Jump to content

hadibeolsun

Üye
 • Content Count

  355
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  8

hadibeolsun last won the day on October 29

hadibeolsun had the most liked content!

Community Reputation

283 Excellent

6 Followers

About hadibeolsun

 • Rank
  TnC Bronze

Profile Information

 • Male

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. @DJ_Rush üstadım Gözden kaçmış olacak Konu başlığında İŞ Derlemesi yazmaktadır. Lütfen değiştirir misin. Ellerine sağlık şuan indirip USB Belleğimin Sources\ Klasörüne wim dosyasını atacağım. Ellerine Sağlık.
 2. cmd.CommandText = "SELECT * FROM ' " + database_table + " ' WHERE [email protected]"; bu şekilde de deneyebilirsin. Parantezler işi bozuyor.
 3. "SELECT * FROM " + database_table + " WHERE kelimeID='@kelimeID'"); Kodunu Şu şekilde değiştirir misin.. ("SELECT * FROM ' " + database_table +" ' WHERE kelimeID="[email protected]);
 4. @karadurak üstadım yeni sistemde neler var neler yok bir döküman yayınlar mısınız.
 5. Eski SQL isminie Shift+Delete ile silebilirsin farketmez. Önemli olan User alanında gözükmemesi.
 6. @empire29 Durdurma Kodunu google'da araştır.
 7. Eğer yazılımla veya Server işletmenliği yapıyorsanız sizden bilgi almak için.
 8. Enterprise kullandığına göre Ne işle meşgulsün kardeşim?
 9. @efe34 ISO'yu kendim hazırlamadım. Microsoft'un yayınlamış olduğu 1909 versiyonunu indirip HOME Sürümünü kurdum Lisansımı girdim Telemetri ve Defender saçmalıklarını kapattım o kadar. Fıstık gibi çalışıyor.
 10. Cevabım Net Genel Bilgidir 1-) 1909 ISO'larına güvenmiyorum diyorsun ya nedenini arkadaşının başına gelen olaydan olabilir. Nereden ISO kalıbını indirirsen indir benim kendi Tahminimce C'e format atsa bile D sürücüsünde virüs varsa format atmanın da bir çözüm olmayacağı kanaatindeyim. 2-) Ben 1909 18363.449 Home 64 Bit kullanıyorum sistemim stabil ve sorun yok. (Güncelleme ile geçmedim format attım) 3-) Benim 1809 editli sürümü ister kullan ister kullanma beni ilgilendirmez tercih meselesi saygı duyarım. 4-) İyi Forumlar
 11. Gereksiz tartışmalar yapmayalım arkadaşlar. Birileri güvenmiyorsa güvenmesin. Ben veya bir başkası birilerinin güvenini kazanabilmek için PAYLAŞIM yapmıyoruz. @The_Undertaker çok üst egodan konuşma hitabın var. Örnek veriyorum; Gün olur öyle bir bilgiye ihtiyacın olur ki aradığını bulamazsın veya bulduğunu zannedersin yeterli gelmez sana BELKİ cevabını burada bulursun burada güvenmediğin İNSANLAR sana yardım ettiğinde daha önceden kurduğun cümleler için pişmanlık duyarsın. Benim ki bir öneri. Tartışma polemik sebebiyeti değildir.
 12. hadibeolsun

  Sql Server

  Özelden AnyDesk veya Teamviewer ID PW gönder birlikte yapalım.Öğrenmiş olursun.
 13. https://letsupload.co/fpUr/PASCALMULTIBOOT2019.rar https://turbobit.net/gjtqox5oek29.html http://dl.free.fr/getfile.pl?file=/bizVEoK8
 14. Senin paylaşımlarına güvensiz diyenin bilgisayarı bozulsun. :D
 15. @DJ_Rush üstad gerekli açıklamayı yapmış. (Orjinal ISO'dan farksızdır) demiş. Bir fark olsaydı Sistem Editlemesi yaptığını beyan ederdi zaten.
×
×
 • Create New...