Jump to content

Ghost Spectre // Tamamen Türkçe Olmaz Diyenlere Gelsin :) :)

va7eyla
 Share

Recommended Posts

va7eyla, 4 dakika önce yazdı:

İndirmek isteyenler için bir kaç güne paylaşırım, bugün 3 saat yazıyordu diye upladı 2 defa yarıda bıraktım.

Böylesi daha iyi oldu, kurulum dili ile beraber daha sağlam bir çeviri oldu.

Saygılarımla...

Alttaki sitede gerekli açıklamalar var.

Buradan türkçe olarak indiriyorum 1 saat sürecek galiba.

Please register to see this content.

Edited by HARBİKIZ

HARBİKIZ, 4 dakika önce yazdı:

Alttaki sitede gerekli açıklamalar var.

Buradan türkçe olarak indiriyorum 1 saat sürecek galiba.

Please register to see this content.

Burada nerede türkçe yazıyor. İstemiyorsanız paylaşmam. İndiren indirebilsin sizin attığınız yerden.

• Like 1

AdnanGumus, Şimdi yazdı:

sen upload et ikisinide karşılaştıracam ingilizce dili sildinse sistem nasıl hata vermedi uzaya çikmak isteyen çocuk vardı yere çakılmış swnmiydin o yoksa 

Yaptığım işkemleri bilmiyorsunuz ama görselde Sadece türkçe yüklü olduğunu görebilmişsinizdir sanırım. 

AdnanGumus, 3 dakika önce yazdı:

sen upload et ikisinide karşılaştıracam ingilizce dili sildinse sistem nasıl hata vermedi uzaya çikmak isteyen çocuk vardı yere çakılmış swnmiydin o yoksa 

Burada görsellerle kanıtladım. Sizin neyin kafasındasınız ki. Ben halledince ortaya çıktınız.

sen bi paylaş aynı kalıpmı degilmi görelim sonrasına ben karar verim burada solidshare nin çalışmalarını yükleyen vardı benim derdi onun çıkmadı neyi ispatlıyorsun her konuda o kadar mükemmelsin microsofta çalış senin çalışmalarını indirip fazla kullanamadan çöpe attım diger kişiler senden daha iyi buna eminim

va7eyla, 5 dakika önce yazdı:

Burada görsellerle kanıtladım. Sizin neyin kafasındasınız ki. Ben halledince ortaya çıktınız.

Kardeşim bak bu siteye konu açıyorsun insanlar deneyip yorum yapıyorlar olumsuz yönde görüş belirtenleri veya şöyle değil böyle olsa daha iyi olur diyenlere hemen yüksek perdeden çııkışyorsun, bu sinir ne böyle anlamış değilim beğendiğimizde takdir edip başarılar diliyoruz beğen tuşuna basıyoruz. Biraz daha yumuşak başlı olsanız daha iyi olmaz mı? Bu şekilde mutlu bir yaşam sürdüremezsin ki ama biraz rahat ol.

• Like 1

AdnanGumus, 7 dakika önce yazdı:

sen bi paylaş aynı kalıpmı degilmi görelim sonrasına ben karar verim burada solidshare nin çalışmalarını yükleyen vardı benim derdi onun çıkmadı neyi ispatlıyorsun her konuda o kadar mükemmelsin microsofta çalış senin çalışmalarını indirip fazla kullanamadan çöpe attım diger kişiler senden daha iyi buna eminim

İstediğiniz yerden istediğiniz kalıpları indirin, ben paylaşmaktan vazgeçtim.

Benim windows çalışmalarım iyi değil diye, tr dil ekleme konusunda iyi olmayacağım söylenemez.

Ben paylaşmadığım sürece, ne yaptığımı, hangi yolu izlediğimi hayatta öğrenemezsiniz.

İlk resimlere dikkatli bakarsanzı ve okursanız iki dil vardı.

