Jump to content

Zekice Bir Sql Injection Denemesi

fearlesshackteam

Recommended Posts

Normalde bu tip bir kopyala yapıştır sevmem ama bu sınırları zorlayan zeka ürününü paylaşmadan edemeyeceğim. Öncelikle bu başlığı ubenzerda gördüğümü hatırlatmak isterim. O başlık da gizmododan alınmış.

Bu vatandaş, sanırım mobese kameraları ile elde edilen görüntünün işlenip plakanın veritabanında sorgulandığı bir muhitte oturuyor ve çakallık yapıp veritabanını çökertmek için bakın nasıl bir SQL injection denemesi yapıyor.

sql_injection_traffic_cameras.jpg

*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*

Arkadaşlar ALINTIDIR. Sadece aklın isteyince ne kadar çalışabileceğini göstermek için paylaşıyorum. Bir blogda gördüm ve hiç değiştirmeden aldım.

hangi veritabanı olduğunu nerden bilecek artı o tip programlar bir plaka örnek 34BC3422

birinci rakamsa 2 ye gec, ikinci rakamsa 3. e gec, 3 harfse 4 e gec, ........ bu şekilde alınan plaka kontrol ettirilip db den sorgulanır yapılsa bile

arkadas sadece kendi kendine macera arıyor zuhahahaha

Beni niye kimse takmıyo :D

Sql Injection etkili bir saldırı yöntemidir. Veritabanını yanıltarak bilgi almaya yarar. Program ve site veritabanlarında denenmesi kolay ama sonuç elde etmek için iyi bir sql bilgisi gerektiriyor. Başarı oranı sistemi yapanın hata oranı ile aynıdır. Bu arabanın sahibi de süper zeki :D

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Create New...