Jump to content

Windows 7 Sp2+Wlive5 Anlık Gelişmeleri...

istanbul82
 Share

Recommended Posts

• Replies 1.2k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

• 2 hafta sonra ...

yahu ne kadar hakkı varsada konuları silerek gitmesi gerçekten sinir bozucu.....gidiyorsan git ama neden konuları siliyosun...gerçi tam gittiide tartışılır ama

ama acronisli sanada kızmıyor değilim gerçekten sinir bozucu birisin

Edited by byvistakazim

istanbul82 ye ayıp ediyorsunuz ama sonuçta bu bilgilere ilk önce ulaşmak var , ki o ilkleri sever , inşallah hala aramızdadır , Windows 7de RC den beri bizi bilgilendirdi , ModluBios olayını onun sayesinde çözdük ve daha birsürü paylaşım ...

dogruyu soyleyince sinirleriniz mi bozuluyor. istediğinizi soyleyebilirsiniz. istediğinizi vermeyince kotu mu olacagımı sanıyorsunuz. ne oldu cok sevdinizi dostunuza kalleşlik yapıp gitti. birde ortalıkta herkese iyilik yapmaktan bahsediyordu. ben azından dürüst davranıyorum. vermiyorum dedim ve vermedim. arkanızdan iş çevirmiyorum. çevirmemde. verilmesi gereken sey olursa burda yayınlamam bile. o size gelir merak etmeyin. :)

istanbul82 ye ayıp ediyorsunuz ama sonuçta bu bilgilere ilk önce ulaşmak var , ki o ilkleri sever , inşallah hala aramızdadır , Windows 7de RC den beri bizi bilgilendirdi , ModluBios olayını onun sayesinde çözdük ve daha birsürü paylaşım ...

türk sitelerinde bidaha takılmam dedi bikaç kişiylemi ne tartışmış burdan kırılmış dönmez bana türkçe msn 2011 rc bile vermedi zukona ozel verdi filan dedi koklatmadı meslektaşım kendisi :)

türk sitelerinde bidaha takılmam dedi bikaç kişiylemi ne tartışmış burdan kırılmış dönmez bana türkçe msn 2011 rc bile vermedi zukona ozel verdi filan dedi koklatmadı meslektaşım kendisi :)

Bir yerden copy paste alıyor olsa bbile hiçbir zorunluluğu olmadan bizimle paylaşıyordu, zaman harcıyordu. Ters bile olsa cevap veriyordu. Yani beğenelim beğenmeyelim foruma katkısı büyüktü.

türkçe msn 2011 zukondadan mı ingilizcesi nette var türkçe yapaları da betadakilerle uyuşuyor zaten

Edited by mfs776

sanki istanbul82 kendisi cıkartıyordu bilgileri. copy paste yapmaktak ote birsey varmı? konuyu silin diye saygısızlık yapmayın foruma. kendinizi niye bu kadar basit gorup onu bu kadar yüceltiyorsunuz. ararsanız onun bulduğu yerleri sizde bulabilirsiniz.

sevgili arkadas senin gibi hiç olmassa istanbul82 bencil degil demi? birilerinden aldıgın 2010 buraya gelip göstermiyo ve ben bencilim demiyor adam bulduklarını paylaşıyor buradaki çok insana bios modu ogreten adam ilk mdsn windows 7 getiren adam office 2010 linkini veren adam vs... yani bu ne demek oluyo BY BENCİL ACRONİSLİ EN AZINDAN SENDEN DAHA DEGERLİ BİR İNSAN İSTANBUL82