Jump to content

Tncxp Ile İlgili Sorular Buraya

sk8er_boi
 Share

Recommended Posts

• Replies 3.6k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

tncxpde bir süredir systemtray kısmında sarı üçgen uyarı veriyor üzerine gidince gidiyor. sistemde yavaşlama oldu yardımcı olursanız şimdiden teşekkürler.

kardeş aynısıda bende oldu.

sk8er boi arkadaşımız bizi bilgilendirirse çok makbule geçer :D

Bende bi sorun cıktı.İlk başta indirdim bi programla rapiden bütün partları sonra neroyla cektim cdye format attım.Atarken baya bi hata verdi en sonunda attı ama vista temasi falan yoktu yani eksik olmuş.Bügün bidaha atayım dedim bu sefer baya bi hata verdi biçimlendir yaparken kur dosyalarını kopyalarken %99 da cok hata verio atla diom sonra normal kuruluma gelincede belli bi süre beklio sonra gene hata verio 4 satır ... bişiler dio kapat dion gene aynı yere gelio gene hata Şimdi baştan indiriorum.Yani bidaha cekicem cdye ama nerde eksik yapıorum?AnLamadım 2. cd yide yaptım aynı şekillde calısıo oda ama bazı programları kurmuo?

s.a. TNCXP gerçekten çok muhteşem bir sistem yapanların ellerine emeklerine sağlık Allah razı olsun.Benim ufak bir sorun var bunu sormak istiyorum.Windows gezgininde dolaşırken bütün görünümler ayrıntılar şeklinde ayarlı ben bunu ikide bir görünümden simge veya döşeme yapıyorum.Bunun her defasında yapmamak için yöntemi mutlaka vardır bilen bir arkadaş yardım ederse sevinirim.Klasör seçeneklerinde "Her bir klasörün görünüm ayarlarını anımsa" seçeneği aktifmi yoksa pasifmi olcak sanırım oradan oluyordu.Teşekkür ederim.

EDİT:Klasör seçeneklerinde Tüm klasörleri sıfırla deyip pcyi yeniden başlatınca sorun kalmadı.Teşekkür ederim.

Edited by recep demirci

• 2 hafta sonra ...
QUOTE(N i h a t @ Feb 25 2008, 00:39)

Evet artık butün diller aktif oldu. Çok teşekkür ettim. Sayende yeni pc almaktan kurtuldum.

Forumda baya bi arama yapmıştım. Ama bulamamıştım. Yani bütün bulabildiğim bu konuydu ama hangi sayfada ne var bunu bulamamıştım. '' Bu konu içinde ara'' gibi bir seçenek olması mümkün olursa belki benim gibi diğer kullanıcılar da faydalanabilirler..

(sk8er_boi) Var zaten. Ama görebilen gözlere.

Gösteririmisin eğer varsa dostum.

'' Konu içinde arama'' gibi bi seçenek yok

Edited by N i h a t

En altta var...

Ne hızlısın ya. Ben yazdıktan 1 sanye sonra cevap yazdın. Ewet en altta başlık ara kısmı bu işe yarıyormuş. Ben bu tuşun ismini '' Konu içerisinde arama '' diye bi şey beklediğimden görememişim. Teşekkür ederim

Merhabalar. Benim bilgisayarım biraz eski. tnc yi kurdum ellerinize sağlık güzel olmuş. fakat bir problemim var. benim ekran kartım nvidia. masaüstünde sağ tıkladığınızda bir menü gelir ya işte ben nvidia yı yüklediğimde oraya nividia ayarları diye bir başlık geliyordu. yalnız tnc de ekran kartını yüklemeden önce bir problem yoktu ekran kartını yükleyince masaüstünde sağ tıkladığım zaman kum saati çıkıyor ve artık mouse masaüstünde bir yeri tıklamıyor. ve sağ tuş menüsü açılmıyor. ekran kartını kaldırdığım zaman yine düzgün çalışıyor ama yine yükledim yine dediğim problem çıktı. bu problemi nasıl çözebilirim. teşekkür ederim...

Edited by u.emre