Jump to content

Windows 10 Home Sl | 2in1 | 19044.1679 | Nisan 2022 | X64

Emre028
 Share

Recommended Posts

image.png.5995c315e877157bc7437831399df611.png

Please register to see this content.

Boyut : 3,15 GB

Ad: WIN10_HOME_SL_2IN1_ESD_X64.iso
Boyut: 3388866560 bayt (3231 MiB)
CRC32: 211642A6
CRC64: 002AD185F3538817
SHA256: ee5da3db3f41f6d4c2543554c9edaabb863c48da50e732b938db79a7e5e1c2b3
SHA1: 69eb609a2f4fde503811365bde7f362cb3ce098b
BLAKE2sp: e252891d134c3562d8027174803d3bbb62ced988bab42baa03526b07d550edd7

-------------------------------------------------------------------------------------------------------

1_zpsa4ca5b76.png

• Like 4
  • Thanks 5

bkrydn68, 15 dakika önce yazdı:

Arama yı tekrar aktif etmemeiz mümkün mü üstadım...Benim işime çokyarıyor..

Muhtemelen aktif olurken sorun çıkmayacaktır fakat linkini bıraktığım çalışmayı kullanmanızı şiddetle tavsiye ederim windowsun arama hızı ile kıyaslandığında arada uçurum var.

• Like 1
  • Sad 1

bkrydn68, 29 dakika önce yazdı:

Arama yı tekrar aktif etmemeiz mümkün mü üstadım...Benim işime çokyarıyor..

Çalıştıra msconfig yazıp hizmetlerden Windows search aktif edin hepsi bu kadar :) 

yada

sistem ince ayar yazılımını indirip gerekli panelden aktif et butonuna tıklayın yeniden başlatın bu kadar :) 

Edited by Emre028
  • Like 2

@Emre028 sisteminizi kurdum. Her Sistem girişinde şu hatayı alıyorum. Çözümünü internette aradım ama bulamadım. Yardımcı olmanız mümkün müdür? Şimdiden teşekkürler. 

[url=https://www.hizliresim.com/qs6l2v7][img]https://i.hizliresim.com/qs6l2v7.png[/img][/url]

serkanakin34, 5 saat önce yazdı:

@Emre028 sisteminizi kurdum. Her Sistem girişinde şu hatayı alıyorum. Çözümünü internette aradım ama bulamadım. Yardımcı olmanız mümkün müdür? Şimdiden teşekkürler. 

[url=https://www.hizliresim.com/qs6l2v7][img]https://i.hizliresim.com/qs6l2v7.png[/img][/url]

Yüklediğiniz programlar nedir ? Denetim masasından ve winver yazıp bir ekran görüntüsü eklermisiniz ?

Emre028, 16 saat önce yazdı:

Yüklediğiniz programlar nedir ? Denetim masasından ve winver yazıp bir ekran görüntüsü eklermisiniz ?

Sadece sürücülerimi tanıtıp, C++ kütüphaneleri yüklüydü. Windows 10 Single Language bios keyine de sahibim yani sistemimde müdahale edilmiş hiçbir uygulama yok. Belki indirirken bir sıkıntı olmuştur sürümü. Tekrar indirip rüfusla yazdırarak kurulumu sağlıyayım bu akşam. Tekrar aynı hatayı alırsam size çözüm noktasında yazarım.  

Tekrardan teşekkür ederim güncel ve sade bu sürümü yaptığınız için. Çok makbule geçti.

serkanakin34, 17.04.2022 - 14:18 yazdı:

Bulunamadı dediği dosya bende bu yolda  C:\Program Files\WindowsApps\Microsoft.MSPaint_6.2203.1037.0_x64__8wekyb3d8bbwe mevcut msdn 21h1 kullanıyorum belki faydası olur

harock, Bir saat önce yazdı:

Bulunamadı dediği dosya bende bu yolda  C:\Program Files\WindowsApps\Microsoft.MSPaint_6.2203.1037.0_x64__8wekyb3d8bbwe mevcut msdn 21h1 kullanıyorum belki faydası olur

Ekran bootex gibi bir hata var siz painti söylüyorsunuz? Ben mi göremiyorum siz mi göremiyorsunuz anlayamadım.

