Jump to content

Dawnie KPDS sonuclari aciklanmis..

emily

Recommended Posts

ya kötü bi puan deðil, telekominasyon üst kurulu uzmanlýðý 63, dýþ ticaret uzmanlýðý 60, hazine müsteþarlýðý uzmanlýðý 55le alýyo da iþte gönülde yatan aslan baþka olunca bi de bir puanla kaçýrýnca :)

• Administrator
ya kötü bi puan deðil, telekominasyon üst kurulu uzmanlýðý 63, dýþ ticaret uzmanlýðý 60, hazine müsteþarlýðý uzmanlýðý 55le alýyo da iþte gönülde yatan aslan baþka olunca bi de bir puanla kaçýrýnca :)

Hazine müsteþarlýðý da iyi be. Ýdare etcen artýk. :D

• Administrator
Kardeþim Hayýrlýsý Olsun Senin Ýçin , Üzme Kendini Ýnþallah Bunlarda Mutlu Olursun . (Bak Ben Bilgisayar Olmak Ýstiyordum Yanlýþlýkla Matematik Öðretmeni Oldum ; Ama Mutluyum) :)

Bilgisayarcý olmak isteyeni duydum da bilgisayar olmak isteyen bi seni gördüm kardeþim.

ya kötü bi puan deðil, telekominasyon üst kurulu uzmanlýðý 63, dýþ ticaret uzmanlýðý 60, hazine müsteþarlýðý uzmanlýðý 55le alýyo da iþte gönülde yatan aslan baþka olunca bi de bir puanla kaçýrýnca <_<

Baþbakan olmak için bilmenede gerek yok.. 69 nan cumhurbaþkaný bile olursun.. heeyt maaþallah benim Kardeþim 69.almýþ. helal olsun... bence fena deðil..

Yok emrem herkes seni seviyor ve basarini senden baska herkes goruyor sende sevin biraz artik 69, 59 dan daha iyi puan <_< Ne yani 1 puanla kacirdigina uzuluyorsunda 15 puanla kacirmadigina niye sevinmiyorsun karamsarlik yok sana yakisani hepimiz biliyoruz emrem..

her þeyin hayýrlýsý kardeþim. istemiyorsan da canýný sýkma seneye bir daha girersin. seni çok seviyoruz kardeþim. <_<

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Create New...