Jump to content

Sizce Gdata İnternet Security 2010 Nasıl ?

Şehzade

Recommended Posts

Öncelikle kolay gelsin arkadaşlar kullanmış olduğum anti virüsün süresi bitti. Elimde'de Gdata internet security 2010 var 9 aylık. Sizce bunumu kullansam veya başka anti virüs programımımı önerirmisiniz. Peki Gdata yüklersem pc'yi çok kasarmı kısacası artıları ve eksileri olarak fikirlerinizi alabilirmiyim ?

ben total careyi deneme fırsatım oldu baya seri bir program... çift katmanlı tarama motoru olduğundan bazı arkadaşlar kastığını sölesede benim 4gb ramde ben kasper kadar kastığını hissetmedim... bence gayet güsel bir program... kulanılabilir...

gdata almanların iyi bir programıdır .fakat 250mb iii bir yer lkaplar sistemin ii ise kullan derim...hemen nerdeyse tüm anti-virüsleri denedim ilk sırayı gdata aldı..şu an için mcafee deniyorum 6 aylık kampanyadan faydalanayım dedim...

arkadaşım pc nin özelliklerini yazsaydın keşke ben okuldaki bilgisayarda kullanıyorum 2 gb ram var gayet iyi kendi bilgisayarımda lisanslı norton var olmasaydı düşünmeden kullanırdım.yani tavsiyem kullanman yönünde.

Bilgisayarımın özellikleri şöle: İntel Core2 Dou E4400, 2.00GHZ, 3 GB ram , 160 GB harddisk , 32 bit

kaspersky internet security kur.

olmadı avira kur.

gdatayı kurdum bi kere 100mb mi ne update etti höst dedim :)

kaspersky internet security kur.

olmadı avira kur.

gdatayı kurdum bi kere 100mb mi ne update etti höst dedim :)

Ne 100 MB güncellememi yaptı :blink: sınırlı kullanıcı olmasam sorun olmaz ama sınırlığız işte :) G data'yı kurmamdaki amaç 9 aylık ama 6 ayı kaldı avg is kullanıyordum süresi bitti. Böle giderse lisanslı kis lamayı düşünüyorum alasıya kadar ******ürecek bir tane virüs koruması lazım şuan çalışmıyo antivirüs :S

g-data en başarılı antivirüstür bir çok testte. ben şuan lisanlı kullanıyorum. çift tarama motorlu ve virüs tabanlıdır. diger virüs programlarına göre daha büyük boyutludur daha fazla yer kaplar ama bu bi eksi olamaz bence. fazla bir ramda kullanmıyor ama güçlü bir işlemciye sahip olman gerekir yoksa kasar sistemi. senin ram ve işlemci rahat çalıştırır bence mutlaka dene gayet memnun kalırsın. ben windows 7 ile kullanıyorum gayet memnunum. hiç bir sorun yok. fazla güvenlik isitoyorsan kesinlikle g-data! kaspersky filan hikaye

Ne 100 MB güncellememi yaptı :blink: sınırlı kullanıcı olmasam sorun olmaz ama sınırlığız işte :) G data'yı kurmamdaki amaç 9 aylık ama 6 ayı kaldı avg is kullanıyordum süresi bitti. Böle giderse lisanslı kis lamayı düşünüyorum alasıya kadar ******ürecek bir tane virüs koruması lazım şuan çalışmıyo antivirüs :S

100 mb bi seferlik ondan sonra yapmaz öyle update.

çok kasıyor,interneti yavaşlatıyor.her sayfa tıklandığında sayfayı kontrol ediyor .herşeye atlıyor.crack,patch hepsini virüs algılıyor. yaramaz.

bende o tür hiç bir sorun olmadı. ayrıca hiç birşeye karışmayan programa virüs programı demem ben:)

Norton 360 V4 TR var şuan onu kullanmaktayım trial reset olayıyla tabi ehh hafif bi yavaşlama yapabilir ama tam güvenlik ne de olsa..

şu an bende lisanslı kullanıyorum norton 360 v 4.0 hiç kasmıyor arkadaşım.

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Create New...