Jump to content

Şampiyon Bursa

gslikahraman

Recommended Posts

• Replies 120
  • Created
  • Last Reply

3.'lük 4.'lük yarışı veren takımlar Bursaspor'un şampiyon olmasına neden bu kadar seviniyor? Bursaspor şampiyon olduysa sadece Fenerbahçe'yi değil geride kalan tüm takımları malup etmiş demektir. Bu açıdan malubiyetlerine sevinen Galatasaray ve Beşiktaş kadar ezik bir takım ben görmedim. Allah akıl fikir versin. Ayrıca Bursaspor Şampiyonlar Liginde.. Fenerbahçe'de öyle. Sizler nerdesiniz kaç milyon dolarlık takımınız ile...

aziz yıldırıma oldu olan 3 sene şampiyon olacam dedi önce kupayı, sonra 3 ün 1 ini kaybetti.. yazık bu adama dünyası fenerbahçe adamın ama takımda tık yoq.

Neyse yeni şampiyonumuzu kutluyorum. Helal olsun alın teri ile kupayı kazandı ne mutlu kendilerine............... ayrıca fener şampi diye bi başlık vardı 1-2 hafta önce forumda orada arkadaşlar bol keseden atıyorlardı. eminim bu başlıkta da boy göstereceklerdir. ne de olsa haklı çıkacak bi taraf bulurlar.

Maç bitince sahaya indiler şoke oldum.Sanki onlar şampiyon gibi.Spikerlerde de aynı havayı sezinledim.

Adamlar kafayı yemeye başlamışlar son dakkalarda sevinmeye başlamışlar :D

Herhalde onlara Fenerbahçe Şampiyon demişler :D

3.'lük 4.'lük yarışı veren takımlar Bursaspor'un şampiyon olmasına neden bu kadar seviniyor? Bursaspor şampiyon olduysa sadece Fenerbahçe'yi değil geride kalan tüm takımları malup etmiş demektir. Bu açıdan malubiyetlerine sevinen Galatasaray ve Beşiktaş kadar ezik bir takım ben görmedim. Allah akıl fikir versin. Ayrıca Bursaspor Şampiyonlar Liginde.. Fenerbahçe'de öyle. Sizler nerdesiniz kaç milyon dolarlık takımınız ile...

Biz onları konuşmuyorduk efe.Bursaspor'un şampiyonluğunu konuşuyorduk.

Biz hakedenin yandayız.

Ben kendi takımımdan umudu 5 hafta önce kesip Bursaspor a yönelmiştim.

Ayrıca 4 büyükler dışında bir takımın şampiyon olması seni neden bu kadar üzdü.

Öncelikle insan kazananı tebrik eder.

Hemen tebrik edenleri eleştirmez.

bir fenerbahceli olarak Bursasporun başarısını canı gönülden kutluyorum ve büyük takım olmak her zaman şampiyon olmak degildir ve sen FENERBAHCEM en büyük sensin nedenmi o kadar büyüksün ki kendi takımlarının başarısızlıgına üzülmeyip başka takımlarının başarısına sevinenlerin olması en büyük ispatıdır

Bizim tahlisizliğimiz kimsenin talihini açamaz. Neden tebrik edeyim. Fenerbahçe maçını izlemiş olsaydın böyle konuşmazdın. Müthiş futbol oynadı Fenerbahçe. Trabzon'u kurtaran da sadece kalecisi oldu. Kahraman oldu bu gece. Ben sadece o kaleciyi tebrik ediyorum. Gerisi hikaye.

bir fenerbahceli olarak Bursasporun başarısını canı gönülden kutluyorum ve büyük takım olmak her zaman şampiyon olmak degildir ve sen FENERBAHCEM en büyük sensin nedenmi o kadar büyüksün ki kendi takımlarının başarısızlıgına üzülmeyip başka takımlarının başarısına sevinenlerin olması en büyük ispatıdır

dostum bende bu görüşe katılmıyorum işte... aynı durumda gs bjk olsa onunda şampiyon olmasını istemezdi kimse emin ol. Fener o kadar büyükse çıkacak yenecekti ts yi olacak şampiyon.

ayrıca fb liler sormalı kendine neden bu 17 takım beni sevmiyorda birbirlerini seviyorlar. şimdi bana "meyve veren ağaç taşlanır" edebiyatı yapmayın verdiği meyve falan yok fenerin. tam takır ku bakır gidiyor işte.

ayrıca ekliyorum turkiye futbol tarihinde fark yaratan takım sayısı 3 olmuştur.

