Jump to content

Windows 11 Home Single Language | Lite Os V.3 | 18.06.2023

Emre028
 Share

Recommended Posts

iyi akşamlar. 2 hafta kadar oldu sistemi kurdum. bu zamana kadar bir sorun yavaşlama yaşamadım. dün akşam can sıkıntısına bir oyun yükledim. oyunu açarken aşağıdaki hatayı veriyor. store dan indir deyince hata veriyor arka planda öylece kalıyor. ama oyuna girince de sıkıntı yok oynayabiliyorum. sorun nedir acaba?

Please register to see this content.

izmirset, 27.07.2023 - 12:07 yazdı:

masa üstü FARE yenileme WİNDOWS 7 gibi YOKSA WİNDOWS 11 gibi , yardımcı olur musunuz... indirmeden sormak istedim.

Windows 7 gibi..

k1nju75u, Bir saat önce yazdı:

iyi akşamlar. 2 hafta kadar oldu sistemi kurdum. bu zamana kadar bir sorun yavaşlama yaşamadım. dün akşam can sıkıntısına bir oyun yükledim. oyunu açarken aşağıdaki hatayı veriyor. store dan indir deyince hata veriyor arka planda öylece kalıyor. ama oyuna girince de sıkıntı yok oynayabiliyorum. sorun nedir acaba?

Oyun modunu kapatın ayarlardan

• 2 hafta sonra ...
  • 3 hafta sonra ...

Merhaba. Öncelikle emekleriniz için çok teşekkür ederim. Şu ana kadar 2020'nin sonlarında yayınladığınız Windows 10 TNCTR Edition sürümünü kullanıyordum. ( Windows 10 1809 - 17763.1577 temeli üzerine kurulu)

İnanın şimdiye kadar kullandığım en akıcı performansı aldığım sistemdi diyebilirim. Fakat şu an forumda linki dahi yok. Neyse ki arşivde saklıyorum:)

Birkaç gün önce de Windows 11 sürümüne yükseltme zamanı geldi diyerek bu lite sürümünüzü yükledim. 4 gb ramli pentium n4200 işlemcili zayıf denecek bir laptop olmasına rağmen hiçbir takılma ya da performans düşüşüne rastlamadım. Bana windows 10 1809'u aratmadı.

Özellikle Home single languageyi seçmiş olmanız da mutluluk verici. Bana nedense hep diğer sürümlere göre daha akıcı gelmiştir. Laptopun fabrika çıkışlı lisansı da home single language olduğu için windows 10 kurmuşum gibi kendiliğinden aktivasyonu yaptı.

Hoşuma giden diğer bir özellik de bilgisayarıma sağ tıkladığımızda sistem bilgisinin gösterildiği bölüm eski windowslardaki gibiydi. Özlemişim bu sayfayı :) Fotoğrafını ekledim.

Böylesine kaliteli bir çalışmayı bizlerle paylaştığınız için tekrardan çok teşekkür ederim.

Sevgiler.

• Like 2
  • Thanks 1

selam FARE YENİLEME SAYFASI BÖYLE OLURSA ÇOK GÜZEL OLUR VE LİTE GEREKSİZ WİNDOWS 11 RAHATSIZ EDEN PROGRAM VE UYGULAMALAR OLMASA ÇOK GÜZEL OLUR..

NOT : WİNDOWS 11 FARE YENİLEME ÇOK KÖTÜ, WİNDOWS 7 GİBİ VE SİZE GÖNDERDİĞİM RESİM GİBİ OLURSA ÇOK GÜZEL VE İYİ OLUR.

izmirset, 16 saat önce yazdı:

selam FARE YENİLEME SAYFASI BÖYLE OLURSA ÇOK GÜZEL OLUR VE LİTE GEREKSİZ WİNDOWS 11 RAHATSIZ EDEN PROGRAM VE UYGULAMALAR OLMASA ÇOK GÜZEL OLUR..

NOT : WİNDOWS 11 FARE YENİLEME ÇOK KÖTÜ, WİNDOWS 7 GİBİ VE SİZE GÖNDERDİĞİM RESİM GİBİ OLURSA ÇOK GÜZEL VE İYİ OLUR.

Zaten bu çalışmada fare yenileme kısmı eski windowslardaki gibi. Buna ek olarak bilgisayar özelliklerinin olduğu sayfa da eski windowslardaki gibi. Her açıdan bu sistemi çok sevdim. 

• Like 1

• 2 hafta sonra ...
  • 4 ay sonra...
erdemiri, 27.09.2023 - 14:12 yazdı:

Üstadım 23h2 çıktı. Acaba yine home single language tabanlı bu lite sistemin yeni versiyonu gelir mi? Gelirse çok mutlu oluruz. İnanılmaz stabil bir sistem çünkü.

Bende bekliyorum 23H2 için,