Jump to content

SolmazTacettin

Üye
 • Content Count

  32
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

6 Neutral

About SolmazTacettin

 • Rank
  Yeni üye

Recent Profile Visitors

237 profile views
 1. windows kurmaktan anam ağladı gayrı kurmam Windows 10 Telemetry Kapatma
 2. ben kapalı tutuyorum güncelleştirmeleri wub ile. gpo ile de vardır da çok karışık çözedim bulamadım. Wub.zip
 3. stres testlerini bi bırakın artık bunun şimdilik kimseye faydası yok 

  1. Show previous comments  11 more
  2. SolmazTacettin

   SolmazTacettin

   telefon tablet gibi mobil cihazlar için de vardır. maalesef 2017den beri telefonum yok alan yok  aldıran yok yenisini

  3. SolmazTacettin

   SolmazTacettin

   birde furmark var direk gpuya yüklenen

   https://geeks3d.com/furmark/downloads/

   Screenshot_20.png.261449fbe48ca337f7054dcf7d512f81.pngfurmark-1-19-geforce-gtx1070-stress-test.thumb.jpg.b7277a5be090c7a5a41f4dc063d2f8ff.jpg

    

  4. SolmazTacettin
 4. şimdi bakıyorum uğraşyor herkes yok regdi programdı açıktı kapalıydı hala açılıyordu bilmem ne. oysa grup policiy object yani yerel grup ilkesinden kapatılllır. windows+R yap açılan ekrana gpedit.msc yac defender için bilgisayar yapılandırması/yönetim şablonları/windows ayarları/ windows defender virüsten koruma açIlan ekranda buna tıkla etkin olarak işaretle . defender gitti. güvenlik duvarı içinse bilgisayar yapılandırması/yönetim şablonları /ağ/ağ bağlantıları windows defender güvenlik duvarı /etki alanı profili devre dışı yine aynısını standart profl içinde devre dışı seç bilgisayarı yeniden başlat. ikisi de kapandı . bu kadar. şimdi istediğini kur antivirüs için. istersen kurma ama antivirüs kurma hiç olmamasından iyidir tabi firewall de öyle. ben avast free ve zemana free firewall kurdum. iyi şanslar buda smart screen. iki bölümde de devre dışı seçelim. (En sondaki resmi kaldırabilir miyiz ben kaldıramadım)
 5. bura kasaba demirci kasabası aksaray bilmem alt yapı var mı
 6. ben Dsmarta geçtiklerinden beri istemiyorum ama ipleyen yok.
 7. sağ alttaki internet göstergesi PEnetwork mu abi?
 8. hoca olamadık ben yanlış anlamışım. bir öneri daha. müziği .mp3 değil de .aac diye indir......... aac daha kaliteli mp3e nazaran.
 9. clementine kur. winamp alternatifi. hatta ondan iyi https://www.clementine-player.org/tr/
 10. keşke 2-3 olsa can kurban naadan konu komşu akraba yerli yurtdışı adamı varsa hep bende. pkk'sı fetöcüsü süleymancısı türkiyede ne kadar örgüt var ise hepsi benim bağlantıda. ne oldığumun iyi farkındayım da işte farkında olmak yetmiyor. düştüğüm tuzak bu. sövmemek için zor tutuyorum kendimi. zaten bu köy ülkenin belki de dünyanın sorumlu olduğu yerdir.sadece içerik yok bende o kadar. tum dünya kulaklarımdan bağlıyor beni kendilerine. korku mu hiç bi zaman. şimdide. ben yaşadığım müddet bunlardan ne korkarım ne tırsarım. ggeldiğim nokta iyi değil klavye kullanamaz oldum. tek el ekran klavyesi. yakında o da biter.
 11. aynı durumdan bende muzdaribim bilgisayara modeme 40 taklada attırsan biri gidip biri geliyor. 1 değil bende sayısı belirsiz
 12. hepsi yeşil (pardon bana sordunuz sandım)
 13. anlatamadım herhalde, ya bağlanan bağlansın beni saklım gizlim yok ama olan bana oluyor. şu an ki modem .tp link td-w8961n firmware güncellemeyede izin vermiyor yada ben bilemedim. @Tornado sen güle güle kullanılan TornadoEffect-> Ben aldığımız Zyxel modemle ilgili yorum yaptım.
 14. konu modem, bende bilgisayari kapatıp gidince örneği yatınca ne yapip ne edip benim bilgisayardan bağlantıyı sağlıyorlar.halbuki yatıyom yada içeri odada oluyorum. sen istediğini kur yap çat istediğin proxy vpn friwall olsun mac bile değiştir olmuyor. kardeşim 3 sene önce dsmarta geçtikten beri böyle. bunun önüne geçebilen var mı ?
×
×
 • Create New...