Jump to content

Modlu Bios En Sağlam (win7 Vista) Aktivasyon..

istanbul82
 Share

Recommended Posts

arkadaşlar ben birşey öğrenmek istiyorum benim pc nin biosu şuanda modlu ben her formatta biosu modlamam gereklimi yoksa sadece sertifika ve şifreyi girsem olurmu yani bios devamlı modlu kala bilirmi?

yorumları ve konuyu tam okusan sormazdın sadece key ver sertifika biosu yazılım değil donanım olarak düşün!

Edited by istanbul82

ARkadaşlar ben biosumu flashlayamamıştım.hata veriyordu her seferinde dos tan flashlamaya kalktığımda.mydigitallife forumundan almıştım modlanmış bios ama başka bi arkadışın yine benle aynı laptop aynı bios sürümü slic2.1 isteyen arkadaşın modlanmış biosunu indirmiştim.denedim denedim olmadı hata verdi sona bende sorunumu mydigitallife forumuna yazdım bios umun özelliklerini ve istediğim slic tablosunun versiyonunu yazmamı istediler.bende yazdım oraya şu şekilde.birde rw everything diye bi programla acpi tablosunu istediler ben aldım koydum.bunun da nasıl yapılcağı burda açıklanmış.

Please modify bios with SLIC 2.1 for windows 7

-Manufacturer:Samsung

-Motherboard Model:R560

-Bios revision:09LA.7027.20081209.JJC

-Bios Type: Phoenix BIOS

-Bios Download Link:

-RW Everything Report Download Link:

Please register to see this content.

burdanda yardım eden arkadşlara teşekkürler.

yani sonuç olarak modlanmış biosunuz kendiniz isteyin.

Edited by chingy_31

ARkadaşlar ben biosumu flashlayamamıştım.hata veriyordu her seferinde dos tan flashlamaya kalktığımda.mydigitallife forumundan almıştım modlanmış bios ama başka bi arkadışın yine benle aynı laptop aynı bios sürümü slic2.1 isteyen arkadaşın modlanmış biosunu indirmiştim.denedim denedim olmadı hata verdi sona bende sorunumu mydigitallife forumuna yazdım bios umun özelliklerini ve istediğim slic tablosunun versiyonunu yazmamı istediler.bende yazdım oraya şu şekilde.birde rw everything diye bi programla acpi tablosunu istediler ben aldım koydum.bunun da nasıl yapılcağı burda açıklanmış.

burdanda yardım eden arkadşlara teşekkürler.

yani sonuç olarak modlanmış biosunuz kendiniz isteyin.

senin sorunum mod da değilki flahlamada 64 bit yazmışsın gördüm belki samsungun programı 32 bit desteklidir sonunda flashladınmı bence biyerde hata yapıyon görmeden münencinlik yapmakta zor..

Edited by istanbul82

Hocam bir de verdiğim linkteki F7 biosu modlarmısınız lütfen.Teşekürler.

Kardeş ben senin biosu modladım ama kullanmak veya kullanmamak sana kalmış :) bana kalırsa sorunsuz çünkü bendede gigabyte var çok rahat 1 dk bile sürmüyor modlamak :D

Please register to see this content.
Güle Güle Kullan Win 7 Ni :D

HP ye modlanmıştır :D

Edited by TR_No_Fear

slic.png

Bios modlama işini bir arkadaşın yardımıyla yaptım ancak sertifika olayını beceremedim bir türlü, mephisto2 kardeşimin otomatik aktivasyonu ile mydigital den indirdiğim benzeri bir aracı da kullandım ama nafile. İstanbul82 üstadım önerin ve yardımlarına ihtiyacım var. Teşekkür ederim.

• Cyph3r unpinned this topic