Jump to content

Tncxp Ile İlgili Sorular Buraya

sk8er_boi
 Share

Recommended Posts

TNCXP.CD1 dosyasını winrar ile çıkartmayınız. ISO dosyasıdır. Nero ile direk yazdırınız.

iletisi rar dosyası içinde bligisayarımda ultra iso ve nero 8 var,rar dan çıkartmadan nasıl yazılacak bilemiyorum,yardımcı olursanız sevinirim,bir örnek yazdırdım işletim sistemi üzerinde auto run exe mi yada dosya içeriğinini gör seçeneğimi verecek diye çalıştırdım direkt dosya içeriğini gör seçeneği çıkıyor auto run çıkması gerekmiyormu?tncxp cd 2 de yazdırdım onu dvd rw ye takınca çalıştır seçeneğide içerik seçeneğide geliyor,nerede hata yapıyorum?iki paketide verdiğiniz iki ana tek link üzerinden indirdim.teşekkürler.birde şu sata sürücüleri hakkında bir sorum olacak sata hdd ve sata optik sürücü kullandığımız güncel donanımlı sistemlerde problem çıkarcakmıdır tcnxp konu hakkında yeterince bilgili olmadığım için sorunu çözemeyebilirim.sizin tcnxp ye eklediğiniz driver arşivi genel başlıklar altında neler içeriyor?inanın bilgisizliğimden kaynaklanan çok soru var kafamda.

Edited by asimetri

• Replies 3.6k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

sk8er_boi Üstadım...!

Öncelikle çalışmalarında ve engin tecrübeni bizlere aktarırken döktüğün emeğine saygılarımı iletirim. Allah razı olsun..

Tncxp'yi yaptın ve bizlerin istifadesine sundun. Ancak bu sunum üzerinden epey bir zaman geçti malum. TNCXP v2 sürümünü düşünüyor musun?

Hani şöyle içinde bütün güncellemelerin olduğu, Ofis 2003 ve güncelemelerinin de olduğu,

Türkçe nod32

ccleaner

clonecd

nero

diskeeper 12

memoriesontv

bsplayer

ultraiso

winrar

türkçe winamp

türkçe limewire

babylon

windows live messenger

msg plus

türkçe mırc

türkçe skype

camfrog

yassak v9.0

türkçe acrobat reader

directx 9.0c

flashget

bitcomet

Registry Mechanic

stellar phoenix 3.0

java ve jre

bsplayer

codecler

flashplayer

spy cleaner

rocketdock

ve senin uygun göreceğin diğer programları dvd kalıbı olarak hirenboot açılışlı şekle getirsen ve bir torrent linki atsan ;

WALLAHİ TADINDAN YENMEZ ÜSTADIM AMA YİNE DE SEN BİLİRSİN. TEKRAR ÇALIŞMALARINDA BAŞARILAR DİLİYORUM KOLAY GELSİN

Edited by usturuplu

Arkadaşlar TNCXP yi kurdum. herşey güzel çok iyi ancak bilgisayarıma klavye dili olarakta rusça yüklemek istiyorum. rusça ekle dediğimde dil rusça ancak klavye ABD dili ingilizce görünüyor. bunu nasıl ekleyebilirim. bide bazı bilgisayarlarda TNCXP yi yükleyemiyorum cd okunamıyor diye hata veriyor nedendir anlamış degilim. lütfen derdime derman olun

• Administrator
Arkadaşlar TNCXP yi kurdum. herşey güzel çok iyi ancak bilgisayarıma klavye dili olarakta rusça yüklemek istiyorum. rusça ekle dediğimde dil rusça ancak klavye ABD dili ingilizce görünüyor. bunu nasıl ekleyebilirim. bide bazı bilgisayarlarda TNCXP yi yükleyemiyorum cd okunamıyor diye hata veriyor nedendir anlamış degilim. lütfen derdime derman olun

Bu konuda anlatıldı. Arama yapınız.

