Jump to content

Turk Antivirüs Pro Beta

HARBİKIZ
 Share

Recommended Posts

TurkAntivirüs Pro

Programımız , beta sürümü olmakla birlikte

yapacak oldugunuz yorumlarınızın bizim için önem teşkil etmektedir. Halen üzerinde çalışmakta olduğumuzu belirtmeliyim. Programın,güçlenmesini ve türk halkının hizmetine başarılı bir şekilde sunmayı hedefliyoruz. Sizlerinde katkıları ile bu programın

bir TÜRK , projesi olarak gururla sizlerle paylaşmaktayız.

ssssrw.png

TÜRK ANTİVİRÜS PRO” hızlı şekilde virüsü tespit eder, dosya taraması bitmeden veya siz tıklama gereği!! duymadan tespitedilen virüs'ü bloke etmektedir.

Bloke edilen virüs'ü otomatik olarak sisteminizden siler ve bu özellik sisteminizin daha sağlıklı çalışmasına olanak ve imkan tanımaktadır

turkantisplas.jpg

Günümüz çağı ve internetin imkanlarının yanı sıra sıklıkla karşlaştığımız virüs programları ve kullanım zorluğunu ortadan kaldıran

TÜRK ANTİ VİRÜS PRO sizlere bu kolaylığı daha üst sevilerde sunmayı hedefliyor.

İncelemelerde bir çok antivirüs programının ve online anti-virüs sitelerinin göremediği zararlı yazılımları tesbit ettiği kullanıcılar ve editörler tarafından kanıtlanmıştır.

yetişkin ve ebeveyin kullanıcıları ve bilgisayar güvenliği için mükemmel bir virüs programıdır.

Çocugunuz veya bilgisayarınızı kullananlar güvenlik açıkları bakımından amatör sayılabilecek derecede bilgisayar kullanıcıları iseler virüs buldugunda panik ve endişeye yervermeden

TÜRK ANTİVİRÜS PRO'nun çalışma prensibi olan uyarı sistemi devre girecektir şayet hala dosyaya ulaşmaya çalışıyorsa veya yanlış bir yol izliyorsa bilgisayara reset''(yeniden başlatma) yolunu izletyerek sisteminizi bu kullanıcıdan korumaya başlar.

İkinci işletim sistemi gibi setup (Kurulum) yapan ve daha sonra kaldırılması zor olan diğer virüs yazılım programları gibi degildir.

Kurulum aşamasında programa ait ve çalışması için gerekli olan dosyalar, Kendi içinde barındırır;

böylece her noktada dosya kargaşası oluştumaz.

Programı silme işlemi tahmini olarak 2-3 dakika sürmektedir silme işlemi tamamlandığında bilgisayrınızda atık dosya ve artık nesne şeklinde

dosya bulunmayackatır bir sonraki virüs veya güncellme esnasında size daha kolay kurulum imkanı sağlayacaktır.

Önemli 5 Faktör

1- Anlık Koruma Nedir ? Bilgisayarınızda virüs tespit edildiği anda uyarı şeklinde sizi bilgilendirir.

2- “TÜRK ANTİVİRÜS PRO” kullanıcılarına anında destek sağlayıp, virüsler hakkında kısa bilgiler ve 24 saat canlı destek vermektedir.

3- "Türk Antivirüs Pro" Nasıl Çalışır ? Program bilgisayarınızı hiç yormaz, bilgisayarınızda herhangi bir yavaşlatma tespit ettiğinde anlık korumayı durdurur ve uyarı verir.

4- “TÜRK ANTİVİRÜS PRO” nun tam sürümü Türk Halkı için ücretsiz sunulmaktadır.

5- SİZDE!!! “TÜRK ANTİVİRÜS PRO” Kullanın Türkiye'nin Yazılımlarına Sahip Çıkın.

Win98 / WinNT / WinXP / Winvista / Win7 Uyumludur

Önemli Uyarı:

Sizlere programımızı denemeniz için zararsız virüs vermekteyiz

eğer denemek isterseniz aşağıdaki linkimizi indirip

direk c:\ diskine atınız

Edited by Atilla

Öncelikle böyle bir proje oluşturduğunuz için teşekkür ederim. Programınızın beta olduğunu da bildiğimden hata olabileceğini de normal karşılıyorum keşke biraz daha test etme şansı bulabilseydiniz.Benim işletim sistemim winnxp sp3 ve programı kurmadan önce çalışan yazılım olarak eset var ve programı çalıştırmaya uğraşırken aldığım hata Bilinmeyen dosya uzantısı bilinmeyen durum oluştu can not open avi.v eprogramı çalıştıramadım.

Genede güzel çalışma olacağını umuyorum. Çalışmalarınızın devamını dilerim.

