Jump to content

Windows 7 Sp2+Wlive5 Anlık Gelişmeleri...

istanbul82
 Share

Recommended Posts

acronisli arkadaşım bilgi vermek için mi yapıyo acaba böyle yoksa gösteririm ama elletmem havasında mı takılıyo

konu başlığında olduğu gibi dostum Anlık Gelişmeleri... bende kendi çapımda sunuyorum. ama nedense arkadaşlar biraz gergin.

• Replies 1.2k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Czech, Greek, Hungarian, Romanian, Slovak, Slovenian, Turkish, Ukrainian dilleri sızdırıldı. valla yukardaki arkadaşlardan teki büyük bir laf etmişti. bu forumda bulamıyorsan başka biryerde bulamazsın diye. buyursun bulsun kendisi.

ha yok yine atıyor diyorsanız hangi dili istiyorsanız ordan caps koyayım. :dribble:

ne gıcık şeysin işin gücün polemik yaratmak aman verme istemiyoz ...ben bakıyım bi dünya warezine bulursam koyarım...

Edited by istanbul82

yok sunuyorsan bilgilerini net açıklamalısın benim görüşüm programı paylaşmak zorunda değilsin bunu kimse bekleyemez senden ama hani paylaşmayı sevmiyorum fln paylaşım sitesinde bunlar yanlış şeyler bence sen milletin paylaştığı programları indirip kullanıyosn sonuc olarak belki bi teşekkür bile etmeden işte bende varda paylaşmam varda vermem size bunlar geriyo belkide milleti

ne gıcık şeysin işin gücün polimik yaratmak aman verme istemiyoz ...ben bakıyım bi dünya warezine bulursam koyarım...

polemik yaratmayıda nerden çıkardın dostum. amacım bana edilen lafları savunabilmektir sadece. otesinde birsey yoktur. o yüzden anlış gelişme bilgisi dışında başka bir ileti göndermeyeceğim bu başlık altında

yok sunuyorsan bilgilerini net açıklamalısın benim görüşüm programı paylaşmak zorunda değilsin bunu kimse bekleyemez senden ama hani paylaşmayı sevmiyorum fln paylaşım sitesinde bunlar yanlış şeyler bence sen milletin paylaştığı programları indirip kullanıyosn sonuc olarak belki bi teşekkür bile etmeden işte bende varda paylaşmam varda vermem size bunlar geriyo belkide milleti

ister inan ister inanma dostum ama tek birsey indirmedim bu siteden. elimden geldiğincede bildiğimi bu konuda hakkında paylaşıyorum zaten.

Edited by acronisli

gönderme bencede arkadaşım programında senin olsun bilgisayarında forum sitelerinde paylaşımları çatır çatır kullanırken böyle demezsiniz bu kafa değişmeli artık türkiye

haklısın arkadaşım bende indirmiyorum kimse indirdiğini kabul etmez neyse ister indir ister indirme forum herkese açık Paylaşımı bilen herkese

X 86 Türkçe Dil Paketi

Microsoft Office 2010 Turkish Language Pack x86-XiSO | 430 MB

Microsoft Office 2010 offers rich and powerful new ways to deliver your best work at the office, home, or school. Grab your audiences attention and inspire them with your ideas visually. Create results with people at the same time and stay connected to your files across the town or around the world.1 With Office 2010, youre in control of getting things done and delivering amazing results according to your schedule.

Filefactory

SharingMatrix

x 64 Türkçe Dil Paketi

Microsoft Office 2010 Turkish Language Pack x64-XiSO | 440 MB

Microsoft Office 2010 offers rich and powerful new ways to deliver your best work at the office, home, or school. Grab your audiences attention and inspire them with your ideas visually. Create results with people at the same time and stay connected to your files across the town or around the world.1 With Office 2010, youre in control of getting things done and delivering amazing results according to your schedule.

Filefactory

SharingMatrix

Please register to see this content.

Edited by recep demirci

hadi hayırlı olsun olsun arkadaşlar. ufakda olsa derdimizi anlatabildik diye umuyorum. yani bazı seyler forum ortamlarında konuşulmaz. istanbul82 dostumuza da ayrıca teşekkür ederiz. o değilde sızdırıldı demesek kimsenin bakacağı da yokmuş bide bana diyorsunuz paylaşmayı sevmiyor diye :)

hadi hayırlı olsun olsun arkadaşlar. ufakda olsa derdimizi anlatabildik diye umuyorum. yani bazı seyler forum ortamlarında konuşulmaz. istanbul82 dostumuza da ayrıca teşekkür ederiz. o değilde sızdırıldı demesek kimsenin bakacağı da yokmuş bide bana diyorsunuz paylaşmayı sevmiyor diye :)

ö.m deki msj okudum sevinçten geberdiğini biliyorum dün sızmış normalde gün içinde araştıyodum erken bildiridğin için kalben teşşekür ederim!

