Jump to content

Korsan Müzik Indirenin Adsl'i Iptal Edilecek

TEAM-Full

Recommended Posts

CD DVD lerede kopya koruması vs geliştirdiler olmadı dvd bölgeleri yarattılar ne oldu

Şimdi piyasada yüzlerce bu sistemleri alt eden program var

Yasaklı siteler desen aynı

Yüzlerce dolarlık programlar desen aynı

Kırılmıycak ağ girilmiycek pc yok

Daha birçok örnek var yasaklarla olmaz bu işler bir cd maliyeti ne fiyatı ne herkez orjinali almak ister amma fiyatlar da uygun olmalı vesselammmmm.

Hehe Telekomda ne dinlerya bu kanunu, Onun adsl'ini iptal et bununkini et Bende internetten film vs. indirmeyecem niye 49 liralık paket kullanayım değilmi. Arkadaşlar telekom aptal değil gelirini düşürücü hiçbirşey dinlemez bu kanun bile olsa.. Bakın bankalara yıllık kart aidatı almak yasaklandı, Dinleyen kim çatır çatır alıyorlar..

vallahi billahi tillahi yapsınlar gendileri gaybeder adam alıyor 8 megabit internet

neden indirmek için yoksa 1 megabit kotalı internet neyine yetmiyor demi yani kardeşim kimse kotmasın hiç bişi yapamazlar.

walla o fiyatlar inmeden ne ben Gidert Orj oyun dilm ve müzik alırım en dadigi olmmus 10 TL bne gider 10 TL ye 3 gün karnımı doyurrum :)

çetir çetir nettende oyunumu indirrim :D nette alternatif cok nasıl olsa her türlü cıkıs yolu vardır üretici 1 varsa bizde 10 var.Bul Crackle Yayınla olay budur :)

walla o fiyatlar inmeden ne ben Gidert Orj oyun dilm ve müzik alırım en dadigi olmmus 10 TL bne gider 10 TL ye 3 gün karnımı doyurrum :lol:

çetir çetir nettende oyunumu indirrim :lol: nette alternatif cok nasıl olsa her türlü cıkıs yolu vardır üretici 1 varsa bizde 10 var.Bul Crackle Yayınla olay budur :lol:

yine dönüp dolaşıp aynı yere geliyor valla böyle bir kanun gelirse onların zararına hiçkimse internet kullnmaz yani çoğu insan kullanmaz çünkü bizim taktiklerimiz bilmiyorlar ıp değiştirme, rapid den dosya indirme bunları bilmeyen insan çok herkes resmi sitelerden indiriyor...yani bence onların zararına....saygılar...

walla o fiyatlar inmeden ne ben Gidert Orj oyun dilm ve müzik alırım en dadigi olmmus 10 TL bne gider 10 TL ye 3 gün karnımı doyurrum biggrin.gif

çetir çetir nettende oyunumu indirrim biggrin.gif nette alternatif cok nasıl olsa her türlü cıkıs yolu vardır üretici 1 varsa bizde 10 var.Bul Crackle Yayınla olay budur biggrin.gif

Kardeş şu güzel Türk'çemizi biraz daha düzgün yazmaya gayret edersek daha güzel olacak...

iyide tek adsl sağlayıcı veya fiber internet hizmeti sunan türk telekom mu? Birii,superonline vs var.İp gizleme var.www.ktunnel.com vari siteler var.Yıllardır süre gelir bu uygulama ama uygulanamaz.Kaldı ki en çok gelir/en çok korsan oranı Amerika'da.Gelip de bize mi engelliyorlar?

hani internet özgürlüktü nerde ben downloadsız bir internet düşünemiyorum sanki sanatçılar üçbeş cd satarak mı zengin oluyor bıraksınlar zaten internette çalan şarkıları yüzünden hatta dahada ünleniyorlar haberleri yok biz en iyisi sömürmeye devam :):D:):lol: :lol: :lol: :lol:

Arkadaşlar olaya birde şu açıdan bakın.İp den tespit edip Adsl aboneliğini iptal ettirecekler diyelim.Peki TTNET WİFİ üzerinden film müzik indirirsek ne olucak. TTNET WİFİ vb. yerlerimi kapatacaklar.Peki büyük mağazaların,alış veriş merkezlerinin ve kafelerin müşterilerine sunduğu ücretsiz kablosuz internet hizmeti ne olucak.Ben şimdi müşteri olarak bir kafeye gittim müzik,film vs.indirdim çıkıp gittiğim zaman o işyerinin ADSL hattını nasıl iptal edecekler.Rahat olun bence bunu yapabilmeleri imkansız.Ama şöylede bi durum var.olurya ip üzerinden değilde MAC ADRES üzerinden izlemeye alırlarsa ozaman belki birşeyler yapabilirler dicem ama bununda çözümünü zaten siz belirtmişsiniz RAR vb uzantılı şifreli dosya sistemi ile bu işinde üstesinden gelinir.Ziraa Microsoft bile bizle başedemezken...

Saygılar...

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Create New...