Jump to content

Ghost Spectre W10 AIO / 20h1 / 20h2 / 21h1 / 21h2 / 22h2 Tr-en

bensuslu11
 Share

Recommended Posts

Emegine saglik bunuda Windows 11 gibi Multilang yapma şansın kesin vardır ha gayret, kolay gelsin ben şahsim adına görsele değil güven veren sistemleri yükleyip sevsem de sunum yapan tüm arkadaşların emeklerine müteşekkirim. Fazla mükemmelliyetci olunduğunda illa bir yerde noksan oluyor o zamanda haydi sil baştan oluyor. Biraz sinekliyim

• Like 1
  • Thanks 1

tomyblack, 3 dakika önce yazdı:

Emegine saglik bunuda Windows 11 gibi Multilang yapma şansın kesin vardır ha gayret, kolay gelsin ben şahsim adına görsele değil güven veren sistemleri yükleyip sevsem de sunum yapan tüm arkadaşların emeklerine müteşekkirim. Fazla mükemmelliyetci olunduğunda illa bir yerde noksan oluyor o zamanda haydi sil baştan oluyor. Biraz sinekliyim

Multilanguage yapmalımıyım bilmiyorum. Zaman gösterir. Sanırım siz fransızca istiyorsunuz 

• Like 1

Sistem kafana yattıysa ve ben bunu kendi bilgisayarıma da yükleyebilirim dediğin an benim içinde o sunum güzeldir. Evet ben FR dil seçeneğiyle format atsam da burada kişiye özel sunum yapılmaz, genele hitap etme durumu öncelliklidir. Kolay gelsin. Acelemiz yok, sende acele etme, geç olsun güç olmasın

Malin iyisini suya, daha iyisini eve yakın diye bir ATASOZU var. Sen bi evdeki bilgisayarina dene sonra bize gönderirsin kardeşim 😂

Edited by tomyblack
  • Thanks 1

realceday, 10 dakika önce yazdı:

Normal Compact (defender olmayan sürüm)

Sanal makinada defalarca kurdum. Hiçbir sorun yaşamadım. Şimdi tekrar deneyeceğim. Winpe sürüm mü normal sürümü hangi linki indirdiniz henüz söylemediniz. Anladığım kadarıyla sanal makinanızda internet kapalı. Yada açık ama internet tam bağlanamıyor. . Sanal makinanın internet bağdaştırıcısını tamamen silmenizi tavsiye ediyorum. Sanırım düzgün çalışmıyor. Ben wmware workstation pro test ediyorum

Edited by bensuslu11

bensuslu11, 14 dakika önce yazdı:

Sanal makinada defalarca kurdum. Hiçbir sorun yaşamadım. Şimdi tekrar deneyeceğim. Winpe sürüm mü normal sürümü hangi linki indirdiniz henüz söylemediniz. Anladığım kadarıyla sanal makinanızda internet kapalı. Yada açık ama internet tam bağlanamıyor. . Sanal makinanın internet bağdaştırıcısını tamamen silmenizi tavsiye ediyorum. Sanırım düzgün çalışmıyor. Ben wmware workstation pro test ediyorum

wmware workstation 17 player. Normal sürüm yazmıştım yukarıda

Bu sistemnle ilgili merak ettigim bazı konular var;

1- konu çok hoşuma gitti aynı windowsu farklı versiyonlarında yüklemek özellikle

2- güncelleme yaparsa sıkıntı olur mu? veya yapmayı durdurabilir miyiz?

3- driver güncellemesi yapsa da diğer sistem güncellemelerini yapmasa ne olur?

4-birde daha önceki sürümlerde eklenebiliyor mu? 

5- oyunlar için gerekli programlarıda ekleyebiliyor muyuz? nitekim programlar içinde lazım oluyor oyun eklentileri.(sadece solidworkslarda toplu oyun güncelleştirme programları hata veriyor visual basicte onu çözemedim gitti)

6- emeklerin için teşekkürler, konu dağılmış olabilir biraz

Yasiiin42, 7 dakika önce yazdı:

Bu sistemnle ilgili merak ettigim bazı konular var;

1- konu çok hoşuma gitti aynı windowsu farklı versiyonlarında yüklemek özellikle

2- güncelleme yaparsa sıkıntı olur mu? veya yapmayı durdurabilir miyiz?

3- driver güncellemesi yapsa da diğer sistem güncellemelerini yapmasa ne olur?

4-birde daha önceki sürümlerde eklenebiliyor mu? 

