Jump to content

CD'den Çalışan XP

F_s_M

Recommended Posts

• 4 hafta sonra ...
  • Replies 183
  • Created
  • Last Reply

Bazı arkadaşlarımız rar dosyasını açtığımız zaman içinden rar dosyası çıkıyor diyorlar. Winrarı kurarken iso dosyalarını winrar açsınmı işareti işaretli ise size winrar ile ilişkilendirdiği için dosyayı rarlı zannediyorsunuz. Soyadı iso ise siz onu neroya atmanız lazım. İconunun rar lı görünmesi bişeyi değiştirmez. Ama çift tıklar açarsanız iso içindeki dosyaları görürsünüz. Winrar seçeneklerinden iso dosylarını otomatik tanımayı da iptal edebilirsiniz. Program için emeği geçen arkadaşları kutlar, güle güle kullanalım derim

• 1 ay sonra...

wxpe ben multiboota ekledim hiçbir sorun yok yapığı şey wxpe iso dosyasını cd rw yazdırdım daha sonra ultra iso programı ile cd imaj çıkarttım şöyle( wxpe.bif)ezboot içine koydum. wxpe d1 klasörüne kodum. isodan çıkmış hali belki atladığın nokta normal xp bif açılmıyor modifiye edilmiş kolay gelsin.

wxpe ben multiboota ekledim hiçbir sorun yok yapığı şey wxpe iso dosyasını cd rw yazdırdım daha sonra ultra iso programı ile cd imaj çıkarttım şöyle( wxpe.bif)ezboot içine koydum. wxpe d1 klasörüne kodum. isodan çıkmış hali belki atladığın nokta normal xp bif açılmıyor modifiye edilmiş kolay gelsin.

• 4 hafta sonra ...
  • 2 hafta sonra ...
  • 1 ay sonra...

Selamlar herkese,

Ustalara teşekkürler, emeğinize sağlık. ben sitemizde bulunan arşiv boyutu 195 mb olan 2 part halindeki cd den çalışan xp yi indirdim ancak, arşiv çıkarılırken hata veriyor.

tekrardan yine sitemizde olan ve tek part halinde olanı da indirdim o da aynı rar dan çıkmıyor.

İlgi ve yardımlarınız için şimdiden teşekkürler.

• 1 ay sonra...
  • 3 hafta sonra ...

Arkadaşım bana yardım lazım sizin partları indirdim iso olarak actım cd ye yazdırıyorum ama baslangıcta cd den baslatamıyorum aynı sorunu perfect xp de de yaptı . dah önce denperfect xp yi sorunsuzca cd ye yazdırıp kullanıyordum. Şu anda olmuyor neden ? bilginiz vrmı bu konuda magiciso vb bi sürü program var pc mde belkide o yüzden yamıyor diye düşünüyorum .Tşk

• 2 hafta sonra ...

Kardeş ilk olarak ellerine sağlık tşk ederiz. USB harddiskten çalışan CD yi çalıştırma veya normal Xp kurma nasıl olur onu anlatabilir misin? Yani ne yapmamız lazımda bu CD leri açılışta görüp yükleme yaptığı gibi USB harddiskleri de görüp yükleme yapsın...

• 2 hafta sonra ...

bende sorunsuz çalıştık fakat bir kaç eksik var heralde.

son çıkan driver paketini (3-4 arkadaşta bu xpyi cdden denedim onboard ses kartını görmüyor-bazılarında onboard ethernet kartını görmüyor)

msn 2009,directx 9.0 son versionu,firefox ve flash eklentileri (youtube-swf oyunlar vb. için) ekleyebilirmisiniz?

• 4 ay sonra...
  • 3 hafta sonra ...

sunu yaparken hangı programı kullanıyosun acaba ben bartpe kullanıyorum ama temız bı sonuc alamadım acıkcası

pano031ba.jpg

bende yapmak ıstıyorum sen yapmıssın ama ınsanın kendısı yapması daha hos tabıkıde ellerın dert gormesın kardesım

• 2 ay sonra...
  • 2 ay sonra...
  • 2 ay sonra...
Gerçekten Çok Güzel Bir Çalışma Ellerine Sağlık,

KONU SABİTLENMİŞTİR.

paylaşımın için teşekkür ederim.indirdim,CD ye yazdırdıktan sonra eset smart securuty 4.0.437.0 ile virüs taraması yaptığımda aşağıda yazılı virüs ve trojanı buldu.

E:\wxpe\program\ofis\SPREAD32\excel.exe - probably a variant of Win32/Agent trojan

E:\wxpe\system32\termsrv.dll - Win32/Spy.Ursnif.A virus

programı virüs ve trojandan temizlenmiş olarak tekrar verirseniz çok iyi olur. Çalışmalarınızda başarılar dilerin.

• 4 hafta sonra ...

Emeğinize sağlık demek isterdim fakat cd yi çalıştırdığım andan itibaren ethernet kartım çalışmaz oldu 10 saate yakın bir süredir düzeltmeye çalışıyorum ama ne fayda.

Ve Halen Bir Sonuç Yok

Ayrıca tarattırdım 2 tane virüs çıktı.

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Create New...