öncelikle bu proğramda emeği geçen tüm türk arkadaşlarıma teşekkür ederim

isterseniz internetcafeler içinde modifiye edebilirsiniz mesela uyarılar olmasın virüs bulduğu an hiç sormadan müşterinin karşısına hiç uyarı filan çıkmadan silsin ağda halflife veya herhangi ağda oyun oynıyanlar için engel teşkil etmesin minimum rem tüketimi olsun güncelleme sorunu minimum olsun biliyorsunuz deep olduğu için pc lerde çok sorun yaratıyor özellikle usb flash bellek virüsleri için güzel bi proğram olsun nod32 kullanıyorum bazen bakıyorum cpu kullanımına çok kullanım olabiliyor ve birde rem kullanımına bakıyorum özellikleri düşük pclere kuramıyorum eğer istediyim özelliklerde yapabilirseniz eğer bütün pclerime bu türk olan bu proğramı kurmak isterim saygılarımla

vallahi şimdiden bunu soylemek ne kadar doğru bilmiyorum ama yinede soyleyeyim. ekran görüntülerinin alt kısmında reklam alanı bırakmışsınız o hiç değil. sırf o yuzden avira yada avast kullanmıyorum. reklam yazılımlarını engellemesi gereken bir programın içinde isteğim dışında reklam görünmesi ironik oluyor.

ikinicisi sormak istediğim güncellemeyi nasıl yapıyor. başka bir programın virüs veritabanını mı yoksa kendi özel veritabanını mı kullanıyor. eğer kendi veritabanı ise güncelleme hangi sıklıkta yapılabiliyor? yada bir saldırı yada yeni bir virüs türediğinde ne kadar zamanda kendini güncelleyebiliyor.

Tüm bunlara ek olarak Türk malı olması ve ücretsiz(reklamlı) olması dışında neden insanslar avastı yada avira yı değil de bu programı seçsin. bundan biraz bahsederseniz hem benim hemde diğer arkadaşlar için daha açıklayıcı olur sanırım.

birde şimdi gözüme çarptı 1923turk grubunun adı geçiyor programda. sanırım o site kaynaklı bir program. hack saldırısı yapanlardan antivirüs programı yapmaları ilginç ve şaşırtıcı olmuş. hem iyi hemde kötü yanları yok değil. :)

Edited by cexen

Arkadaşlar, virüs dosyasını indirdim. Klasik bir takım virüsleri, dosya adına exe uzantısı verilerek oluşturulmuş. Amvo.exe gibi. Ancak, virüslü dosya denilen bu tür dosyaların hiç birisini Avira 10, virüs diye tanımadı. Amvo virüsünü ben o kadar çok temziledim ki Avira ve daha eski sürümleriyle. Ama amvo.exe denilen ve kendisinin amvo virüslü olduğu ifade edilen bu dosyanın avira tarafından tespit edilememsi beni şüphelendiriyor. TurkAntivirüs Pro'yu indirdim. Ama kurmaktan vazgeçtim. Ve şu şüphe hasıl oldu bende. İndirilen virüslü denilen dosyaların, TurkAntivirüs Pro içerisine küçük bir kodla, virüs diye yakalattırılıp, " diğer antivirüs programlarının bulamadığını buldu" intibası uyandırılmak istendiğini düşünmeye başladım. Ve kurmaktan vazgeçtim. Amvo gibi bittorent gibi virüsleri Avira, gözü kapalı yakalar. İşte kuşkulandığım durum bu. Amacım, bu programa günlerin yada aylarını veren arkadaşlarımı incitmek değil, bilakis kullanıcıda uyanabilecek kuşkuları dile getirmektir.

Arkadaşlar, virüs dosyasını indirdim. Klasik bir takım virüsleri, dosya adına exe uzantısı verilerek oluşturulmuş. Amvo.exe gibi. Ancak, virüslü dosya denilen bu tür dosyaların hiç birisini Avira 10, virüs diye tanımadı. Amvo virüsünü ben o kadar çok temziledim ki Avira ve daha eski sürümleriyle. Ama amvo.exe denilen ve kendisinin amvo virüslü olduğu ifade edilen bu dosyanın avira tarafından tespit edilememsi beni şüphelendiriyor. TurkAntivirüs Pro'yu indirdim. Ama kurmaktan vazgeçtim. Ve şu şüphe hasıl oldu bende. İndirilen virüslü denilen dosyaların, TurkAntivirüs Pro içerisine küçük bir kodla, virüs diye yakalattırılıp, " diğer antivirüs programlarının bulamadığını buldu" intibası uyandırılmak istendiğini düşünmeye başladım. Ve kurmaktan vazgeçtim. Amvo gibi bittorent gibi virüsleri Avira, gözü kapalı yakalar. İşte kuşkulandığım durum bu. Amacım, bu programa günlerin yada aylarını veren arkadaşlarımı incitmek değil, bilakis kullanıcıda uyanabilecek kuşkuları dile getirmektir.