1. ts anadolu şampiyonu

2. gs uefa şampiyonu

3. bursa yeni anadolu şampiyonu

ne soylerseniz soyleyin seversiniz sevmezsiniz. adamlar tarih yazdı.

bursanın şampiyonlugu hayırlı olsun inşallah bu türk futbolunda bir devrim olur diger anadolu takımlarıda artık başa oynarlar

ve kazanan türk futbolu olur bir gaziantep sporlu olarak bursayı canı gönülden kutluyorum

Kendi Takımı Şampiyon Olamayanların Kendi Takımlarının Şampiyonluklarını Göremeyenlerin Bursayı Tutuyordum Diyelenlerin Taraftarlık Anlayışını Anlayabilmiş Değilim..

Beşiktaş ve Galatasaray Şampiyon Olamadı ama Bursaspor Oldu Diye Sevinen Taraftarlar Adama Sorarlar Sen Bursalımısın! Diye? Siz Önce Bir Kendinize Sorun Biz Niye Şampiyon Olamadık Diye?

Bursaspor'u ve Gerçek Bursaspor Taraftarını Tebrik Ediyorum..

Gerçek Bursaspor taraftarı olma kriteri nedir peki?

Geriye Kalan Takımlardan Birini Tutuyorum ama Fenerbahçe Şampiyon Olacağına Bursaspor Olsun Diyelenler Haricindekiler..

Gerçek Bir Taraftar Kendi Takımı Şampiyon Olamadıktan sonra Gerisini Önemsermi ?

Geriye Kalan Takımlardan Birini Tutuyorum ama Fenerbahçe Şampiyon Olacağına Bursaspor Olsun Diyelenler Haricindekiler..

Gerçek Bir Taraftar Kendi Takımı Şampiyon Olamadıktan sonra Gerisini Önemsermi ?

FB taraftarının %99 uda GS aynı durumda olsaydı onlarda GS olmasında kim olursa olsun derlerdi. belkide siz bile !!!

Tüm takımlar için aynı durum söz konusu. Demekki stadlardaki taraftarların çogu gerçek taraftar degil.

FB taraftarının %99 uda GS aynı durumda olsaydı onlarda GS olmasında kim olursa olsun derlerdi. belkide siz bile !!!

Tüm takımlar için aynı durum söz konusu. Demekki stadlardaki taraftarların çogu gerçek taraftar degil.

Fenerbahçe Şampiyon Olamıyorsa Geriye kimin Olduğu Önemli Değildir Diyerek Yazdıklarımı Onaylıyorum.. Yazdığınız Gibi Düşünecek Bir Değilim Şampiyonu Tebrik Eder Geçerim ama Şu Olsun Bu Olsun Demem Fenerbahçe Olsun Derim..

Bizim tahlisizliğimiz kimsenin talihini açamaz. Neden tebrik edeyim. Fenerbahçe maçını izlemiş olsaydın böyle konuşmazdın. Müthiş futbol oynadı Fenerbahçe. Trabzon'u kurtaran da sadece kalecisi oldu. Kahraman oldu bu gece. Ben sadece o kaleciyi tebrik ediyorum. Gerisi hikaye.

Maçı izledim.Hiç öyle müthiş bir futbol oynamadı.dua et trabzon ileride tek kişi.

Fenerbahçe bir çok pozisyon buldu ama nasıl bir kazmalıkdır anlamadım.cezasahasının içinde adam 6 pas yapıyor.önü bom boş nasıl bir futbol anlayışıdır çözemedim.

Yani hakeleye kalmiş 5 6 metre ne bakıyorsun önün boş pas atıyor fenerliler :D

Kendi ellerinizle verdiniz şampiyonluğu.Fener maç özetini izle ne kadar salakça gol kaçırdığınızı görürsünüz.

Tabi Onur'unda bir çok katkısı olsada fener o şu atıcağı yerde pas yapmasaydı(2-3 kere oldu) şampiyondu :D

Birde şey var.

Türk Futbol Tarihinde bir ilk oldu.

Aynı anda 2 takım şampiyon oldu ona gülmekden yarıldım :Q

İzlemediğimi nereden çıkardın şimdi :)

Beşiktaşı yenen takımda zaten maç hükmen bitmişti sanki.

Sende diğer maçı izlememiş gibi konuşuyorsun.

Fenerbahçe çok mu iyi oynadı.Gülerim buna.Alex bile topu kalecinin üzerine ve tribüne gönderirken izlemiyordun herhalde.

Yada güiza topu nerelere nişanlarken.

Tamam baskılı oynadı bunu kabul ediyorum.Fakat iyi mi oynadı.HAYIR.

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Create New...