallShield hizmetini kapatın.

selam once tnc xp icin tesekkurler harika... benim sorum 3d online oyunlar icin uygun olup olmadigi, ratheon 2400 pro grafik kartim var fakat inanilmaz derecede ekran bozuklugu yani tek bir odak noktasindan disa dogru yayilan cizgiler problemiyle karsi karsiyayim bunun tncxp ile alakasi varmi tesekkurler...

• Administrator
selam once tnc xp icin tesekkurler harika... benim sorum 3d online oyunlar icin uygun olup olmadigi, ratheon 2400 pro grafik kartim var fakat inanilmaz derecede ekran bozuklugu yani tek bir odak noktasindan disa dogru yayilan cizgiler problemiyle karsi karsiyayim bunun tncxp ile alakasi varmi tesekkurler...

Çok internet kafeye kurduldu ve bende online oyun oynuyorum. Sorun donanımsal veya sürücülerle alakalı olabilir.

merhabalar....bilgisayarı aldığımda vista home premium yüklüydü....naptıysam xp ye çeviremedim......sorularım şunlar:

tnc xp 64 bit'e uygun mu?yani driver sorunu filan yaşar mıyım?normal xp yi kullanır gibi uyum sorunu yaşamadan kullanabilir miyim,yoksa 32 bit uyumlu da yine driver sorunu mu yaşayacağım

2.si indirirken sürekli donuyor...bazen 4 bazen 10 dk kala yükleme duruyor ilerlemiyor,explorer ile indiriyorum sizce neden?

3.sü indirebilirsem bios dan cd rom u tanıtmam gerekecek mi?yoksa set up vista ya rağmen bit sorunu olmadan kurulurmu?

şimdiden teşekkür ederim......eğer sorunsuz bir şekilde indirip kurabilirsem çok hoş bir şey olacağa benziyor.....

geniş kapsamlı,rahat ve çok işlevsel bir şey yapmışsınız öyle görünüyor.....

teşekkür ederim......emeğinizi tebrik ediyorm....

elinize sağlık iyi günler.......

Yha sk8er_boi biliorum biraz başını ağrıttım ama msconfigten hizmetlerden install shield özelliğini kapattıktan sonra kesin olucak dimi tekrar windowsu baştan kurmaya üşeniyorum sen denedinmi acaba merak ediyorum kusura bakma emin olmak istedim. Tek kelimeyle muhteşem bir çalışma olmus. Emeğine sağlık...

Cevabın için şimdiden teşekkürler

Teknik Servise gelen makinelerin hepsine tnc xp çakıyorum :D rahat ediyorum baş ağrım olmuyor. Ama bir arkadaş daha bahsetmişti ismini hatırlayamadım affetsin ama gerçekten tncxp sp2 tncxp sp3 ten daha kaliteli çünkü tnc xp sp3 makineyi kasıyor ve stabil çalışmasını engelliyor tabi eski model makinalar için. Ama tnc xp sp2 muhteşem keşke biraz vakit ayırabilsen snn de zamanın kısıtlıdır ama müsait bi ara elden geçirsen tam süper olur şimdiden teşekkür ederim :D:D

• Administrator
merhabalar....bilgisayarı aldığımda vista home premium yüklüydü....naptıysam xp ye çeviremedim......sorularım şunlar:

tnc xp 64 bit'e uygun mu?yani driver sorunu filan yaşar mıyım?normal xp yi kullanır gibi uyum sorunu yaşamadan kullanabilir miyim,yoksa 32 bit uyumlu da yine driver sorunu mu yaşayacağım

2.si indirirken sürekli donuyor...bazen 4 bazen 10 dk kala yükleme duruyor ilerlemiyor,explorer ile indiriyorum sizce neden?

3.sü indirebilirsem bios dan cd rom u tanıtmam gerekecek mi?yoksa set up vista ya rağmen bit sorunu olmadan kurulurmu?

şimdiden teşekkür ederim......eğer sorunsuz bir şekilde indirip kurabilirsem çok hoş bir şey olacağa benziyor.....

geniş kapsamlı,rahat ve çok işlevsel bir şey yapmışsınız öyle görünüyor.....

teşekkür ederim......emeğinizi tebrik ediyorm....

elinize sağlık iyi günler.......

1.Tncxp 32 bit. 64 bit nasıl kullanacaksınız anlamadım.

2. Rapidshare linklerini kullanın. En sağlamı onlar.

3-Boot edebilmek için cdromdan açmanız gerek.

Yha sk8er_boi biliorum biraz başını ağrıttım ama msconfigten hizmetlerden install shield özelliğini kapattıktan sonra kesin olucak dimi tekrar windowsu baştan kurmaya üşeniyorum sen denedinmi acaba merak ediyorum kusura bakma emin olmak istedim. Tek kelimeyle muhteşem bir çalışma olmus. Emeğine sağlık...

Cevabın için şimdiden teşekkürler

Teknik Servise gelen makinelerin hepsine tnc xp çakıyorum :D rahat ediyorum baş ağrım olmuyor. Ama bir arkadaş daha bahsetmişti ismini hatırlayamadım affetsin ama gerçekten tncxp sp2 tncxp sp3 ten daha kaliteli çünkü tnc xp sp3 makineyi kasıyor ve stabil çalışmasını engelliyor tabi eski model makinalar için. Ama tnc xp sp2 muhteşem keşke biraz vakit ayırabilsen snn de zamanın kısıtlıdır ama müsait bi ara elden geçirsen tam süper olur şimdiden teşekkür ederim :D:D

Evet olucak.

ya arkadaşlar ben bu tncxp yi indirdim sonra rarlardan çıkartıp çıkan dosyayı onu isoyla içtım sonra karşıma bütün dosyalar çıktı bende o dosyaları neroyla cd ye attım ama cdyi takıp reset atıyorum sonra bilgisayar okumuyo cd yi kendim giriyorum bootmenüsüne fakat yine okumuyo......

"reboot and seleck proper boot device or insert boot media in selected boot device and press a key" mesajını veriyo sürekli ama ben doğru yaptığıma eminim çünkü diğer cdler çalışıyo...

bu sorunu nasıl çözerim...yardım lütfen...kafayı yicem 3 saattir...

Edited by dwyane_tmac

"reboot and seleck proper boot device or insert boot media in selected boot device and press a key" mesajını veriyo sürekli ama ben doğru yaptığıma eminim çünkü diğer cdler çalışıyo...

bu sorunu nasıl çözerim...yardım lütfen...kafayı yicem 3 saattir...

biostan first boot device olarak cd/dvd gösterecen sorun hall olur

TNCSP3 kurdum.Ancak tema eksik gozukuyor.Sadece baslat mensuu vista teması gibi.İconlar farklı temayı değiştiridm gene olmadı...Kusura bakmayın gorselliğe onem verdiğim için bu soruyu soyledim.Bida kurulumda 13 ve 34. dakikalarda cok beklemişti.13. dakikada bir setup hatası verdi.Ama ben devam dedim ve kurdu.Tema sorununud ahlletseydim guzel olacaktı tekrardan tesekkurler arkadaslar...

Please register to see this content.