Senkron2, 16.04.2022 - 12:25 yazdı:

Muhtemelen aktif olurken sorun çıkmayacaktır fakat linkini bıraktığım çalışmayı kullanmanızı şiddetle tavsiye ederim windowsun arama hızı ile kıyaslandığında arada uçurum var.

Avast, böcek var deyip karantinaya aldı...

• Haha 2

raskolnikov, 10 dakika önce yazdı:

Avast, böcek var deyip karantinaya aldı...

Arkadaşlar katılımsız yazılımlar, bu gibi uyarılar verebilir. Senelerdir punto punto yazıyoruz belirtiyoruz. Artık bazı şeyleri aşmanız lazım.. 

• Like 1
  • Haha 1

Emre028, 38 dakika önce yazdı:

Arkadaşlar katılımsız yazılımlar, bu gibi uyarılar verebilir. Senelerdir punto punto yazıyoruz belirtiyoruz. Artık bazı şeyleri aşmanız lazım.. 

Everyting programını kendi sitesinden hem setup hem de portable olarak indirdim. Hiç bir uyarı vermedi. Ben sadece uyarayım dedim. Sizin özel bir katkınız (!) olmayabilir. Avast'ın suçu! 

datasoft__63, Bir saat önce yazdı:

ellerine saglık sütad keşke 4 in 1 olsaydı
yani hem home hem de pro sürümü olsaydı...
işyerleri veya Ortak ağ  paylaşım uygulama v.b kullananlar için pro sürümü şart...

sabırsızlıkla bekliyoruz teşekkürler

Bende Pro yada Enterprise tercih ediyorum ancak bu sürümü isteyenler bir hayli vardı. Uzun zamandır Home SL olsun güncel olsun mağaza silinmiş olsun dediler, boş bir zamanımda hazırladım. Sistem hazırlamak zamana ihtiyaç duyan birşey en azından kendi hazırladığım sistemler benim zamanımı alıyor. Boş bir vakitte Pro sürümüyle alakalı bir çalışma yapacağım. İndirme sayısı 100 küsürün üstüne çıkmış yorum sayısı yok denecek kadar az, beğeni sayısıda öyle yüksek ihtimalle arşivciler iş başında :) VIP projelere ağırlık vermeye devam edeceğim Free paylaşım yapan çok sayıda paylaşımcı var zaten.. Hayırlı Ramazanlar ☪️ 

kerem2018, 11 dakika önce yazdı:

Hocam edge ve chrome'da kullanıcı verileri eşitlenmiyor. "Kuruluşunuz bu aygıt için eşitlemeyi kapattı" uyarısı var. Düzeltmemiz mümkün mü ?

Chrome için herhangi birşey yapmadığımı düşünüyorum. Ancak Edge için ayar yapmıştım yine de şunları inceleyin..

yada 

• Like 1

SON_VATAN, 22 dakika önce yazdı:

Teşekkürler nihayet vip olmadan indirebileceğimiz bir sistem bulabildik.

Arada ücretsiz sürüm paylaşacağım :) Vip olmak olarak algılamayın foruma destek olması amacıyla aldığım bir karar sadece cebime giren bir para yok ortada site giderlerini karşılamaya ufakta olsa bir katkı olması için uğraşıyorum..

• Like 3

• 1 ay sonra...
Zapotek, Bir saat önce yazdı:

merhabalar açıklamalarda yazmadığı için sormak istedim Telemetri ayarı yapıldımı?

Merhabalar açıklamalardada yazmadığına göre yapılmamıştır demektir :) çünkü telemetri ayarları özellikle kurum bilgisayarlarında yada ağ paylaşımı yapılan yerlerde sıkıntı oluşturmaktadır.

• Thanks 1

• 2 hafta sonra ...