Jump to content

Virüs Silici Paketi V.1 (wantedman)

ismail072

Recommended Posts

• Replies 51
  • Created
  • Last Reply

Merhabalar

Verilen bu emek karşılığı elbette ki ödenmez. Ancak bu program Virüs temizleme yerine bilgisayara Virüs bulaştırıyor.

Dosyayı indirdim ve Winrar ile açmaya çalıştığımda bendeki Antivir uyarı verdi ve içindeki mevcut Virüsü sildi. Buna inanmak istemedim ve Antivir Guardı kapatarak dosyayı açtıktan sonra RAR ile sıkıştırarak Virüstotal sitesine gönderdim ve oradaki gördüğüm manzara aşağıdaki adresteki gibidir.

/analisis/1eb50b7e574ade88efe61d2cdb3ef69b3d5e3dd262683abf8ce4f7bbe2bfd879-1269843435'>/analisis/1eb50b7e574ade88efe61d2cdb3ef69b3d5e3dd262683abf8ce4f7bbe2bfd879-1269843435
Eğer sizlerde bunu denetlemek isterseniz, EXE dosyasını Winrar ile çıkartın(Rar şifresi: 5b256c3bc241d06296b95588f37d3d36 imiş). Dosyayı aşağıdaki adrese göndererek denetleyebilirsiniz.
Please register to see this content.

Başarılar..

ATENTION UYARI: VirusTotal Hispastec Sistemas taraf?ndan geliştirilen bir servistir. Bu servisin devam edece?i bir garanti yoktur. Buradaki sonuçlar dosyan?n ZARARLI YAZILIM TAşIDI?INI GARANT? ETMEZ.

diyor linkte

ayrıca

ben nod32 ve karspersky de tarattım bişi yok gibi..

edit:

klasörden çıkardım nod32 uyarı vermedi

kasperski 14 uyarı verdi (acaba ilgili virüsün kodlarını görmüş olabilir mi? hala virüs olduğuna inanmıyorum. )

spy sorunu yok..

ATENTION UYARI: VirusTotal Hispastec Sistemas tarafýndan geliştirilen bir servistir. Bu servisin devam edeceði bir garanti yoktur. Buradaki sonuçlar dosyanýn ZARARLI YAZILIM TAşIDIÐINI GARANTÝ ETMEZ.

diyor linkte

ayrıca

ben nod32 ve karspersky de tarattım bişi yok gibi..

Sanırım siz EXE olarak tarattınız ve Kaspersky bir şey bulamadı. Ben dosyayı Winrar ile çıkartın diye yazmıştım kardeş.

Kaspersky Trojan.Win32.Malware diye veriyor..

Nod32 zaten bir şey bulamaz. Yani buna güvenipte bilgisayarımda korumam var deme kardeş..

Siz dosyayı yukarıdaki yazdığım gibi yapın ve bu siteye gönderin. Tarama tamamlanana kadar biraz bekleyin ve durumu görün.

Taramaya ve oradaki Virüs programlarına inanmıyorsanız, kullanın gitsin. Ha bir Virüs hada 5 ne farkeder ki.. :rofl:

bende kasperskyla tarattım bısey cıkmadı

edit:

klasore cıkardıktan sonra 14 tane virüs yakaladı

Aynen böyle kardeş. EXE dosyasını tarattığında bir şey gözükmüyor ama dosyayı açınca içindeki Trojan ve Virüsler meydana çıkıyor.

Virüs temizleyeceğim derken, bilgisayara Virüs bulaştırmayın derim!

Başarılar..

son edit:

nod32 güncel ama anladımki nod32 şifrelenmiş olan exe leri açıp içine bakamıyor bu yüzden uyarı vermiyor. paketi çıkardım ama hala nod32 uyarı vermedi (çünki içerideki tüm exe lerde şifrelenmiş :) )

bu durumda programı siliyorum malesef kullanmicam. ayrıca nod32 "manen" koruyor bizi :))

son edit:

nod32 güncel ama anladımki nod32 şifrelenmiş olan exe leri açıp içine bakamıyor bu yüzden uyarı vermiyor. paketi çıkardım ama hala nod32 uyarı vermedi (çünki içerideki tüm exe lerde şifrelenmiş :) )

bu durumda programı siliyorum malesef kullanmicam. ayrıca nod32 "manen" koruyor bizi :))

bu durumda nod 32 de test edılmıs oldu

aslında dosyayıı ındırırken kaspersky 2 defa uyarı verdı ama içerik şifreli dıye herhangı bısey yapamıyordu demek

ındırıken tarttım gene bısey yok

takı klasore cıkarana kadar

Bakın bu adreste hangi virüs programlarının bu dosya içindeki Virüsleri bulduğunu gösteriyor. Kullanacağınız Virüs programlarınıda burada belirlemiş olursunuz.