Selamün aleyküm arkadaşlar benim bi sorum olacaktı ben tncxp yi indirdim rar dan çıkarıp dosya şeklinde tebi TNCXP CD1 yazan dosyanın içindeki klasör ve dosyaları cd ye veri diski yarattan yaptım ama bilgisayar açılışta cd yi okumadı

tekrar dosyaları rar a dönüştürdüm bukez kalıbı diske yaz dan yaptım ama cd yi açtığımda cd e dosyalar rar lı olarak çıkıyordu yine bilgisayar açılışta cd yigörmedi yani bi türlü yükleme yapamadım yardım edermisiniz

bide şunu söyliyeyim TNXP TEAM diye bi dosya vardı onu sildim zaten o rarın içinde değildi bide bende bitane tncxp cd si var ama cd çizik onun içindeden O TNCXP TEAM dosyası yok

eğer bios ayarlarında açılışta cdrom u ayrlammış derseniz yoo onuda yaptım zaten limdeki diğer xp cd lerini görüyor

LÜTFEN ACİL YARDIM

• Administrator
Arkadaşlar yardımcı olacak yokmu yaa biriniz allah rızası için bi baksın buraya

İlk çıkan iso dosyasını kalıp olarak yazdırmalısın. İsoyu winrarla çıkarıp tekrar kalıp haline getirirsen çalışmaz.

Tek kelime ile harika olmus tesekkurler ama bir sorum var

indirdim tncxp yi ark a format attim hata vermedi sora cd ark da kalmis oda biraz cizmis bnm pc ye format atcaktim....

sp2sp3 u tikladim windows kur dosyalarini yukluyor dio ondan sora...

flpydisk.sys dosyaysi eksik die bir hata verio cozum ariyorum simdiden sagolun

-------------------------------------------------------------

nero ile baska cd ye kopyaladim eksik dosya dio

hata verdikten sora dewam et dedim olmadi

• Administrator
Tek kelime ile harika olmus tesekkurler ama bir sorum var

indirdim tncxp yi ark a format attim hata vermedi sora cd ark da kalmis oda biraz cizmis bnm pc ye format atcaktim....

sp2sp3 u tikladim windows kur dosyalarini yukluyor dio ondan sora...

flpydisk.sys dosyaysi eksik die bir hata verio cozum ariyorum simdiden sagolun

-------------------------------------------------------------

nero ile baska cd ye kopyaladim eksik dosya dio

hata verdikten sora dewam et dedim olmadi

CD bozuksa tekrar indirip cdye yazacaksın. Bundan kolay ne var.

öncelikle teşekkür ederim tnc xp için ben skystar-2 tv kartı kullanıyorum progdvb pwer install yüklerken tv kartı için gerekli driver ve dosyaları internetten kendisi indiriyordu ama tnc xp kurunca yapmıyor bir de benim anakartımın üstünde eternet kartı var bir de ayrı almıştım tnc xp yi kurunca sadece anakart üstündeki eternet girişi çalışıoyor diğerini bilgisayar görmüyor nasıl düzeltilebilir? teşekkürler

öncelikle teşekkür ederim tnc xp için ben skystar-2 tv kartı kullanıyorum progdvb pwer install yüklerken tv kartı için gerekli driver ve dosyaları internetten kendisi indiriyordu ama tnc xp kurunca yapmıyor bir de benim anakartımın üstünde eternet kartı var bir de ayrı almıştım tnc xp yi kurunca sadece anakart üstündeki eternet girişi çalışıoyor diğerini bilgisayar görmüyor nasıl düzeltilebilir? teşekkürler

Skystar driverini CDye entegre etmeyi deneyin (Ultra iso gibi bir program işinizi görür). Ethernet kartına gelince driverini yüklemeyi denediniz mi? denemediyseniz yükleyin.

Skystar driverini CDye entegre etmeyi deneyin (Ultra iso gibi bir program işinizi görür). Ethernet kartına gelince driverini yüklemeyi denediniz mi? denemediyseniz yükleyin.

evet eternet kartını yükledim ama görmüyor eternet kartı çalışıypor ışığı yanıyor ama windows ağ bağlantılarında görünmüyor malesef

backyj9.jpg

s.a biz indirdik cd ye cektık ve format atmaya basladık ekran bole cıkmadı renksız ekran cıktı sonra kurduk kur bıttıkten sonra 1 basın demısınız bastık wındons hatası werdı Bu neden kaynaklanıyor bır cevap werırsenız sewınırız

• Administrator
backyj9.jpg

s.a biz indirdik cd ye cektık ve format atmaya basladık ekran bole cıkmadı renksız ekran cıktı sonra kurduk kur bıttıkten sonra 1 basın demısınız bastık wındons hatası werdı Bu neden kaynaklanıyor bır cevap werırsenız sewınırız

windons nasıl bir hata Werdi?