Jump to content

Windows 10 Pro -x64 (19045.2965) // Görsel, Hızlı, Defendersiz...

va7eyla
 Share

Recommended Posts

• va7eyla changed the title to Farklı Bir Win10 Deneyimine Hazır Olun! Win10pro-x64// Link Eklendi...
shahruh, Bir saat önce yazdı:

Görsellerden güzel çalışmaya benziyor. Emeğine sağlık.

Sistemi indirip, yüklerseniz. Görselliği dışında yorumlarınızı bekliyor olacağım. Hız, stabilite, hata, hatasızlık ve genel ilerleyiş hk. Saygılarımla...

• Like 1
  • Thanks 2

• va7eyla changed the title to Farklı Bir Win10 Deneyimine Hazır Olun! Defender'siz
tapfer, Şimdi yazdı:

hadi hayırlısı.  en sonunda programsız ve sağ menü içeriksiz bir paylaşım yapacaksınız. nasip olursa ilk ben indiricem.

Link hazır zaten, konu içerisine eklendi... 22 kişi indirdi bile...

• Like 1

va7eyla, Şimdi yazdı:

Link hazır zaten, konu içerisine eklendi... 22 kişi indirdi bile...

evet link eklemişsiniz. görmemiştim. mesajı düzelttim. şimdi indiriyorum. saygılar.

sunucu şu anda aşırı yüklü uyarısı veriyor.

• Like 2

kilicmuhsin, 13 saat önce yazdı:

Teşekkürler üstadım

**Küçük bir detay***

Sisteme olan yoğun ilgiden ötürü, herkese sevgi ve de saygılarımı sunuyorum.

Daha dün upload ettim. Ekran görüntülerini indiren kişilerin, neredeyse yarısı sistemi indirdi, belki de kullanıyor.

Fakat önceden söylediğim gibi, sistemin hızı ve ilerleyişi hakkında yorumlar eksik kaldı yine.

Yine de bu kadar çok talep görmesi beni mutlu etti.

Hepinize sevgi ve de saygılarımla...

• Like 3
  • Thanks 2

va7eyla, 3 dakika önce yazdı:

**Küçük bir detay***

Sisteme olan yoğun ilgiden ötürü, herkese sevgi ve de saygılarımı sunuyorum.

Daha dün upload ettim. Ekran görüntülerini indiren kişilerin, neredeyse yarısı sistemi indirdi, belki de kullanıyor.

Fakat önceden söylediğim gibi, sistemin hızı ve ilerleyişi hakkında yorumlar eksik kaldı yine.

Yine de bu kadar çok talep görmesi beni mutlu etti.

Hepinize sevgi ve de saygılarımla...

bu dediğin genel sorun indir kullan yorum yapma alış bunlara sorun varsa yazalım fazla sayfa kalabalık olmaz kullanıp memnun kalanlar beğen tuşuna bassa yeter.

bu çalışma güzel gibi indirdim hafta sonu anca kurarım sadece içindeki temaları fazla yine kendine özel yapmışsın temalardan vaz geçememişsin keşke başlık da güzel olsaydı iyi forumlar.

• Like 1

AdnanGumus, 12 dakika önce yazdı:

bu dediğin genel sorun indir kullan yorum yapma alış bunlara sorun varsa yazalım fazla sayfa kalabalık olmaz kullanıp memnun kalanlar beğen tuşuna bassa yeter.

bu çalışma güzel gibi indirdim hafta sonu anca kurarım sadece içindeki temaları fazla yine kendine özel yapmışsın temalardan vaz geçememişsin keşke başlık da güzel olsaydı iyi forumlar.

Siz bu zamana kadar benimle savaş halinde ve dalga geçer gibi yorumlar yazdınız.

Sistemi indirip kursanız ve güzel olsa bile güzel yazmazsınız.

Temalara gelince, görsel bir sistemde, görsel olma gereği bir kaç tema eklenir ve bunu sistem editleyenler bilir.

Başlık konusuna takılan ve başlığın sorun olduğunu düşünen nadir insanlardansınız. // Kafalarınız başka şeylere çalışıyor sanırım...

Windows 10 konu içerisinde, Başlık Win10 ve de Defender'siz.

Bunun başka bir açıklaması veya başka bir anlatımı olamazdı.

Ve farklı bir Win10 deneyimine hazır olun derken, sistemin daha önceden kullandıkları hiçbir sisteme benzemediğini belirttim.

Bunu, linki silmediğim için, zamanla anlayacaklar. Şuan ki indirme sayısı bile, beni onure etti.

Ben yine de Sayılarımla deyip, yorumu bitiriyorum.

Saygılarımla...

• Like 1

**Küçük bir detay***

Sistem hakkında, başka sistemlerde göremediğimiz, küçük bir detay...

Dikkatlice izleyin... // Bu detayı vermek kolay değildir. // Sisteme E-Posta giriliyor fakat, kurulum aşamasında ve ayarlar kısmında şart koşulan e-posta olayı devre dışıdır.

Kurulumda es geçer, ayarlarda Hadi Başlayalım! deseniz de, E-Posta girmenizi dayatmaz... Yine de girmek isterseniz hesaplar kısmından girebilirsiniz.

Bu olay sistemin küçük bir detayı gibi görülse de, oldukça güzel bir detaydır. Bana göre tabi...

ot2uczd.gif

• Like 2
  • Thanks 1
  • Confused 1

ekvatorx33, 2 dakika önce yazdı:

oyun için performans ayarları mevcutmu hocam

Evet ama isterseniz elinizde varsa ekstra reg kayıtları girebilirsiniz.