5- oyunlar için gerekli programlarıda ekleyebiliyor muyuz? nitekim programlar içinde lazım oluyor oyun eklentileri.(sadece solidworkslarda toplu oyun güncelleştirme programları hata veriyor visual basicte onu çözemedim gitti)

6- emeklerin için teşekkürler, konu dağılmış olabilir biraz

1. Hepsi mümkün, neden olmasın. Ama kim uğraşacak ve hazırlayacak bu kadar detayı image.png.eed33b5795dd4ee08d9275162e39ade8.png
Edited by bensuslu11
  • Like 1

• 3 hafta sonra ...
focus2011, 1 saat önce yazdı:

kardeşim bende compact defendersizini laptopuma kurdum demin arkadaşımın yazdığı gibi bir mavi ekranda bilgisayar neden yeniden  başlamadı ekranında kalıyor bir çözümün varmı.teşekkürler

Onun bir çözümü yok, yanlış bir insall.wim veya içerisine eklenen %oem% klasörü varsa ondan kaynaklanıyordur. %oem% klasörü varsa silin.

kardeşim bende compact defendersizini laptopuma kurdum demin arkadaşımın yazdığı gibi bir mavi ekranda bilgisayar neden yeniden  başlamadı ekranında kalıyor bir çözümün varmı.teşekkürler

compact yerine bu kez lite sürümünü yüklenim kurulum tamamlandı.ghostun en kararlı win10 versiyonu hangisi tavsiyeniz ne olur

compact yerine bu kez lite sürümünü yüklenim kurulum tamamlandı.ghostun en kararlı win10 versiyonu hangisi tavsiyeniz ne olur

Akşam evdeki bilgisayarıma  da sizin tr ghıstun compact ı yükledim test amaçlı laptopta kurulum sonrası hata veren bu sürüm pc de sıkıntısız yüklendi.emeğinize sağlık.pc de internet bağlıydı laptopta ise bağlı değil muhtemelen internetin bağlı olup olmadığıyla alakalı bir durum olabilir.Teşekkür ederim

• Like 1

focus2011, 1 saat önce yazdı:

Akşam evdeki bilgisayarıma  da sizin tr ghıstun compact ı yükledim test amaçlı laptopta kurulum sonrası hata veren bu sürüm pc de sıkıntısız yüklendi.emeğinize sağlık.pc de internet bağlıydı laptopta ise bağlı değil muhtemelen internetin bağlı olup olmadığıyla alakalı bir durum olabilir.Teşekkür ederim

Açıkcası nedenini bilmiyorum. Sonuçta sistemin orjinal haline dokunmadım. Mutlaka bir nedeni vardır. Modlu sistemlerde böyle durumlarla karşılaşmak kaçınılmazdır. Ama mutlaka bir çözümü ve alternatif yükleme yolları vardır

• 2 ay sonra...

DAHA ÖNCEDEN ALTTAKİ PAYLAŞIMDA PAYLAŞMIŞTIM. 

Ghost Spectre de bulunan Ghost Mode Sağ tuş menüsünü ingilizce veya türkçe olarak diğer işletim sistemlerinde de kullanmak isterseniz. Bu dosyalar "Ghost Spectre Orjinal Windows 11" den alındı. Windows 10'da test edilmedi. 

Please register to see this content.

1- Ico klasörünü windows içerisine kopyala (klasör olarak kopyala)

2-EcMenu_x64.exe dosyasını system32 içerisine kopyala 

3-Ghost Mode - TR Ekle.reg dosyasını çift tıklayarak sisteme yükle. 

3-İsterseniz EN (ingilizce) olanı nı da yükleye bilirsiniz. 

Beğenmezseniz. Ghost Mode - KALDIR.reg dosyası ile kaldırabilirsiniz.

33.png.77cf68637f6e5c4d1db6ecd1f3b99a29.png

empire29, 4 saat önce yazdı:

Sağ tıkda bulunan Ghost mode menüsü başka Win 10 Yüklenebilrmi acaba paylaşabilecek varmı acaba

Edited by ozkan_z06
  • Like 1

ozkan_z06, 9 saat önce yazdı:

DAHA ÖNCEDEN ALTTAKİ PAYLAŞIMDA PAYLAŞMIŞTIM. 

Ghost Spectre de bulunan Ghost Mode Sağ tuş menüsünü ingilizce veya türkçe olarak diğer işletim sistemlerinde de kullanmak isterseniz. Bu dosyalar "Ghost Spectre Orjinal Windows 11" den alındı. Windows 10'da test edilmedi. 

Please register to see this content.

1- Ico klasörünü windows içerisine kopyala (klasör olarak kopyala)

2-EcMenu_x64.exe dosyasını system32 içerisine kopyala 

3-Ghost Mode - TR Ekle.reg dosyasını çift tıklayarak sisteme yükle. 

3-İsterseniz EN (ingilizce) olanı nı da yükleye bilirsiniz. 

Beğenmezseniz. Ghost Mode - KALDIR.reg dosyası ile kaldırabilirsiniz.

33.png.77cf68637f6e5c4d1db6ecd1f3b99a29.png

Yükleniyor gibi gözükseew güç modlarından game turbo be dinamik güçlendirme çalışmayacaktır