Jump to content

hadibeolsun

Üye
 • Content Count

  211
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  5

hadibeolsun last won the day on April 11

hadibeolsun had the most liked content!

Community Reputation

144 Excellent

2 Followers

About hadibeolsun

 • Rank
  TnC Bronze

Profile Information

 • Male

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Nasıl bir yükleme yaptığınızı bilemem. Sistem kurulumu sonrası yüklediğiniz Driverlar nereden alınmış nasıl alınmış nasıl yüklenmiş bilmediğimden dolayı bir yorum yapmam doğru değil. DriverPack gibi yazılımlar sisteminizi farklı sorunlara itebilir. Kurduğunuz programlar nereden yüklediniz bilemem. Şu yaptığım RS 5 çalışması sorunsuz çalışmaktadır. Ve hiçbir problemlede karşılaşmadım. İşletim sistemi üzerinden ne silinen birşey vardır ne de sisteme zarar verici birşey vardır.
 2. @köylü alternatif link verebilir misin google drive vb.
 3. HDD'ler arasında RAID işlemi yaparsan 20 GB ile 120 GB'ı bir araya getirebilirsin.
 4. @pusattardu yorumunuz için teşekkürler. Problem değil isteyen yükler istemeyen yüklemez. Sizde boşuna indirmişsiniz zaten ne yapalım sağlık olsun. Bir dahaki sefere download etmezsiniz olur biter dimi
 5. %13 oranında sistem geri yükleme noktası mevcut. Ben kendi PC'me kurduğumda 9.38 GB'ı görerek öyle bilgi verdim. Gelişigüzel bir bilgi değildir.
 6. Gerekli bütün İnce Ayarlar yapılmıştır zaten bilmediğiniz bir ayarı sakın ola devre dışı bırakmayın. Ben gerekli bütün çalışmaları yaparak hazırladım herhangi bir ince ayar yapmanıza gerek yoktur.
 7. Önceki paylaştığım RS 5 Sürümünü kurup dener misin.
 8. MSDN Final sürümünü yayınladıktan sonra birçok kullanıcı ne var ne yok diye sistemine kuracaktır. Ama ben şöyle yapacağım. Daha önce yayınlanan 1903 sürümüyle en son yayınlanan 1903 sürümleri arasında ne gibi farklar var FPS kontrolleri yapacağım. Sistemin stabil değerlerini kontrol edeceğim. Ona göre bir sistemi daha sonra yayınlayacağım. Yani microsoft msdn kalıbını tam manasıyla yayınladığı tarihten 1 ay sonra ben sistemi hazırlayıp burada yayınlayacağım. Dileyen sistemini formatlar dileyen benim paylaşacağım ISO kalıbını indireceği güne kadar sabreder. Tercih sizin. Bu arada hiç format atmadan kurulu sisteminiz üzerinde UPDATE gerçekleşecektir. Boşuna sistem kurmanıza gerekte kalmayacaktır.
 9. Tabiki, istediğiniz katılımsız programları kendinize göre dizayn edebilirsiniz yeter ki Script kodunu ilgili katılımsız programın yolu ile eş değer ayarlayın. Bu arada kurulum sırasında Komut dosyası penceresi açılmaktadır. Onun ekrana gelme amacı katılımsız programların yüklendiğinin göstergesidir. Bundan sonra yapacağım sistemlerde katılımsız programlar eklenmeyecektir. Herkese duyurulur. Teşekkürler herkese.
 10. Tabiki, kurulum sırasında yüklenmesini istemediğiniz katılımsız programları ISO kalıbı içerisinde yer alan "Sources > $OEMS$ > SS > Setup > Files" dosya yolunu takip edip ilgili katılımsız programları silin, BİRDE "Sources > $OEMS$ > SS > Setup > Scripts içerisinde SetupComplete" bu dosyayı da not defteri ile açınız kurulumunu yapmak istemediğiniz programların script kodunu silmenizde olacaktır. Dediğim işlemleri yaptıktan sonra ilgili bütün dosyaları UltraISO UDF formatında tekrar ISO kalıbı haline getiriniz.
 11. Final Çalışması daha eklenmedi beklemedeyiz.
 12. HTTrack Web Site Copier Programı https://www.httrack.com/page/2/
 13. hadibeolsun

  Sql Server

  Öncelikle kullandığın sisteme göre X64 - X86 uyumluluğuna göre ilgili indireceğin SQL SERVER EXPRESS sürümü. Bunu indir kur. Sonra yine ilgili SQL SERVER MANAGEMENT STUDİO'yu kuracaksın. Hepsi bu kadar.
 14. Sistem özelliklerinden dolayı kasıyor olabilir. Sistemini yükseltmeni öneririm.
×
×
 • Create New...