Ayrıca söylemem gereken şey, Xbox ile ilgili hizmetlerin bir kaçı devre dışı.

Hizmetlerden açmak isterseniz açarsınız.

va7eyla, 4 dakika önce yazdı:

Evet ama isterseniz elinizde varsa ekstra reg kayıtları girebilirsiniz.

Ayrıca söylemem gereken şey, Xbox ile ilgili hizmetlerin bir kaçı devre dışı.

Hizmetlerden açmak isterseniz açarsınız.

sistemin sadeligi beni mest etti görsellerden bakınca test edeceğim 

• Like 1

ekvatorx33, 2 dakika önce yazdı:

sistemin sadeligi beni mest etti görsellerden bakınca test edeceğim 

Bu zamana kadar yanlış kulvarlarda kulaç atıyormuşum. Yüzmek için denize, deniz için devinime ihtiyacım varmış.

Sistemin beğeni oranı giderek artıyor...

Sistemi tam silemeyeceğim şekilde upload etmişken. Nokta niteliğinde, son noktayı koydum kendimce.

Sistemin ilerleyişi hakkında genel geçer yorumlar, zamanla yazılır.

Sistem de bir yere kaçmayacak, konu da, ben de...

:) :) :) Saygılarımla...

• Like 2
  • Thanks 1

ellerinize saglık hocam  bir isteğim olsa sizden  bir sonraki os yi home single language üzerine yapabilirmisiniz edgesiz storesiz defendersiz gereksiz hersey silinmiş olan sadece tweaks ve regedit ayarlı 

Edited by ekvatorx33
  • Like 1

detayları sen verirsen biz nereyi inceliyecegiz sorunları ve hata vs sen yazacaksan bizim indirip kurmamıza gerek kalmaz bize birakacagın bişi kalsın.

sen beni anlayamazsın oturup karşılıklı konuşmadıkça zaman iyidir ilerde anlarsın bazen çok iyi bildigini unutup ben bunu nasıl atladım diyecegin günler olucak temaya gelince bir kaç resimli tema yeter bende 5000 den fazla resim var herkez aynı seyi sevmez 7 yıl boyunca resim seçerek guzel resimler buldum göze hitap edeni severim sendekilerin hiç biri gerçek söylüyorum göze hitap etmiyor bir de bakmadım ama başlat çubuğu türk bayrağı olsa tam olurdu bence varsa iyi yoksada hosuma giderse sistem kullanırım masa üstünde bir de ben kendim için konuşacam programlı veya masa üstüne koyulan tarayıcı program kesinlikle iso içinde sevmem her kes farklı kullanir önemli olan stabil çalışması 5 sene sonra aynı çalışmayı kullanabilmek saygılar benden

Posted (edited)
AdnanGumus, 2 saat önce yazdı:

detayları sen verirsen biz nereyi inceliyecegiz sorunları ve hata vs sen yazacaksan bizim indirip kurmamıza gerek kalmaz bize birakacagın bişi kalsın.

sen beni anlayamazsın oturup karşılıklı konuşmadıkça zaman iyidir ilerde anlarsın bazen çok iyi bildigini unutup ben bunu nasıl atladım diyecegin günler olucak temaya gelince bir kaç resimli tema yeter bende 5000 den fazla resim var herkez aynı seyi sevmez 7 yıl boyunca resim seçerek guzel resimler buldum göze hitap edeni severim sendekilerin hiç biri gerçek söylüyorum göze hitap etmiyor bir de bakmadım ama başlat çubuğu türk bayrağı olsa tam olurdu bence varsa iyi yoksada hosuma giderse sistem kullanırım masa üstünde bir de ben kendim için konuşacam programlı veya masa üstüne koyulan tarayıcı program kesinlikle iso içinde sevmem her kes farklı kullanir önemli olan stabil çalışması 5 sene sonra aynı çalışmayı kullanabilmek saygılar benden

C:\Users\KullanıcıAdınız:\AppData\Local\Microsoft\Windows\Themes === bu yolu izleyerek tüm temalardan kurtulabilirler 1

Toplasan 5 adet ekstra tema var, her birinde 12 ve sadece birinde 15 resim var...

Masasütündeki tüm klasörleri silebilirler 2

Onun dışında Windows / Web klasöründe toplasan 11 adet resim var.

Siz sistemi indirmeden, karalamak için, işkembeden sallıyorsunuz belli oldu.

Edit = 5000 resim yok yani, boşuna karalamaya çalışmayın....

m2mgigj.png

Edited by va7eyla
  • Haha 1

ekvatorx33, 30 dakika önce yazdı:

ellerinize saglık hocam  bir isteğim olsa sizden  bir sonraki os yi home single language üzerine yapabilirmisiniz edgesiz storesiz defendersiz gereksiz hersey silinmiş olan sadece tweaks ve regedit ayarlı 

Size özelden buraya yorum olarak yazın dedim, özelden yazdığınız güzel şeyleri yazmadınız, sadece istekde bulundunuz. Bu gibi davranışlar sistemden soğutuyor beni. üstüne üstelik Adnan gümüş gibi bir yada birileri varken...

• Sad 1

va7eyla, 46 dakika önce yazdı:

Bundan bahsetmiyorum. Sizin beğendiğiniz ve müthiş dediğiniz bir olay vardı. Edge ile ilgili olan hani :) :)

evet o edge olayını bayağı sevdim sistemden tamamen silinmesine yalan söyliyemem burdaki coğu sistemden silinmiyor 

• Like 1

• va7eyla changed the title to Windows 10 Pro -x64 (19045.2965) // Görsel, Hızlı, Defendersiz...