Jump to content

Windows 7 Sp2+Wlive5 Anlık Gelişmeleri...

istanbul82
 Share

Recommended Posts

• Replies 1.2k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

office 2010 son bilgiler..testır arkdaştan rica ettim..

erken.png

tr lisans alımları 15 temmuzda başlıyormuş..yalnış yorumlamışım...

Türkçe Office 2010 27.Ağustos’ta ulaşılabilir olacak.

Volume License (Open, Kiralama, Taksitle Satın Alma) müşterileri ise Temmuz sonuda ürünü VL sitesinden indirebilecekler.

Office Web Apps Türkçesi ise Aralık 2010′da…

Office 2010, en erken 15 Temmuz’da hazır.. 15 Temmuz’dan sonra torrentlere düşmeye başlar.

buna gore 27 ağustos halk olduğuna gore şu onumuzdeki 2 hafta kuvvetli msdn halka once dağıtılırsa isyan çıkar çünkü...

arkadaş paylaşmayı sevmiyomuş hep bundan kaybediyoz zaten :D kimse sevmiyor bizde :D tr dil paketini bile gavurlardan sızdırıyoz :D

ilk win7 oem tr dvd sızdıran arkdaş hariç tabii..tr de ilk defa bi partnerden sızmasına şahit oldum

Edited by istanbul82

Türkçe resimleri koymakla olmuyor paylaşın da biz de kullanalım

paylaşınca çeyrek altın mı takacaksın sanki. dediğim gibi ben paylaşmayı seven biri değilim. sadece istanbul82 dostumuzun yorulmasına gönlüm izin vermedi. sürekli sizler için bilgi topluyor koşuşturuyor falan. bende kendi çapımda laf edemem ama elim büyüktür derler ya büyüklerimiz ondanımdır azcık :)

arkadaş paylaşmayı sevmiyomuş hep bundan kaybediyoz zaten :D kimse sevmiyor bizde :D tr dil paketini bile gavurlardan sızdırıyoz :D

ilk win7 oem tr dvd sızdıran arkdaş hariç tabii..tr de ilk defa bi partnerden sızmasına şahit oldum

büyük konuşmak istemem dostum ama tek taraflı paylaşmak olmaz. ne zaman bende birseyler aldığımı düşünürüm o zaman bütün arşivimi açarım tabiki. :)

büyük konuşmak istemem dostum ama tek taraflı paylaşmak olmaz. ne zaman bende birseyler aldığımı düşünürüm o zaman bütün arşivimi açarım tabiki. :)

paylaş diye zorlayacak değiliz dostum bunlar gönül işi bende çok bişey alamıyorum tr warezinde ama kıçımı dönmüyorum kendi ülkemin vatandaşları bişeyler kapsın bilgilensin diye uğraşıyorum dediğim gibi gönül işi..

Bu forumda birşey bulamıyorsan hiçbir yerde bulamazsın. Buradaki her mesaj paylaşımdır. Seninkiler hariç tabii ki.

valla büyük ihtimal sen başka bir yer bilmiyorsundur :) sonuçta bütün linkler ordan burdan alınmadır. yada cakma xpler falan heryer. daha iyi xp diye otuzbeşbin çeşit xp oldu ortalık. sende istediğini alamayan kişi tavrına bürünmüşsün. saygı gçstermen gerek. zaten cıkacak neyi bekleyemiyorsun. yok anlamıyorum diyorsan git 2007 yi kullan. arkadaş hem bedava kullanıyon hemde hep en son olsun diyon. azcık nefes al.

paylaş diye zorlayacak değiliz dostum bunlar gönül işi bende çok bişey alamıyorum tr warezinde ama kıçımı dönmüyorum kendi ülkemin vatandaşları bişeyler kapsın bilgilensin diye uğraşıyorum dediğim gibi gönül işi..

anlayışın için teşekkürler dostum. tr de warez diye birsey yok inan. kendi warezini yapamayana warez demem. alıntı linklerle warezcilik olmaz bence. ayrıca daha paylaşmayacağım onca yabancı program varki dostum. mesala en yakın örneği arcgis 10 :)

son not: lütfen gereksiz yere beni eleştirmeyin ben sadece olduğunu göstermek istedim. modlar isterse iletilerimi silebilirler. sonuçta bu başlık anlık bilgi yeri bende anlık bilgiyi sundum. tekrar teşekkürler

Edited by acronisli

valla büyük ihtimal sen başka bir yer bilmiyorsundur :) sonuçta bütün linkler ordan burdan alınmadır. yada cakma xpler falan heryer. daha iyi xp diye otuzbeşbin çeşit xp oldu ortalık. sende istediğini alamayan kişi tavrına bürünmüşsün. saygı gçstermen gerek. zaten cıkacak neyi bekleyemiyorsun. yok anlamıyorum diyorsan git 2007 yi kullan. arkadaş hem bedava kullanıyon hemde hep en son olsun diyon. azcık nefes al.