Sevgili Arkadaşlar... ben bu programın yapımcısıyım öncelikle programımızı indirip ve yerli bir şekilde eleştiri yapan arkadaşlarımıza teşekkür ederim.

simdi sözkonusu olan güncelleme işlemlerini anlatacagım programımız kendi virüs veri tabanını kullanmaktadır. bu program da tek basıma calısmaktayım şimdi bir önyargıda bulunmussunuz hackerlar antivirüs programını yapması ilginç diye ben hacker değilim Yazılım Mühendisi adayıyım yani programımıza güvenebilirsiniz

ayrıca 1923turk grup yetkilileri asla TÜRK vatandaşlarımıza ihanet etmez Türk Halkımızın israfa ugramasını istemez tam anlamı ile zenginleştirir ve bende bu zenginleştirme adına bir pay oluşturmak isterim...

şimdi ben nod 32 avastın ilk cıkardıkları sürümü bilirim hele avast kendisinide virüs olarak goruyordu ve kaspersky bir zamanlar HACKED KASPERSKY yazdıklarınıda aramızda belki gorenler olmustur programımız ilk ve beta cıktıgından dolayı elbette hatalar ve eksiklikler olacaktır zamanla herşey düzeltilip türk halkının istediği tarzda bir program ortaya cıkacaktır

Sevgiler

Ferdi Ölmez

Ferdi Bey, açıklamalarınızın samimiyetine inanıyorum.Ancak yukarıdaki yapmış olduğum açıklama ile ilgili bir cevap alabilir miyim. Bir virüs, bütün antivürüs programlarında aynı virüstür. İsmi değişik olabilir, o kadar. Neden aynı olan virüsleri, sizin programınız bulabiliyor sadece de, aynı virüsün kodları Avira gibi programlarda bulunmasına rağmen tanıyamıyor. Yoksa virüs diye verdiğiniz amvo.exe gibi virüslerin adı Amvo, fakat içeriğindeki zararlı kod sizini yaptınız kendi programınızın bulacağı şekilde düzenlenmiş zararlı kodlar mı?.

Ferdi Bey, açıklamalarınızın samimiyetine inanıyorum.Ancak yukarıdaki yapmış olduğum açıklama ile ilgili bir cevap alabilir miyim. Bir virüs, bütün antivürüs programlarında aynı virüstür. İsmi değişik olabilir, o kadar. Neden aynı olan virüsleri, sizin programınız bulabiliyor sadece de, aynı virüsün kodları Avira gibi programlarda bulunmasına rağmen tanıyamıyor. Yoksa virüs diye verdiğiniz amvo.exe gibi virüslerin adı Amvo, fakat içeriğindeki zararlı kod sizini yaptınız kendi programınızın bulacağı şekilde düzenlenmiş zararlı kodlar mı?.

Elbette acıklamasını yaparım :) bakın ben program tanıtımında not düştüm sizlere zararsız virüsler veriyoruz bu zararsız virüsleri ben yine programla kodladım ve bu virüsleri normal antivirüs programlarının gormemesi tanımaması dogaldır :) ben sıfırdan bir yeni virüs olusturdum ama hiç bişey yapmıyor yapsa tset denemelerinde onu kullanmayız :) ama gidin siz bilgisayarınıza gerçekten bir amvo virüs bulastırın isterseniz ama bunu isteyeceklerini sanmam ozaman yine alarma geçecektir programımız bir farkı yok ben ülkemizin gerçek virüsler bulaştırmadan denemelerini istedim :)

Sevgiler

Ferdi Ölmez.

İsmi Amvo.exe ama gerçek amvo virüsünün etkisiz hali değilmiş demekki. Şimdiki açıklamanız, daha açıklayıcı oldu benim için. Teşekür ederim. Şimdi çalışmanıza devam edebilirsiniz. Size izin çıktı :) ( Şakaydı) Allah kolaylık versin.

Sevgili Arkadaşlar... ben bu programın yapımcısıyım öncelikle programımızı indirip ve yerli bir şekilde eleştiri yapan arkadaşlarımıza teşekkür ederim.

simdi sözkonusu olan güncelleme işlemlerini anlatacagım programımız kendi virüs veri tabanını kullanmaktadır. bu program da tek basıma calısmaktayım şimdi bir önyargıda bulunmussunuz hackerlar antivirüs programını yapması ilginç diye ben hacker değilim Yazılım Mühendisi adayıyım yani programımıza güvenebilirsiniz

ayrıca 1923turk grup yetkilileri asla TÜRK vatandaşlarımıza ihanet etmez Türk Halkımızın israfa ugramasını istemez tam anlamı ile zenginleştirir ve bende bu zenginleştirme adına bir pay oluşturmak isterim...

