Jump to content

Yerli Ve Milli Ntlite ( Sohbet )

shadesofdeath
 Share

Recommended Posts

bensuslu11, 11 dakika önce yazdı:

Kesinlikle destekliyorum. Çok güzel ve anlamlı bir çalışma. Şuana kadar yapılan kısmı paylaşman mümkün mü? 

Bence entegre ayarlarını export import yapam bir kısımda eklemelisin

Şuan sadece Kaynak sekmesi aktif çalışıyor diğer altındaki sekmelerin arayüzü yapıldı kod tarafı yapılmadı. İsterseniz bu haliyle atayım deneyin

bensuslu11, 12 dakika önce yazdı:

Kesinlikle destekliyorum. Çok güzel ve anlamlı bir çalışma. Şuana kadar yapılan kısmı paylaşman mümkün mü? 

Bence entegre ayarlarını export import yapam bir kısımda eklemelisin

Entegre ayarları dediğiniz yer context menü mü sağ tıklanınca çıkan menüde seçilen indexi wim olarak kaydetmeyi mi diyorsunuz veya wim ekleme ?

shadesofdeath, 3 dakika önce yazdı:

Şuan sadece Kaynak sekmesi aktif çalışıyor diğer altındaki sekmelerin arayüzü yapıldı kod tarafı yapılmadı. İsterseniz bu haliyle atayım deneyin

Entegre ayarları dediğiniz yer context menü mü sağ tıklanınca çıkan menüde seçilen indexi wim olarak kaydetmeyi mi diyorsunuz veya wim ekleme ?

evet . gönderirseeniz sevinirim. bu tür programları çok seviyorum.

Please register to see this content.
bu programdan faydalanırsanız harika olur. 

bensuslu11, Şimdi yazdı:

evet . gönderirseeniz sevinirim. bu tür programları çok seviyorum. bu programdan faydalanırsanız harika olur. 

Upload edip link atıyorum yalnız bir bug var onu düzelteceğim bu şu Durum kısmında eğer mount etmediğiniz sistemi tekrar  Boşalt seçerseniz uygulama hata düşüp kapanır bunu düzelteceğim.   

bensuslu11, 3 dakika önce yazdı:

evet . gönderirseeniz sevinirim. bu tür programları çok seviyorum. bu programdan faydalanırsanız harika olur. 

Please register to see this content.

• Like 1

Adam çatır çatır kodlama yapıyor Rabbim rızık kapılarını dilediğin gibi açsın emeklerin bir gün güzel paralara dönüşür de istediğin hayatı yaşarsın umarım. Tam bitmiş halini bende merak ediyorum, isoları uupdump üzerinden çekiyorsa oradaki gibi dil seçme ve .net framework 3.5 gömme de eklendimi acaba

• Like 1

Senkron2, 27 dakika önce yazdı:

Adam çatır çatır kodlama yapıyor Rabbim rızık kapılarını dilediğin gibi açsın emeklerin bir gün güzel paralara dönüşür de istediğin hayatı yaşarsın umarım. Tam bitmiş halini bende merak ediyorum, isoları uupdump üzerinden çekiyorsa oradaki gibi dil seçme ve .net framework 3.5 gömme de eklendimi acaba

Çok teşekkür ederim. Öncelikle çok yeni program daha hatalara çok açık. Dil entegre etme, net framework 3.5 entegre etme gibi işlemler daha sonra eklenecek NtLite benzer yapıda olacak. Şuan için yapabildikleri şunlar, Moun etme, Unmount etme , Wim-Esd - Esd Wim dönüştürme, wim sıkıştırma LZX - XPress - LZMS , ISO Çıktısı alma, Host düzenleme, Birden fazla index içeren wimlerden istediğiniz indexi wim olarak kaydetme dışa aktarma.

HARBİKIZ, 1 dakika önce yazdı:

Hayırlı olsun, çalışmaları gururla izliyor başarılar diliyoruz.

Teşekkür ederimm

• Like 4

bensuslu11, 3 saat önce yazdı:

Hocam son değişikliklerle paylaşmanız mümkün mü?

Paylaşayım şöyle ;

Katılımsız Uygulama ekleme özelliği eklendi kullanıcılar istedikleri parametreleri girebilecek ayrıca bazı uygulamaların parametrelerini kullanıcı girmesine gerek kalmayacak parametre sekmesine otomatik eklenecek parametreleri ve cmd komutları çalıştırma özelliği eklendi yani post setup özelliği eklendi test ediliyor, diğer kısımda Gelişmiş ayarlar kısmında kategorilere ayırarak çeşitli özelleştirmeler ekliyorum ;

1063215965_Ekrangrnts2023-11-21210400.png.c449c2636dbad73a6480aa2bf2c6c69c.png

2.png.ad52413257893589f5b4f6b481ebfe48.png3.png.65b4075caf59a333a821398541c64a34.png

Edited by shadesofdeath
  • Like 4
  • Thanks 4

Acaba edge chromium ve google chromium, ve hatta brave için anasayfa ve varsayılan arama motoru google olması için bir sekme ekleyebilir misin? 
ayrıca sağ tık yeni kısmına vbs , bat ekleme menüsü ekleyebilir misin? Bşr isteğim daha var, Powershellde sürekli politikalar sıkıntı çıkarıyor, tüm Powershell betiklerni çalıştıracan bir kısım registry seçeneklerine ekleebilir misin

Hatta varsayılan uygulamalar kısmını json yada xml olarak import edeceğimiz ,bir kısım olsa mükemmel olur. 
sonra bazı bilgisayarlarda özellikle dokunmatik klavye aktif gelmeli- herzaman olarak geçerli olmalı. Ve numlock tuşu her zaman aktif seçeneğinide eklersen memnun olurum. 
varsayılan duvar kağıdı seçme kısmı ekleyebilirsin

Edited by bensuslu11