Uplaod uzun sürünce üzerinde biraz daha çalıştım. Son resme bakarsanız, kurulum dili ve herşeyiyle türkçe olarak gelip, 

Sadece türkçe seçeneğinin olmasını anlayabilirsiniz.

Çok anlıyorsanız bu işlerden gözünüzden kaçmamalı, sadece Türkçe oluşu.

Dediğim gibi ben paylaşmıyorum, nerden indirir edinir, ne halt yiyip, türkçeleştirirsiniz beni ilgilendirmiyor.

İlla sizin gibi biri ya da birileri çıkacak diye bekliyordum.

Yiyin birbirinizi...

HARBİKIZ, 3 dakika önce yazdı:

Kardeşim bak bu siteye konu açıyorsun insanlar deneyip yorum yapıyorlar olumsuz yönde görüş belirtenleri veya şöyle değil böyle olsa daha iyi olur diyenlere hemen yüksek perdeden çııkışyorsun, bu sinir ne böyle anlamış değilim beğendiğimizde takdir edip başarılar diliyoruz beğen tuşuna basıyoruz. Biraz daha yumuşak başlı olsanız daha iyi olmaz mı? Bu şekilde mutlu bir yaşam sürdüremezsin ki ama biraz rahat ol.

Sözüm sadece size değil, yok burda tr var, yok burda birleri paylaşıyor başkasının çıkıyor...

va7eyla, 2 dakika önce yazdı:

İstediğiniz yerden istediğiniz kalıpları indirin, ben paylaşmaktan vazgeçtim.

Benim windows çalışmalarım iyi değil diye, tr dil ekleme konusunda iyi olmayacağım söylenemez.

Ben paylaşmadığım sürece, ne yaptığımı, hangi yolu izlediğimi hayatta öğrenemezsiniz.

İlk resimlere dikkatli bakarsanzı ve okursanız iki dil vardı.

Uplaod uzun sürünce üzerinde biraz daha çalıştım. Son resme bakarsanız, kurulum dili ve herşeyiyle türkçe olarak gelip, 

Sadece türkçe seçeneğinin olmasını anlayabilirsiniz.

Çok anlıyorsanız bu işlerden gözünüzden kaçmamalı, sadece Türkçe oluşu.

Dediğim gibi ben paylaşmıyorum, nerden indirir edinir, ne halt yiyip, türkçeleştirirsiniz beni ilgilendirmiyor.

İlla sizin gibi biri ya da birileri çıkacak diye bekliyordum.

Yiyin birbirinizi...

Sözüm sadece size değil, yok burda tr var, yok burda birleri paylaşıyor başkasının çıkıyor...

Ama bakın halâ aynı tutumu sergilemekte ısrar ediyorsunuz, yapmayın kendinize bu eziyeti.

va7eyla, Şimdi yazdı:

Tamam, ben susuyorum da paylaşmıyorum da.

Öyle olmaz paylaşacaksın biz de faydalanıp teşekkür edecez, he olur da eksikliklerini dile getirenlere de siz teşekkür edeceksiniz niye mi size ve konunuza değer verip inceleyip yorum yaptıkları için. Hadi bakalım çalışmaya devam bekliyoruz. Kolay gelsin.

• Like 1

HARBİKIZ, Şimdi yazdı:

Öyle olmaz paylaşacaksın biz de faydalanıp teşekkür edecez, he olur da eksikliklerini dile getirenlere de siz teşekkür edeceksiniz niye mi size ve konunuza değer verip inceleyip yorum yaptıkları için. Hadi bakalım çalışmaya devam bekliyoruz. Kolay gelsin.

Benim katır inadım var, birileri ters konuşunca kolay kolay paylaşmam.

Siz bakın başınızın çaresine.

AdnanGumus, 30 dakika önce yazdı:

Bu arada merakını gidereyim, ingilizce dili silmediğim için hata vermedi.

Kurulum aşamasında, türkey ve türkçeQ olarak ayarlıyorum diye, Türkçe kurulum yapıyor.