ö.m deki msj okudum sevinçten geberdiğini biliyorum dün sızmış normalde gün içinde araştıyodum erken bildiridğin için kalben teşşekür ederim!

dün mü? o bilgiyi nerden aldınsa yanlış. tam olarak 15 sabahı diye hatırlıyorum.

Tam olarak

2010-07-15 02:42:14IsoMicrosoft.Office.2010.Turkish.Language.Pack.x86-XiSO

2010-07-15 02:41:16IsoMicrosoft.Office.2010.Turkish.Language.Pack.x64-XiSO

Bu tarihte sızdırılmış.

Edited by recep demirci

Tam olarak

Bu tarihte sızdırılmış.

doopes dan aldın sanırım o bilgiyi. ordaki saat o ülkenin server saatini gosteriyor. o yüzden sanırım aynı zamandan bahsediyoruz.

Tam olarak

Bu tarihte sızdırılmış.

forumlara konuş tarihi 18 yavaş yavaş işlemiş zaten türkler bi haber bi ünlü bi yabancı warezde buldum sadece..ordada 18 filestubedede 18

ne oldu arkadaşlar. fotoları koyunca anında küfür eden 15 kişiydi. simdi ufak bir soruya cevap veren cıkmadı. soruyu tekrarlayayayım o zaman.

bu arada niye paylaşmıyorsun diyen erkeklere sesleniyorum. boyle bir dosyanın sadece sizde olduğunu düşünün ve foruma koyduğunuzu.

yasal bir işlem karşısında yönetim yanınızda olur mu yoksa saniyesinde ip bilgilerinizi paylaşırmı mahkemeye? ayrıca sorun açıktır. isterse yönetim de cevap verebilir.

iyi bir paylaşım istiyorsanız sağlam bir arkanız olması da şart. kimse Türkiye deki yasalara güvenip 3-5 kişi sevinecek diye upload etmez. yabacı ülkelerdeki yasalar cok da güvenilirdir bu konularda.

ayrıca unutmadan çok sevdiğiniz istanbul82 dostumuzun sızdırdığı birsey varmı? başka yerden bulup koymaktan başka? o yüzden sanalda erkeklikte bu olsa gerek.

Edited by acronisli

ne oldu arkadaşlar. fotoları koyunca anında küfür eden 15 kişiydi. simdi ufak bir soruya cevap veren cıkmadı. soruyu tekrarlayayayım o zaman.

bu arada niye paylaşmıyorsun diyen erkeklere sesleniyorum. boyle bir dosyanın sadece sizde olduğunu düşünün ve foruma koyduğunuzu.

yasal bir işlem karşısında yönetim yanınızda olur mu yoksa saniyesinde ip bilgilerinizi paylaşırmı mahkemeye? ayrıca sorun açıktır. isterse yönetim de cevap verebilir.

iyi bir paylaşım istiyorsanız sağlam bir arkanız olması da şart. kimse Türkiye deki yasalara güvenip 3-5 kişi sevinecek diye upload etmez. yabacı ülkelerdeki yasalar cok da güvenilirdir bu konularda.

ayrıca unutmadan çok sevdiğiniz istanbul82 dostumuzun sızdırdığı birsey varmı? başka yerden bulup koymaktan başka? o yüzden sanalda erkeklikte bu olsa gerek.

aa yeter artık haddini aşıyosun!

acronisli: başına birşey gelmez merak etme.. kimse acronisli birşey paylasmıs şuna ceza verelim diye kapıda beklemiyor. paylasılmıs sunulmus olmus bitmis..gereksiz yorumlarla konu doldurulacagına, sevincini yaşasın herkes..çıkmayan ülke kaldımıydı dil paketi olarak:)

ve türkiyede korsan mp3, film dısındada denetleme yoktur. o denetlemede sadece website sahibi kisilerin sitesini mahkeme kararı deyip engellemektir..birsey paylasılıyorsa taktir edilir. ucundan gösterip vermem desende elbet paylasan bulunur..sonucta yapan sen degilsin. paylasımda bulunan istanbul82 e tskler

Edited by secr€t ++

Geçen gün öyle demiyordun ama... :p

tırsaklık mı ? :) bende türkiyedeyim ama upload etmememdeki sebeb tırsaklıktan değil aksine paylaşmayı sevmememden kaynaklanıyor.

Geçen gün öyle demiyordun ama... :p

+10 :D

ama hala reklam yapmasına izin veriorz bu ziyan arkadaşın^^ dostlar unutmayın "reklamın iyisi kötüsü olmaz" buna en iyi örnek ajdardır=) rezil olduğu halde o ortamda hala tutunabilme cabası ancak bu tip kişiler tarafından kaldırılabilir bir durum. sonuç itibariyle olayı yine ego tatminine getiricem. bırakın miyavlasınlar belki bir yemek veren olur ama biz vermeyelim ya ;)