anlayışın için teşekkürler dostum. tr de warez diye birsey yok inan. kendi warezini yapamayana warez demem. alıntı linklerle warezcilik olmaz bence. ayrıca daha paylaşmayacağım onca yabancı program varki dostum. mesala en yakın örneği arcgis 10 :)

son not: lütfen gereksiz yere beni eleştirmeyin ben sadece olduğunu göstermek istedim. modlar isterse iletilerimi silebilirler. sonuçta bu başlık anlık bilgi yeri bende anlık bilgiyi sundum. tekrar teşekkürler

Bence başkasını eleştirmeden dön bi aynaya bak. Benim bildiğim ya da bilmediğim beni ilgilendirir. Dünya üzerinde herhangi bir yerde birşey paylaşıldıysa emin ol o paylaşımı ben de bulurdum. Bu site hariç Türkiye'de adam gibi bu tür paylaşımların yapıldığı yer yok sadece. 15 lik delikanlı değiliz biz bilgisayarı Dos komutlarıyla kullandık. Fare gençliği değiliz.

Bence başkasını eleştirmeden dön bi aynaya bak. Benim bildiğim ya da bilmediğim beni ilgilendirir. Dünya üzerinde herhangi bir yerde birşey paylaşıldıysa emin ol o paylaşımı ben de bulurdum. Bu site hariç Türkiye'de adam gibi bu tür paylaşımların yapıldığı yer yok sadece. 15 lik delikanlı değiliz biz bilgisayarı Dos komutlarıyla kullandık. Fare gençliği değiliz.

bende elinde olupta sızdırmayanları cidden anlamam özellikle türkiyede fazla vista da win7 dede boyleydi....çıkarcı bi millete döndüğümüz için boyle elinde olanlar tr forumlarını aşağlar çoluk çocuk takımı forumları der vermezler işte olay bu.! benim elime ne geçicek mantığı var bizde.

Edited by istanbul82

Office 2010 resimlerini bir yerden bulmuş, burada kendisine aitmiş gibi anlatıyor. Kendini bir şey zannetmesine izin verelimde akşam rahat uyusun.

Please register to see this content.

şunu bi incele :D nerde bizde sızdaracak partner ah ah ah!

Edited by istanbul82

bende elinde olupta sızdırmayanları cidden anlamam özellikle türkiyede fazla vista da win7 dede boyleydi....çıkarcı bi millete döndüğümüz için boyle elinde olanlar tr forumlarını aşağlar çoluk çocuk takımı forumları der vermezler işte olay bu.! benim elime ne geçicek mantığı var bizde.

arkadaşlar boşa uğraştığınızı farkında değilmisiniz? toplumda böyle insanlar hep vardır hep olacaktır. cem yılmazın bile esprisinden dediği gibi; ferrarim var havamı basarım, neden ? cünkü kimsede yok. herkesde ferrari olsa onun ne havası kalır ne başka bişeyi. bu toplumca dışlanan insanların yolda yürürken yol verilmeyen insanların ellerine bir takım bilgi, maddiyat vb gibi şeyler geçtiğinde toplumdan göremediği saygıyı yada FARKINDAYLIĞI buralarda kendi cırpınışlarıyla elde etme cabaları. cok erdemli bir insan değilim cok okumadım da ama ben cok gezdim ve bu gibi insanlardan cok tanıdım=) işin daha da psikolojisine girildiğinde zaten elemanın istediği şey otomatik olarak karşılandı. eleman reaksiyon arıordu tepki beklentisi vardı ve aradığı tepkiyi aldı ama kendinin bile farkında olmadığı sapkın davranış bozuklarıyla yaşamak zorunda. tüm samimiyetimle söylüorm ki üzülüorm bu tip arkadaşlara ve sizde üzülmelisiniz üzerine gitmemelisiniz hatta poh pohlamalısınız. "oo sen aşmışsın, büyüksün, efesin" gibi şeyler sööylemelisiniz ki bu tip insanlar bu egolarından artık keyif alamayıp normal insanların arasına karışabilsinler. size yemin ediyorum office programı kullanmıorm en son office 97 kullanmıştım askerde cooook seneler önce ve hala cd'si durur, olası bir ihtiyac ta kurar ve kullanırım babalar gibi=) yani ortada kedi uzanamadığı ciğere mındar der durumu oluşmasın diye bunu acıklığa kavuşturmak istedim. kullanmadığım bir programın peşinde olamam zaten ama burda bu tip insanların istedikleri reaksiyonların verilmiş olması biraz beni kaygılandırdı o kadar. Ayrıca istanbul82 sen benim nazarımda 10numara bir adamsın. sebebi burda araştırma zahmetine bile girmeyen coğu insanın(bende dahil) amaclarına hizmet ediorsun. sen kafa patlatıorsun araştırıosun buluosun sunuosun(imkanların dahilinde) insanlar da kullanıor bu cidden takdire şayan bir durum. hak ettiğin saygıyı hak ettiğin mercilerden görüorsun zaten bırak ortalık cambazları prototip oyuncaklarıyla millete hava atmaya calışsınlar=) cidden bırakın oynasınlar oyuncaklarıyla ya. senden benden farklı olarak ufo yapıp da mars a gidemiorsa eğer ben neyleyim office 2010 türkçesini=) varsın oynasınlar oyuncaklarıyla bırakın^^ ayrıca kimse cevap yazmasaydı bu elemanın mesajına, arkadaş ta biraz fazla kibirli olduğundan "ulan kimsede olmayan birşey sundum kimsenin umurunda değil" modunda sesini kesip kuyruğunu kıvıracaktı altına ama gel gör ki elemanın egosunu tatmin ettik işte beni de tedirgin eden durum bu=)