şimdi ben nod 32 avastın ilk cıkardıkları sürümü bilirim hele avast kendisinide virüs olarak goruyordu ve kaspersky bir zamanlar HACKED KASPERSKY yazdıklarınıda aramızda belki gorenler olmustur programımız ilk ve beta cıktıgından dolayı elbette hatalar ve eksiklikler olacaktır zamanla herşey düzeltilip türk halkının istediği tarzda bir program ortaya cıkacaktır

Sevgiler

Ferdi Ölmez

Sn. F. Ölmez,

Herşeyden önce bu değerli çabanız için sizi candan kutlarım...

Ancak, bildiğiniz gibi artık, tüm antivirüsler üreticileri tarafından birer antimalware'e -tüm kötücüllere (virüs, trojan, spyware vb.) karşı etkili ürüne- dönüştürülmüştür; dönüştürmezlerse güdük kalacaklarını, piyasadan uzaklaşacaklarını bildikleri için...

Yine bildiğiniz gibi bir antimalware'in şu iki ana özelliğe sahip olması -hem de iyi sahip olması- gerekir:

* Bilinmeyen kötücülü saptamak; yani veritabanında kayıtlı olmayan kötücülü sezerek yakalamak;

* Bilineni yani, veri tabanında kayıtlı kötücülü yakalamak ve atlamamak.

Şu an için bilinen kötücüllerin milyonla ölçüldüğü ve her gün yüzlerce yeni kötücülün piyasaya sürüldüğü bir ortamda antimalware veri tabanının eksiksiz olması, yeni kötücüllerin anında eklenmesi, antimalware'i üretmekten çok çok daha önemlidir...

Dolayısiyle, işinizin çok zor olduğu kesin; hele ki, yalnızsanız... Umarım, bir ekipsinizdir; başarıyı da ancak bu ekibin özverisiyle ve de çoğalmasıyla yakalayabilirsiniz...

Özveri ise bir yere kadardır; ekonomik hedef olmazsa -yani, profesyonelleşmezseniz, yani ucunda para olmazsa- bir noktadan sonra tıkanır ve çekilirsiniz...

Sonuç olarak, ürününüzün ücretli sürümünü de şimdiden planlamaya almalısınız. Ayrıca, hedeflerinizden biri de "AV-Comparatives" testlerine katılmayı başarmak olmalıdır...

Başarılarınızın artarak sürmesi dileğiyle...

proğramı indirip kurdum.üzerine iki kez tıklayıp çalıştır dediğimde klasik hata mesajı verdi çalıştıramıyorum.Bir sorunla karşılaştı kapatılması gerekiyor hata mesajı gönder gönderme şeklinde.

Sevgiler

Ferdi Ölmez

1923turk ün bize zarar vermeyeceğine zaten şüphem yok. sadece dışarıya karşı saldırılar yaptıklarını bildiğim için orada da isminin olması garibime gitmişti. yoksa bir peşin bir yargı oluşturmak istemedim. Tabi ki böyle bir program stabil bir şeklide çalışmaya başladığında her Türk gibi göğsümü gere gere bende kullanmayı isterim. yanlış anlaşılmak istemem. sadece merak ettiğim kısımları sorup cevap almak istemiştim. Çalışmanızda başarılar dilerim.

site kapalı sanırım.bu da bir oyun olmasın.tüm kullanıcılar zombi yapılmış olmasın.Birilerinin ismini taklit ederek.

antivirüs yazmak bu kadar kolay mıdır?Böylesine büyük bir iş yapıldığında 10-15 dolar ayırıp o ürüne site açılmaz mı?

İnşallah yanılıyorumdur.

türkiyede birbirinin bilgilerini almaya çalışan, veya siteleri hack etmeye çalışan küçük beyinli insanlar varsa da bu kadar büyük işlere imza atan ferdi kardeşimiz gibi insanlar da var...

yapmış olduğu program her ne kadar beta sürecinde hatalar verse de ben bu projeye sonuna kadar destek veriyorum...

yıllardır virüs programları üzerinde araştırmalar yapmaktayım...

program yazmak her ne kadar kolay değilse de gelişmiş bir altyapıyla virüs tabanlarını güncelleyecek bir Arge oluşumu da bir o kadar zordur...

dünyada kaspersky, bitdefender gibi devler şu anda bu işi en iyi yapan yazılım devleridir..

bu devlerin arasına neden türkantivirüs pro da girmesin?

tebrikler ferdi kardeşim gelişime devam