Ve dil seçeneklerinde ikinci bir dil çıkmıyor.

Yani bir kendinizi akıllı sanmayın lütfen, Uzaya çıkacak biri varsa o da sizsiniz.

HARBİKIZ, Şimdi yazdı:

Ben olsam memnun olur, daha iyi olmam için eleştirenlere saygı duyardım.

O eleştiri değildi. MAALESEF

sana yapamazsın demedik paylaş bakalım dedik bizi bir dövmediğin kaldı senin se sende kalsın senden iyileri var diyorum şuan utkurei19 çalışması masa üstünde kurulu kullanıyorum sen bence daha yazma neyi kime ıspatlıyorsun ben 1998 beri pc işlerindeyim sen windowlsa oyna dur ben ölmüş diskten veri kurtarırken sen oralarda takılı allah san sabır versin iyi forumlar.

AdnanGumus, 5 dakika önce yazdı:

sana yapamazsın demedik paylaş bakalım dedik bizi bir dövmediğin kaldı senin se sende kalsın senden iyileri var diyorum şuan utkurei19 çalışması masa üstünde kurulu kullanıyorum sen bence daha yazma neyi kime ıspatlıyorsun ben 1998 beri pc işlerindeyim sen windowlsa oyna dur ben ölmüş diskten veri kurtarırken sen oralarda takılı allah san sabır versin iyi forumlar.

Kime neyi ispatlıyorsun diyenlerin, kendi bilgi birikimi gösterme çabasıyla, 98 den beri, yahut 20 senedir şu işle uğraşıyorum diyip, bana bu cümlelerle gelen herkes aslında kendisini bana ispatlıyor.

Bakış açısını görebildiniz mi? :) :)

• Haha 1

MrRush, 1 dakika önce yazdı:

Tebrik ederim. Sabır ve azimin başarısı.

Teşekkürler, sonunda anlayan biri ve önemli saydığım iki kişiden biri yorum yazdı. Forjest ve siz olmasanız, buralarda yaşanmaz. :) :) Thank you so much sir. :)

xpity, 15 dakika önce yazdı:

Yahu konu nereden nereye gelmiş böyle, en son yükleme yapıyorum demiştin..

Demiştim yaptımda. İki defa iptal ettim. Sonrasında kurulum aşaması dahil tamamen türkçe yaptım. Birileri baş vermeye başladı. Vazgeçtim. İlerde sunarsamda, sadece siz ve sizin gibi iyi niyetli insanlar için sunarım. Çalışma bana ait değil zaten, bu konuda iyi değilmişim ya, ben sadece türkçeleştirdim. :) :)

• Like 1

Şu anda bilgisayarımda kullandığım sistem Ghost Spectre'nin Windows 10'u. Ayarlardaki dil seçeneklerinden tamamen Türkçe yaptım; fakat açılışta ve kapanışta "Welcome", "Updates on the way" ve benzeri şekilde İngilizce yazıyor hala. Açılış ve kapanışta da tamamen Türkçe mi sizin kurduğunuz/dil paketi entegre ettiğiniz sistem?

• Like 1

helehoyni, 3 dakika önce yazdı:

Şu anda bilgisayarımda kullandığım sistem Ghost Spectre'nin Windows 10'u. Ayarlardaki dil seçeneklerinden tamamen Türkçe yaptım; fakat açılışta ve kapanışta "Welcome", "Updates on the way" ve benzeri şekilde İngilizce yazıyor hala. Açılış ve kapanışta da tamamen Türkçe mi sizin kurduğunuz/dil paketi entegre ettiğiniz sistem?

Hocam ben galiba anladım. Sysprep açıp dil entegre ediyor gardaşımız. Sonra onun imaj yedeğini alıyor. Ardından autounattend.xml ile istediği dil ve klavye ayarlarıyla sistemi kuruyor

Edited by bensuslu11
  • Like 1