Nod32'yi bilgisayarıma kurma yerine hiç Virüs programı kullanmam ondan daha iyidir. Hiç değilse yükü olmaz..

Please register to see this content.
Başarılar ve virüssüz günler dileklerimle.

Allah için Programı indirip, Docs klasörünün içindeki dosyalara hiç bakan oldumu? Tarayıcıların çoğu Bitdefender'in, bir kaç adet de VBS dosyası ve de bir kaç tane tarayıcı. Bunların hangisinde virüs buldunuz? Virüs programlarının uyarı mesajlarıyla beraber gönderin buraya bizde bakalım. Haybeye virus var denip duruyor? Hangi dosyada ne virüsü var söyleyin biz de bilelim. Milleti yanıltacak mesajlardan kaçının lütfen.

Allah için Programı indirip, Docs klasörünün içindeki dosyalara hiç bakan oldumu? Tarayıcıların çoğu Bitdefender'in, bir kaç adet de VBS dosyası ve de bir kaç tane tarayıcı. Bunların hangisinde virüs buldunuz? Virüs programlarının uyarı mesajlarıyla beraber gönderin buraya bizde bakalım. Haybeye virus var denip duruyor? Hangi dosyada ne virüsü var söyleyin biz de bilelim. Milleti yanıltacak mesajlardan kaçının lütfen.
Bahsettiğin Virüs tarayıcılarında bir sorun yok kardeş! Sadece paketleme işlemi yapılırken içine özel eklenmiş veya bulaşmış Virüs dosyası var. Dosyayı silmiş olmasaydım, size resmini çekerek gösterirdim. Ne yazık ki, kotalı ADSL kullanıyor ve bir hiç için 15 MB daha kotama yük getirmek istemiyorum.

Dosyayı tarayıcılara gönder ve öyle yaz yazacağını. Biz burada yalan mı söylüyoruz yani?

Madem ki bir şey yok, sen kullan kardeşim. Benim bilgisayarım Virüsten kaynamış olsa dahi bunu kullanarak dahada fazlasını istemem.

Temiz dosyaya can kurban ama böylesinede tepkimi koyar ve bilgilendiririm. İsteyen inanır, isteyen inanmaz. Onu paşa gönlünüz bilir.

Başarılar..

Birçok Antivirüs firması zaten inatçı zor temizlenen virüsler için minik sadece o virüs vs ye özel fix programcığını bedava verir burada bunlar Toplanıp AIO yapılmış mesela vereceğim linke gidin AIO daki fix paketlerini üretici sitesinden de indirebilirsiniz sadece size bulaşan ve temizleyemediğiniz virüsün adını bilin yeter

http://www.kaspersky.com/removaltools[/CODE]

Saygılar

Kardeşim bizde diyoruz ki ne hata bulduysan ya ekran görüntüsünü koy ya da verdiği hata mesajını yaz bizde bilelim. Ben virus var ya da yok demiyorum Benim tarama sonucu aşağıda yok gösteriyor ama belki var ve benim tarayıcı bulamadı sizin tarayıcı sonuçlarını görelim diyorum...

qttemphp2508.png

Hah bunu diyorum bende işte. Bunun içinde virus var deyip gitmeyin. Mesajlar biraz bilgilendirici olsun. Yani buranın jandarması ben değilim ama sonuçta kullanıcıların yararlanması için birşeyler yapıyoruz. Bilgiyi verirkende kullanıcı gerçek mi değil mi diye muallakta kalmasın.

Ark. en kısa sürede sizlere bu küçük paketin içindekileri yanında başka virüs temizleyicileri sunacağım...
Bu arada ben elimdeki dosyayı tarattım bir sorun gözükmedi...
En kısa Sürede sizlere daha temiz paylaşımlar yapmaya çalışacağım..
Anlayışınız için teşekkürler...

Size sunacağım küçük dosyadan bir resim...
adszhd.jpg

Arkadaşım herçekten iyi bir konuya parmak basmışsın bununu gibi bir paket lazımdı hele şu alman virüsü başımı belaya soktu format atsam bile gene geliyorsu şuan düzeldi hepsi iyi bir çalışma olmuş ellerine sağlık...

Arkadaşlar bende şu problem başladı herhangi bir klaöre girmeden özelliklerine baktığımda normal gözüküyor ama klasöre girince ve geri çıkınca klasörün simgesi basık dosya şeklini alıyor vede önceden 45 gb olan arşiv 37.7 kb oluyor bunu hangi virüs yapıyor acaba lütfen yardım edin

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Create New...