RaZoRWounD

Üye
 • Content count

  522
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  1

RaZoRWounD last won the day on October 13 2016

RaZoRWounD had the most liked content!

Community Reputation

178 Excellent

About RaZoRWounD

 • Rank
  TnC Silver

Profile Information

 • Male
 1. deneme bitmeden 1 gün önce kapatıp resliyorsun sınırsız kullanıyorsun sürüm önemli değilki
 2. Valla görünüm,ram,parmak izi okuyucu sizin için önemli değilse gt 3 alırsınız ama yazdığım şeyler önemli diyorsanız tereddütsüz p9 lite
 3. Alldebridte turbobit sorunu var oluyor çoğu zaman kullanan tanıdıklarım var ordan biliyorum. Turbobit için http://leech.ae/ var aslında tek seferde max 5 gb çevrilebiliyor. Dipnot:Site için günlük kullanım limiti 30 GB olarak belirtilmiş ama çeşitli sitelerdeki yorumlar daha fazla olduğunu belirtmişler o limit dolunca ertesi gün siteye tekrar girip indirmeye devam edilebiliyormuş.
 4. 500 mb bana yeter dersen günlük sharedir.com var bilgin olsun
 5. Termal macun yenileme basit gibi görünsede zor bir işlemdir az sürülmesi olursa daha çok ısınmaya neden olup parçaları yakabilir daha çok sürülürse dışa taşıp anakarta zarar verebilir dengesini iyi tutturmak gerekiyor bunlar bitse bile parçaları doğru tam olarak yerine oturtmanız gerek geçen bakır kabloyu yamuk oturtmanız bile pcnin açılmamasına neden olabilir eğer bilgisayar işinden iyi anlamıyorsanız işi profesyonellere bırakmanız doğru bir seçim olacaktır.
 6. Zam 2.el satanları etkilemiyor fiyat yükseltirse telefon elinde kalır bunuda göze almak zorunda
 7. uc browser 10.cu sürümüyle anlamadığım sebepten ötürü türkçe dil desteğini bıraktı kaldıki ingilizcenizin çokta iyi olmasına gerek yok çat pat ingilizce biliyorsanız bile ayarları kolaylıkla yapılandıraiblirsiniz kaldıki ayarlardan adblock girip reklam engelleyici etkinleştirmek dışında bir ayar yapmanız gerekmiyor diğer tüm ayarlar tablet/telefonunuzun özelliklerine göre ince ayarlı şekilde kuruluyor zaten
 8. şahsi fikrim p9 almanızdır ileriye dönük düşünürseniz bu telefonlar en fazla 2 sene götürür kaldıki teknoloji çağını hesaba katarsak şuan alınan akıllı telefonları çoğu 2 senelik yani öyle uızun vade için amiral gemilerine bakmak gerek onlarında fiyatları malum
 9. Windows 10 Gadget Eklemek Masaüstünde Saat, Takvim, İnternet hızı, Depolama bilgisi gibi bilgileri görsel araçlarla görmek isterseniz bu program tam size göre. 28.09.2016 Güncellemeli Gadgetpack v21 Windows 8, 8.1, 10 desteklidir. GadgetPack v21 indirmek için TIKLA!! Dipnot: Donanımhaber win 10 konusundan alıntıdır.
 10. Akıllı saatler teknik özellikler yazılım vasıtasıyla size sunduğu yenilikler ile öne çıkarlar gear s3 şuan amiral gemisi modunda fiyatı bi hayli yüksek o yüzden diğerleriyle aralarında ram olsun işlemci hızı olsun sensör olsun dahili gps-nfc vb olsun illaki fark vardır.
 11. p9 lite daha şık parmak izi okuyucu var + 3 gb ram var gt3 klasik model-parmak izi okuyucu yok 2 gb ramli gt3 sonradan çıkmış ama p9 lite gibi değil klasik kalmış biraz tercih senin genede
 12. uc browser ve opera browser kullanıyorum androidte (tablette opera-telde uc browser) 2side sorunsuz reklam falan çıkmıyor.
 13. Show or hide updates'le bir müddet engellersiniz lakin zaman sonra tekrar bulup indirmeye başlıyor. Benim önerim 1511de updateyi tamamen kapatacaksınız güncellemeleri windows update catalogtan manuel olarak yüklüceksiniz bu şekilde 1607ye güncellemenin önüne geçmiş olursunuz ki nisanda gelecek yeni güncellemeyle 1511i devredışı bırakmaya çalışacak microsoft sizi son sürüme geçmeniz için zorlucaktır.
 14. Dolphin aşırı görsel ucbrowserin verdiği performansı veremiyor 10 farklı telefonda test ettim tecrübeyle sabit
 15. yazıcının marka-modelini belirtirseniz uygun driver bulabiliriz sanırım