ayrıca özür dilemek istiorm uzun yazımın görüntü kirliliğinden ötürü. normalde hayatta yapmayacağım şeydir tepki vermek, ama sanırım tahammül sınırıma dayanmışım kusura bakmayın.

Edited by kenjori

Kusura bakmayin da hepinizde kafayi siyirmisiniz yani arkadaslar.. Office 2010 un 2007 den ne farki varki, Birkac ufak eklenti ve biraz görsellik sonucta ikiside ayni isi yapiyor.. yani size yetmiyormu 2007 de bu kadar pesine düsmüssünüz.. Arkadasin elinde var ve paylasmiyorsa da kendi bilecegi is paylasmayabilir sanki o arkadas office 2010 la uzayami cikacak oda sizler gibi iki yazi yazip birakacak bir kenara.. birakin onda kalsin... aylardir beklemisiniz yakinda o da cikar ondanda hevesiniz kacar.. 2007 den bu yana 3 yil beklediniz de burada 3-5 haftayimi bekleyemeyip böylesi bir insana eyvallah etmeye calisiyorsunuz. birakin bunlari sabirli olun onunda zamani gelecektirr...

Edited by TOLGAHAN5

valla ben senin kadar uzun uzadıya yazamam cok okuduğumu soyleyemem cokda gezmiş sayılmam :) ama inan insan psikolojisini anladığını sanan çok insan tanırım :) nedense bu tür insanlarda hep boyle zamanlarda ortaya çıkar :) çok gördüm açıkcası paylaşınca yapılan crackin adını değiştiren yada içinden nasıl bytelarin alınıp kendi crack yapmış gibi gösteren yada direk kendi rapidinin puanı artsın diye hemen tekrar upload eden. paylaşmayınca da direk küfür direk bir aşağılama tavrına giriyoruz. bir söz söylenecekse onada soylenmesi gerekiyor. suanada kadar farkettiğim sadece. bu yüzden bana sakın paylaşmaktan insan psikolojisinden bahsetmeyin heleki 13. mesajınızda.

Ayrıca unutma burası warez forumudur. warezin de tek kuralı çalışan şeyi İLK sunabilmektir. copy paste yaparak nereye kadar.

birini eleştirmeden once cuvaldızı bi kendine batırman gerkiyor.

Edited by acronisli

all sana 14

14 ü nete düşmüş..

crakleymişte 13 de var...

Graphisoft.Archicad.13.International.iSO.X86-ENGiNE.torrent

13 kırlmış ını istiyosan ozelden yollarım...

türkiyede cracker yok denecek az ki %98i yurtdışı kaynaklı..o hikayee..verdiklerimi dene..biz paylaşırız yardımcı oluruz vermen onemli değil!

Edited by istanbul82

all sana 14

14 ü nete düşmüş..

crakleymişte 13 de var...

türkiyede cracker yok denecek az ki %95 yurtdışı kaynaklı..o hikayee..verdiklerimi dene..

ha yok dostum ben türkçe versionundan bahsediyordum. o coktan vardı biliyorum. archicad in backdoor linkleri var elimde :) 14 temmuzda polish ve france versionu cıktı ;) tükçe henuz yok. cıkınca linklerini atarım.

13 ün sanırım ingilice kırakten birseyler yapmışlar ama ben denemedim onları çalışıp çalışmadığını.

Edited by acronisli