Jump to content
TNC-TR

hadibeolsun

Üye
 • Content count

  53
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

5 Neutral

About hadibeolsun

 • Rank
  Azimli üye

Profile Information

 • Male

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. hadibeolsun

  Windows Xp Oem Slp Aktivasyon

  İster sunucu isterse local sistemde olsun microsoft firması windows 7 nin piyasaya çıktığı zamanlarda windows xp e olan desteğini kapattı.Hele günümüzde windows 10 gibi bir işletim sistemi var şimdi sıra windows 7 de ! Bence sunucunu yeni işletim sistemlerine ve üst düzey güvenliğine güncelle derim.
 2. hadibeolsun

  Km Boot & Pe V2 (x86/x64) 2018

  km boot diski 2 e bölüyor ntfs alandaki wim leri gösterdim klasör bu dedim wim bu dedim yine çalıştırmadı.
 3. hadibeolsun

  Km Boot & Pe V2 (x86/x64) 2018

  windows 10 wim dosyası fat32 sistem içerisinde olduğu için çalışır..Ben diğer ntfs alandan yolu deniyorum olmuyor..Fat32 alana wim dosyalarını atsam(7/8/10) bu sefer o sürücünün boyutuyla oynamam lazım. Neyse artık startup kısmı da çalışmasın..
 4. hadibeolsun

  Km Boot & Pe V2 (x86/x64) 2018

  Resimdeki gibi KMPE klasörü Fat32 alanda olduğu için ve orada da wim dosyaları olmadığından NTFS alandaki klasörlerin yolunu göstererek denedim..KMPE klasörü değil de falan sürücü deki şu klasörü takip et diye yaptım olmadı.
 5. hadibeolsun

  Km Boot & Pe V2 (x86/x64) 2018

  "startsetup yönteminde de ayar dosyasını düzenlersen istedigin yerden kurulum yaptırabilirsin" bu yöntemi denedim ama olmadı. wim dosyalarını ntfs alandaki klasörlere kopyaladım.Fat32 alan da ise ayar dosyalarını düzenleyip ntfs alandaki wim lerin yolunu gösterdim yine olmadı..
 6. hadibeolsun

  Hp Laptop Windows 10 Dan 7 Ye Geçme

  laptop un marka modelini belirtebilir misiniz
 7. hadibeolsun

  Driver Paketleme

  boşuna uğraşma acronis ile full yedek al bitsin.
 8. Multiboot manager ekranında 78Setup butonu yer almakta ben bu butonun diğer butonlar gibi tıkladığımda kurulum ekranına geçmesini istiyorum.Bana install.wim dosyasının yerini sormasın..Otomatik tanısın. Birde WinNTSetup butonu nasıl aktif kullanabilirim içerisine ne entegre edilebilir
 9. hadibeolsun

  C# Projede Profesyonel Sol Menü Yapımı

  web çalışması mı yoksa masaüstü yazılımı için istiyorsun
 10. hadibeolsun

  Internet Download Manager 6.31 Build 8

  bu yazılımın bu sürümünü yükledim chrome eklentisi çalışmıyor chrome zararlı virüs uyarısı vermekte ve chrome web mağazasında da idm bulunmamaktadır.
 11. Windows 10 sürüm 1809 MSDN Windows 10 Sürüm 1809 Türkçe ISO dosyasını buradan indirebilirsiniz. Ekim 2018 çıkışlı RS5 sürümüdür.ISO dosyasını Rufus ile USB belleğe yazdıktan sonra setup.exe'yi çalıştırıp yükseltme yapabilirsiniz. Bu işlem dosyalarınızı, ayarlarınızı ve programlarınızı korur. İçerdiği sürümler: Home Single Language Home Education Pro İndirme Bağlantısı (Kopyalayıp adres satırına yapıştırın) :Windows 10 Sürüm 1809 Yapı 17763.1 64 Bit Türkçe https://yadi.sk/d/F6LFDyDBK5h20w
 12. hadibeolsun

  Kullandıgım Modem Bozulmuşmudur?

  6 yıl olmuş yeni modemlerden al.Bu arada alt yapı problemi yoksa binaya gelen telefon kutusunu bir kontrol etsinler.Orada da birşey yoksa daire ile kutu arasında sinyal kaçağı varsa onu kontrol ettir..
 13. HTTrack Website Copier programı ile sitenin dosyalarını indirebilirsin download link https://www.httrack.com/page/2/en/index.html
 14. hadibeolsun

  Wifi çalışmıyor

  NAT ayarı devredışı mı bir ona bak
 15. hadibeolsun

  FlexiSign Pro Win 10 Uyumlu

  pm attım bakarsın
×