Jump to content

Tncxp Ile İlgili Sorular Buraya

sk8er_boi
 Share

Recommended Posts

Skystar 2'yi ethernet olarak görüp bir sürücü yüklüyor gibi geliyor bana. Ondan bu fikri verdim. Deneme imkanım olmadığı için daha fazla yardımcı olamayacağım.

söyle izah edeyim ben tüm sistemi kurduktan sonra tanınan driverleri tanıyor ve kuruyor sadece skystar2 kartımı tanımıyor tncxp, neyse sonra kendim skystar2 tv kartımın orginal cdsi ile kurulumu yapıyorum ve dvb viewer olarakta progdvb kullanıyorum hatta tv kanallarını bile izleyebiliyorum ama sisteme ilk reset atısımdan sonra pc masa ustunu gösterdigi andan itibaren pc kitliyor hiçbi sey calısmaz hale geliyor dolayısı ile bende resetlemek zorunda kalıp güvenli kipte acıp skystar2 dvb kartımı sistemden kaldırıyorum ozaman sorun ortadan kalkıyor ama dier normal xplerde böle bi sorun meydana gelmiyor yani sorun bundan ibarettir..

• Replies 3.6k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

tnc xp yi güncellemek istediğimde windows update sitesi aşağıdaki hatayı veriyor.ne yapmalıyım.cevaplarsanız sevinirim.

[Hata numarası: 0x80248015]

Web sitesi bir sorunla karşılaştı ve istediğiniz sayfayı görüntüleyemiyor. Aşağıda sağlanan seçenekler sorunu çözmenize yardımcı olabilir.

• Administrator
tnc xp yi güncellemek istediğimde windows update sitesi aşağıdaki hatayı veriyor.ne yapmalıyım.cevaplarsanız sevinirim.

[Hata numarası: 0x80248015]

Web sitesi bir sorunla karşılaştı ve istediğiniz sayfayı görüntüleyemiyor. Aşağıda sağlanan seçenekler sorunu çözmenize yardımcı olabilir.

windowsupdate.microsoft.com sitesinden girmeyi deneyin.

Benim bi sorunum var oda tncxp tamamiyle yabancı bir yazılımcının yaptıgı işletim sistemidir

yazılımını bizzat inceledim kodlarda o yabancı şahıs bastıra bastıra /*Coder by yabancı şahıs /* diye yazmış tncxp olarka adını değiştirip

photoshopla adınızı resimlere yazıp + isimleri değiştirmek yaptıgın ama gene güzel iş yapmışsın tabiki emege saygı

dicegim en azından C++ yada delphi bilmeden olmaz bu işler iyi edit photoshop yada add bilgin olabilir ama

gerek console gerek application yazılım bilgin olması gerek

Not : bu dediklerime inanmıyanlara kod dosyasından o yabancı şahısın ismini ss le koyabilirim

ama herşeye rame edit bile olsa Emege Saygı tabiki

Edited by egemen456

• Administrator
Benim bi sorunum var oda tncxp tamamiyle yabancı bir yazılımcının yaptıgı işletim sistemidir

yazılımını bizzat inceledim kodlarda o yabancı şahıs bastıra bastıra /*Coder by yabancı şahıs /* diye yazmış tncxp olarka adını değiştirip

photoshopla adınızı resimlere yazıp + isimleri değiştirmek yaptıgın ama gene güzel iş yapmışsın tabiki emege saygı

dicegim en azından C++ yada delphi bilmeden olmaz bu işler iyi edit photoshop yada add bilgin olabilir ama

gerek console gerek application yazılım bilgin olması gerek

Not : bu dediklerime inanmıyanlara kod dosyasından o yabancı şahısın ismini ss le koyabilirim

ama herşeye rame edit bile olsa Emege Saygı tabiki

Az bilen hiç bilmeyenden daha tehlikelidir diye bir laf vardır. İşte örneği. Belkide işletim sistemi yazdığımı sanıyorsunuz. Ve bocalıyorsunuz.

Bir koyun merak ettim şu ss'yi.

işletim sistemi apple ve microsoft firmasından başka firma yazamadı yazamaz anca editlenebilir editlenme gerekli kod penceresinde fazlalıkları kaldırmak yada açılış yerlerine eklemek vs ama senin yaptıgın ise bu işletim sistemini editlemek deil bu gerçek edit işlemini yapanın

koydugu resimleri değiştirmek ve işletim sisteminin ismini değiştirip tnc xp yapmak yada logolarını değiştirmek ama 1 dk koyuyorum ss yi !

