Jump to content

Modlu Bios En Sağlam (win7 Vista) Aktivasyon..

istanbul82
 Share

Recommended Posts

Arkadaşlar,ilginiz için teşekkür ederim.İlgili dosyalar yetkili servis elektronik kütüphanemize yüklendi.Tamda mydigitallife da istek yapmıştım 2 saat önce..Gerek kalmadı..Ama konuyu takip edeceğim en azından oradaki üstadların yapacağı ile bizimkileri kıyaslarım,biraz bişeyler öğrenebilirim belki.

istanbul82 , üstadım bizim anakart mydigitallife sayfasında var fakat link ölmüş , bütün sitelerde araçtırdım modlanmış bois bitek orda var malesef link ölü :(

modlaya bilirsen gerçekten makbule geçer sevinirim , emeğin ve paylaşımın için tşk ederim saygılar ,

Anakart ; Asus P5L-MX rev. 1.01

istanbul82 , üstadım bizim anakart mydigitallife sayfasında var fakat link ölmüş , bütün sitelerde araçtırdım modlanmış bois bitek orda var malesef link ölü :(

modlaya bilirsen gerçekten makbule geçer sevinirim , emeğin ve paylaşımın için tşk ederim saygılar ,

Anakart ; Asus P5L-MX rev. 1.01

orj bios linki nerde hiçmi okumadın konuyu ?

bu arada bios modlama ne şekilde oldugunu gösteren (hangi programlar ile ne yapılıyor) bi video olsa .. anında uygulamaya geçeceğim , yazılı olarak malesef ingilizcemiz zaıf oldugundan yapamıyoruz ..

video olsa .. seri üretime geçerim istek oldukca bios modlar dururum ..!

Merhabalar ,

İstanbul82 üstadım senden bi ricam daha var malesef bu anakrt2ında mod'lu bios unu bulamadık modlanmamış hiç ..! yardımcı olursan sevinirim .. saygılar

GİGABYT GA-VM900M rev. 1.0

bios link :

Please register to see this content.

MD5: 2FF8A0A0FA594C094000399176681E4B

asusa modlanmıştır..

biosunuzu kendinizde modlayabilirisniz kısmını oku..

peki microsoft bu oem keyleri kara listeye alırsa ne olacak istanbul82?

yeni bir oem key bulup girmemiz mi gerekiyor bu arada ASUS un 2.1 sertifikası var mı yoksa 2.0 ı mı kullanıyor?

aynı key binlerce pc de aynı olarak girli banlasalar nasıl çıkacaklar işin içinden sence bi mantık yürütebiliyomusn..vistada banlanan oem key gördünmü hiç?

sadece ilk düşen lenvo key banlandı gibi çok önceden düştüğü için satıştaki pc lerde yok zaten yeni keyi var lenvonun...

Edited by istanbul82

aynı key binlerce pc de aynı olarak girli banlasalar nasıl çıkacaklar işin içinden sence bi mantık yürütebiliyomusn..vistada banlanan oem key gördünmü hiç?

sadece ilk düşen lenvo key banlandı gibi çok önceden düştüğü için satıştaki pc lerde yok zaten yeni keyi var lenvonun...

bn biosumu digital life a modlattım sımdı ıkıncı adımamı baslayacagım

flashladınmı? yaptıysan 2.1 olmuşmu bak slic dumptan olmuşsa adım 2 yegeç...loader varsa sistemde artıkların kalmadığından emin ol.ilk once

üstad senın soyledıgın gıbı mod ıstegınde bulundum bıseyler gonderdıler onları kullanacagım ılk once tabı kullanmadan once loaderı yok edecegım sonra adım 2 mı. senı ne zamandır ugrastryrm ama kafaya taktm ksra bkma :)

üstad senın soyledıgın gıbı mod ıstegınde bulundum bıseyler gonderdıler onları kullanacagım ılk once tabı kullanmadan once loaderı yok edecegım sonra adım 2 mı. senı ne zamandır ugrastryrm ama kafaya taktm ksra bkma :)

evet sırasıyla..

1.loderdan tamen kurtulma

2.flashlama 2.1 i slic dumpla herzaman kontrol et.

3. adım2

Olmadı , yemedi galiba yinede sağol...

Pc de XP ve Win 7 kurulu ondan mı olmadı acaba?

Windows7 açıkken SLIC_ToolKit_V3.2 i aç ve advanced kısmının resmini gönder bakalım nerde neyi yanlış yapmışsın

Edited by grasp

aynen koy bi bakalım..pcde 10 tane sistem olasa farketmez bios modun ozelliği bu zaten silicin her partitona yansıması..

sshot2z.png

Durum böyle , Anakartım için hazır bir HP slic buldum ve flashladım herşey tamam sornra SlicDump ta baktım sertifika yok ve otomatik sertifika uygulamasıyla key aldım ve oda Asus keyi yükledi .

Ben tabi en sonunda HP sertifikası ve keyini de DOS tan yükledim ne olur ne olmaz diye.

Ortalık karıştı : Asus , HP karıştı icene :lol: ne yapmam lazım?

Edited by dj sms

• Cyph3r unpinned this topic