Jump to content

bitlilimon

Recommended Posts

• Replies 126
  • Created
  • Last Reply
Nasil yani ? Yakinda 3 boyutlu olarak izlemeye gidecektim o kadar para verip. Gitmeyeyim mi ?

Dostum gittim izledim açıkcası senaryo yok hikaye yok kurgu yok fantastik bir film ama azıcıkta olsa mantığa oturmuş bir yanı yok. gelelim 3d olayına ben 3d ye gitmedim ama 3d ye gidenler ağızları bir karış açık geliyorlar. yok oyle yok boyle.

3d teknolojisi zaten yeni, milletin hayran olması tabii doğal görmemişler diyorum. 3d ile neler yapılmış görmek istiyorsan gitmeni tavsiye ederim. ama film izlemek film zevki almak istiyorsan gitmeni tavsiye etmem. :S

sizin zihniyetiniz recep ivediği gora yı ve ismail yk yı beyenir boşverin.:dribble: turkish kalite herzaman 1 numberonedir..

Evet bizim ziyniyetimizde ismail kaka numbervan dır onları beyeniriz

Neyi beğenip beğenmediğimizi nerden biliyorsun filmi bende izledim çok kötüydü.Bence çok para harcandıgı için ve 3d görüntülü diye herkesin agzı açık kalıyor

sizin zihniyetiniz recep ivediği gora yı ve ismail yk yı beyenir boşverin.:dribble: turkish kalite herzaman 1 numberonedir..

ne demek sizin ziyniyetiniz senin zihniyetin çok mu üst seviyede ... beğenmedim kardeşim zorla beğenmek zorunda değilim sen beğendin diye millette beğenmek zorunda değil herkes kendi fikrini yazıyor ama sana kimse kimseyi aşağılama hakını vermiyor.

Nasil yani ? Yakinda 3 boyutlu olarak izlemeye gidecektim o kadar para verip. Gitmeyeyim mi ?

Kesinlikle gitmeyin 3d olarak izledim o bile filme bağlayamadı beni.Boşa vakit kaybı başka bir 3d film yok şuanda vizyonda bildiğim kadarıyla illa 3d film izleyeyim derseniz gidin ama değmez.

arkadaslar bence film gayet hoş. Asıl amaç izledikten sonra filmden bir ders cıkarmıs olmamaktır. çıkaramayan zihniyetlere ben özetleyim. biz insanlar olarak dogayı ve diger canlıları nekadar cok katlettiğimizi anlatıyor. Bu düşünce bile filmin iyi olması için bi sebebtir.

sizin söyledikleriniz saçmalama türevlerinden trajikomik bi hikaye.

Sinema biraz zevk işidir herkes farklı beğenir tabi ama bence görülmeye değer bir film. Kesinlikle 3D izlemeni tavsiye ederim. Sinemada izledim ve ayrıca nekadar nette dolaşan altyazılı cartcurt varsa indirip arşivlemeyide düşünüyorum. Fantastik ve bilimkurgu türlerini severim o nedenle defalarca izleyebileceğim bir film. Şuanki IMDB puanı 8.7. Bu bile merak uyandırır adamda :dribble:

Merhaba

Arkadaşa katılıyorum o kadar gürültü çıkartacak bir film değil ama adamların pazarlama taktiği çok iyi sabah akşam reklam yapıp zorla filme ******ürüyorlar para veripte film kötüydü demek bizimda ağrımıza gittiği için beğenmiş gibi yapıyoruz ama bana göre film 10/2 oda o kadar para harcadıkları için

Recep ivedik i sevmiyorum ama hiçbir zmaan sevenleri de eleştirmedim..Çünkü zevklere saygı duymayı biliyorum ama sizin bilmediğiniz açıkça ortada..Şimdi siz Gora yı Recep İvedik i İsmail Yk yı sevmiyorsunuz avatarı beğendiniz ne kadar elit bir insansınız...Unutmadan söyleyeyim bir o kadar da SIĞ DÜŞÜNÜYORSUNUZ..

ne demek istediğinizi pek anlamadım ama arkadaşların dediği gibi pek güzel bir film değil... zaten bunuda sinema üzerine tasarlanmış bir çok sitede yorumlarındanda anlayabilirsiniz... yok eger onlarında zihniyeti turkish kalite ise bence bir an önce dilinizi ve ülkenizi terkedin... çünkü yalnızsınız...

Recep ivedik i sevmiyorum ama hiçbir zmaan sevenleri de eleştirmedim..Çünkü zevklere saygı duymayı biliyorum ama sizin bilmediğiniz açıkça ortada..Şimdi siz Gora yı Recep İvedik i İsmail Yk yı sevmiyorsunuz avatarı beğendiniz ne kadar elit bir insansınız...Unutmadan söyleyeyim bir o kadar da SIĞ DÜŞÜNÜYORSUNUZ..

türklerin bi çoğunda yabancı sanata karşı bi uyuzluk vadır türkçe müzik dinlerler türk filmi severler kapı kuleyi geçemeyen sanatımızı çok severler yani turkish kalite sevenler genelde hollywood a.b.d a.b israil yapımından pek haz almaz..onu demek istemiştim..

internettende indirdim üstüne bide 3d olarak sinemada izledim sahneler ve özellikle ormanın büyüsü doğanın ve canlıların bir arada uyum ve birlik içinde çalışmasıda dahil kaliteli bir film olduğunu kendimce söyleye bilirim. bence 10 numara bir film.

TABİKİ ZEVKLER VE RENKLER TARTIŞILMAZ.

:dribble:

Arkadaşlar konu çöpe gitmeyecek şekilde görüşlerimizi yazalım. emrenin dediği gibi renkler ve zevkler tartışılmaz. Sadece filmden beklediğiniz ve bulamadığınız şeylerden bahsedin. Dediğim gibi ben bilimkurgu severim onun için film 100 bin dolarada çekilse yine izlerim. Maliyet beni heyecanlandırmaz. Birde filme nasıl baktığınız ve ne anladığınız önemli. Ben normancıyım :dribble: onun için konu olmasa bile sırf pandora gezegeninin kurgusu bile benim için muhteşem. Na'vi ırkının doğa aşkı ve insandanda daha insani içgüdülere sahip olmaları ise duygusal olarak etkileyici. Onun için bana göre 10/10 bir film. Son teknolojinin kullanılması da seyirde ayrı bir zevk veriyor.

Film bence mükemmel, konu senaryo arıyorsanız ordaki verilen isimlere dikkat edin ve kızılderiler ve kovboylar arasındaki savaş konu edilmiş ama bu sanki başka gezegende olmuş isimleri araştırırsanız ne demek istediğimi anlıyacaksınız ve ben asla receb ivedik'i sevmem :dribble:

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Create New...