Al resimler bu arada hem not defteri yle açıp hemde ıda la açtım !

modifiyeog9.jpg

modifiye2kv7.jpg

evet buyur resimler

arkadaşım bende yazılımcıyım C++ basic python perl assemply vs Console dili olan yazılım dillerinden anlarım

bence bunca kişiye eger bi yabancı siteden editlenmiş olarka alıp üzerinde tekrar edit :blink: yaptıysanız söyleyiniz

bence program yazmayı deneyiniz işletim sistemi editlemek yada programlara edit add yapmakla olmaz bu işler

modifiye eden kişinin ismi gayet net yazıyo sanırım neyse

resim ve icon degiştirmeyle olmuyo bu işler dedigim gibi ileri düzey yazılım bilgisi olması gerek bu bilgi dedigim auto ıt vs deil:)

C++ C# python assemply vs ile olur neyse ama genede emeginize saglık benim bu sitedeki çalışanlarla hiç bi sorunum yok

Bide bu açtıgım dosya sadece bi örnek açtıgım .XML olsun vs dosyalarında hepsinde bu yabancı asıllı şahısın ismi var !

amacım gerçek leri göstermek !

Edited by egemen456

• Administrator
Al resimler bu arada hem not defteri yle açıp hemde ıda la açtım !

modifiyeog9.jpg

modifiye2kv7.jpg

evet buyur resimler

arkadaşım bende yazılımcıyım C++ basic python perl assemply vs Console dili olan yazılım dillerinden anlarım

bence bunca kişiye eger bi yabancı siteden editlenmiş olarka alıp üzerinde tekrar edit :blink: yaptıysanız söyleyiniz

bence program yazmayı deneyiniz işletim sistemi editlemek yada programlara edit add yapmakla olmaz bu işler

modifiye eden kişinin ismi gayet net yazıyo sanırım neyse

resim ve icon degiştirmeyle olmuyo bu işler dedigim gibi ileri düzey yazılım bilgisi olması gerek bu bilgi dedigim auto ıt vs deil:)

C++ C# python assemply vs ile olur neyse ama genede emeginize saglık benim bu sitedeki çalışanlarla hiç bi sorunum yok

Bide bu açtıgım dosya sadece bi örnek açtıgım .XML olsun vs dosyalarında hepsinde bu yabancı asıllı şahısın ismi var !

amacım gerçek leri göstermek !

O gösterdiğin dosya WPI adlı yazılıma ait. Katılımsız kurulum yapanlar, windows sonrası program yüklemek için kullanırlar bunu.

Wpi nedir:

http://www.wpiw.net/[/CODE]

Ayrıca yarım bildiğinizi yine ıspatladınız. O kodlar ne assembly ne C nede Delphi. Kendileri javascript oluyor.

O gösterdiğin dosya WPI adlı yazılıma ait. Katılımsız kurulum yapanlar, windows sonrası program yüklemek için kullanırlar bunu.

Wpi nedir:

http://www.wpiw.net/[/CODE]

Ayrıca yarım bildiğinizi yine ıspatladınız. O kodlar ne assembly ne C nede Delphi. Kendileri javascript oluyor.

o kodların hiç birinin C++ C yada delphi yada vs olmadıgını bende biliyorum işletim sistemi editlemeye ugraşıcaksanız bu dillere ihtiyaç var diyorum

C++ nın dosyalama işlemleri !!

Delphi regedit işlemleri !!

Assemply windowstaki işlemler !!

basic geriye kalırsa diger işlemler !!

Edited by egemen456

• Administrator
hem katılımsız yükleme + yüklemekten sonra geriye program kurumundan sonra sadece istege baglı gereksiz dosyaları atma ve tema işlemleri kalıyo !

Yok gece gece uğraşamayacağım. Katılımsız kurulum bölümü var. Orayı bir inceleyin. Fikir sahibi olacaksınız. Hiçbir programlama dili bilmeye gerek yok. Ama önyargılarınızı kırmanız gerek. Ezbere konuşuyorsunuz çünkü.

Yok gece gece uğraşamayacağım. Katılımsız kurulum bölümü var. Orayı bir inceleyin. Fikir sahibi olacaksınız. Hiçbir programlama dili bilmeye gerek yok. Ama önyargılarınızı kırmanız gerek. Ezbere konuşuyorsunuz çünkü.

Arkadaşım dedigim gibi benim ne ön yargım nede sizle bi sorunum yok

Neyse emege saygı !

iyigünler benim sorum şu .

partların hepsini bir klasöre çıkarttım ve cd ye yazdırdım.

cdyi çalistırdımda ekranda bugörüntü olmalı.

ama bu görüntü gelmiyor.

thumb_926932723.jpg

acaba bir yerdemi yanlışlık yaptım

bensize birde cd nin indeki dosyalarıda gistereyim

ne olur neolmaz

thumb_330296012.JPG

Trendmark-->Aktif link Kullanmak yasaktır.İletinizi düzenleyiniz aksi takdirde çöpe taşınacaktır.

bende p43,20 işlemci ve 2GB ram olmasına rağmen halen sistem kasılıyor ve bazen donmalar meydana geliyor. dreamweaver tipi programlar çalıştırdığımda çok oluyor. düz xp pro da böyle bir şey olmuyordu.