Jump to content

Şampiyon Bursa

gslikahraman

Recommended Posts

Aziz Yıldım Yanlış anlaşıldım 3 sene üst üste şampiyon olamayacağız dedim

Daum Yanlış anlaşıldım sistem adamı değil sansasyonların adamıyım dedim

Denyo Guıza Yanlış anlaşıldım forvet değil stoperim dedim

Volkan Demirel Yanlış anlaşıldım başkanımızın verdiği söz bizim umurumuzda değil dedim

Stat anonsörü Yanlış anlaşıldım şampiyonuz değil şanssızız dedim

Blica Yanlış anlaşıldım stoper değil ameleyim dedim

Emre Yanlış anlaşıldım çok koşarım ama sadece o kadar

Alex Yanlış anlaşıldım her attığım değil kaleci kalede değilse gol olur

Cristian Yanlış anlaşıldım uzaktan her şutum auta gider

Lugano Yanlış anlaşıldım topa değil rakibe vurmayı severim

Vs .... Vs .....

Hep yanlış anlaşılmalar oldu

• Replies 120
  • Created
  • Last Reply
Fenerliler centilemendir, Bursaspor'u yürekten tebrik ediyorum. Şampiyonlar liginde başarılar diliyorum. İnşAllah o kulvarda da yüzleri/miz güler.

Centilmen fenerliler stadı yaktı :D Adamlar terorist gibi yenince sorun yok yenılınce her zamankı terbıyesızlıklerını yapıyorlar sındıremıyolar yenıldık uzuldum ancak seneye bakıcaz demek cok mu zor yazıkkk

Ben bir Galatasaraylı olarak öncelikle Trabzonspor'u tebrik ederim hatta özellikle o panter kalecilerini :) Adam imkansız kurtarışlar yaptı ya... Fenerbaçe nasıl olurdu elindeki nimeti yabana atar hala anlamıyorum ben. Bursaspor'uda başarısından dolayı tebrik ederim. Gerçekten yakıştı şampiyonluk.

Allah'a şükür sadece tribünlerin belli yerleri yandı.

Ya bütün stad alev alsaydı böyle cayır cayır.

Bizim eğlenceye ihtiyacımız var canım :)

------------

Bu senede tek eğlence yine Fenerbahçe !

Centilmen fenerliler stadı yaktı :D Adamlar terorist gibi yenince sorun yok yenılınce her zamankı terbıyesızlıklerını yapıyorlar sındıremıyolar yenıldık uzuldum ancak seneye bakıcaz demek cok mu zor yazıkkk

Hani bir söz vardır cılgın sedat başkasınınkiyle gerdeğe girilmezmiş: sen önce takımına bak sonra ağzın laf yapsın. Ayrıca biz Bursayı yürekten tebrik edecek kadar centilmeniz.

Blica ise o çukuru bu güler için Prison Break filminden etkilenerek kazdığını ama bitiremediğini açıkladı

Volkan demirel ise auta giden topları poposuyla tutabildiğini ama aşırtma orta karışımı topları bu teknikle durdurulamayacağını anladığını açıkladı

Bırak bu işleri devlet su işleri eskidi bu politikalar biz burda geyik yapıyoruz alta saygılar yazıp üste noktalı cümleler yazmışsın bu cümleler ortamı gerer takımlara saldır demediğin kalmasın ama bu mesajları okuyanlara elin bilmem nesiyle diye başlayan nokta nota devam eden cümlelerle itham etme

Kişiselleştirme olayı bırak kulüp ler düşünsün durumlarını

Saygı bizden

"ELin şeyiyle filan değildee" Neticede mevsimi zamanı olmayan bir oyun bu ve oyunun heycanı tatlılığı burda ben sadece GALATASARAY şampiyon olduğu zaman sevinmiyorum rakiplerimin arasında hoşuma gidenler şampiyon olursa BURSA gibi :) o zaman ben şampiyon olmuş gibi seviiniyorum, artı fenerbahçeliler kendi kendinlerini bu hala düşürdü bencee dün zaten tarih kitaplarına gecen bir olaydı ki fenerbahcenin bu görüntüleri diyalogları uzun zaman hafızamızdan silinmicek, :)

yıllar öncesinden belliymiş :)

bi arkadaşım gönderdi sizlerle paylaşmak istedim. bu arada gercekten bursayı kutlarım yılar sonra bir anadolu takımı şampiyon olması bence büyük bir başarı

177244369g.jpg

saygılarımla...

bi arkadaşım gönderdi sizlerle paylaşmak istedim. bu arada gercekten bursayı kutlarım yılar sonra bir anadolu takımı şampiyon olması bence büyük bir başarı

177244369g.jpg

saygılarımla...

Fener guizayı almakla bastan hata ettı lıg basından berı kacırdıgı gollerle sampıyon olurdu cok rahat FB

Şu iki mesaja fenerbahçelii deolsaydım gerçekten bayağı gülerdim:

dün gece hİç tanimadiğim bİr fenerlİye sirf 2 dakİka sevİnsİn dİye usulca sokulup bursa berabere kalmiş dedİm

ve

Bolu Tüneli'nde mahsur kalıp da telefonlarına ulaşılamayan bir grup Fenerbahçeli taraftar halen şampiyonluk kutlaması yapmakta...

Bizim millete espri yap de yeter.Hele bu da Fener ile ilgili olunca süper geyikler çıkıyor.Saygılarımla

ya arkadaşlar.bu internet hakkatten acayip bir icat.fener için yazılanlara bakın bir hele.Allah Rızası için fenere bir kupa.Arkadaşlar aramızda para topluyacaz fenere KUPA alacaz.vb.e şimdi ben buna ve arkadaşların gönderdikleri yazılara gülmezsem hakketten çok ayıp etmiş olurum.keh keh keh.fenere çok geçmiş olsun. :H::whistle::spell:

ya arkadaşlar.bu internet hakkatten acayip bir icat.fener için yazılanlara bakın bir hele.Allah Rızası için fenere bir kupa.Arkadaşlar aramızda para topluyacaz fenere KUPA alacaz.vb.e şimdi ben buna ve arkadaşların gönderdikleri yazılara gülmezsem hakketten çok ayıp etmiş olurum.keh keh keh.fenere çok geçmiş olsun. :H::whistle::spell:

gülmeli insan fb liler alınmasın.. gs yede olunca şahsen bir gs li olarak yazılanlara gülüyorum..

8taş, 6S, F5 bunlar bizim üçbüyüklere takılan yaratıcı isimler komikler ne yalan soyleyeyim

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Create New...