Jump to content

Windows 11 Pro 22621.1020 Tr | Office 2019 | Tam Katılımsız Kurulum

FiberoptikZagor
 Share

Recommended Posts

image.png

Game Bar ve Xbox uygulamaları devredışı olduğu için oyunlara girerken bu hatayı alabilirsiniz. Microsoft Mağazadan bunları yükleyebilirsiniz. Biliyorsunuz bu uygulamalar yalnızca oyun oynayanların kullandığı ve sistemde gereksiz yer kaplayan, altta servis çalıştırarak RAM tüketen şeyler. İstediğiniz zaman aktif edebilirsiniz.

• Like 2

FiberoptikZagor, 34 dakika önce yazdı:

image.png

Game Bar ve Xbox uygulamaları devredışı olduğu için oyunlara girerken bu hatayı alabilirsiniz. Microsoft Mağazadan bunları yükleyebilirsiniz. Biliyorsunuz bu uygulamalar yalnızca oyun oynayanların kullandığı ve sistemde gereksiz yer kaplayan, altta servis çalıştırarak RAM tüketen şeyler. İstediğiniz zaman aktif edebilirsiniz.

Çözdüm hocam gamebar istiyormuş. Gamebarı indirememiştim update açınca o da indi. Teşekkürler. Windows10 'a benzemiş : ) 

OFFICE 2019 RETAIL uygulamasını Online Kurulum Kiti ile yaptım.

off.jpg

Biliyorsunuz Office içinde çok fazla eklenti ve uygulama var. Ben en çok kullanılan Word, Excel, PowerPoint ve Outlook kurdum yalnızca. Online Kurulum Kitini

Please register to see this content.
indirebilirsiniz. Uyarayım, ana dosyada trojan hatası veriyor ama bu fake alert. Yani lisans kırma uygulamaları illegal iş yaptığı için artık antivirüs programları tarafından virüs veya trojan olarak algılanıyor. Bunu bilinçli yapıyorlar. Sisteminizdeki antivirüs programını devredışı bırakıp kurulum yapın, sonra tekrar devreye alın. Virüs falan olmadığını göreceksiniz.

• Like 4

• FiberoptikZagor changed the title to Windows 11 Pro 22621.1020 Tr | Office 2019 | Tam Katılımsız Kurulum

Hocam merhaba, benim win10 pro adıma lisanslı, yükseltme yapabiliyorum ancak şu bilgisayar desteklememe olayından dolayı yükseltemedim, windows11e ne şekilde yükseltebilirim lisansımı kullanarak, yada burdakini yükleyip lisansımı girsem olur mu? cevabınız için şimdiden teşekkürler.

FiberoptikZagor, 20.12.2022 - 03:27 yazdı:

LINKLER YENİLENMİŞTİR

Windows 10 boot.wim kullanılmıştır. 64 bit işlemciye sahip her donanıma sorunsuz kurulum yapılır.

Windows: 11 Pro
Versiyon: 22H2

Build 22621.1020
Dil : Türkçe
Format: ISO (UEFI DESTEKLİDİR)

3.11 GB - ESD

• Flash belleklere Rufus kullanarak yazdırabilirsiniz.
  • YUMI ve VENTOY ile tam uyumludur.

aga bende 22621.963 var update yapıyorum güncelleme yok diyor 22621.1020 betamı ? 

FiberoptikZagor, 20.12.2022 - 03:27 yazdı:

LINKLER YENİLENMİŞTİR

Windows 10 boot.wim kullanılmıştır. 64 bit işlemciye sahip her donanıma sorunsuz kurulum yapılır.

Windows: 11 Pro
Versiyon: 22H2

Build 22621.1020
Dil : Türkçe
Format: ISO (UEFI DESTEKLİDİR)

3.11 GB - ESD

• Flash belleklere Rufus kullanarak yazdırabilirsiniz.
  • YUMI ve VENTOY ile tam uyumludur.

Benim win10 pro adıma lisanslı, yükseltme yapabiliyorum ancak şu bilgisayar desteklememe olayından dolayı yükseltemedim, windows11e ne şekilde yükseltebilirim lisansımı kullanarak, yada burdakini yükleyip lisansımı girsem olur mu? Cevap verebilecek var mıdır?

magrur2013, Bir saat önce yazdı:

Benim win10 pro adıma lisanslı, yükseltme yapabiliyorum ancak şu bilgisayar desteklememe olayından dolayı yükseltemedim, windows11e ne şekilde yükseltebilirim lisansımı kullanarak, yada burdakini yükleyip lisansımı girsem olur mu? Cevap verebilecek var mıdır?

Lisans anahtarını bir yere kaydedip sıfır kurulum yaptıktan sonra etkinleştirmek için kullanabıilirsin. Ama  Sıfır format atsan bile otomatik etkinleşicektir. Lisans keyini gösteren programlar ile keyi öğrenebilirsin.

• Like 1
  • Thanks 1