Jump to content

Garip Huylarınız Neler?

dilosh_58

Recommended Posts

hepsini tek tek okudum Dünden beri de konuyu takip ediyorum benim kadar enteresanı varmı diye ama sanırım yok.

Benim takıntım şu ;

Dilimle Dişlerimi sayıyorum her boş durduğum vakit.

Nasıl bir takında öyle aman Allahım.Şöyle bir durum var bendede annemden başka yemek yapanın yemeğini yemem tabiki ev yemeği :)

Abi normal hayat yokmu insanlarda? Bu ne hep bilgisayar üzerine :D

Kapı kapalı uyuyamamalar,açık uyuyamamalar,diş sayma,hayvana dokunamama,su içmeden,aynaya bakmadan çıkamama... Atılan yotumlara bakmadan ilk aklıma gelen garip huylar,yetmez mi "normal hayat" için?

Benimde Yanımda Bişeyi Çok Tekrarlarsalar Sinirlenirim.Sinirlendimdemi O Kişiye Saldırırım.(Ya dayak Atarım Ya da Yerim Var mı Daha Ötesi.)Yada Elime İlk Geçeni Kırarım.Böyle Az Cam Kırmadım.Biraz Önce de Az Kalsın Fare Kırılıyordu. :rofl:

her sabah mutlaka haberlerı ızlerım warsa cızgı fılmde ızlerım tabı yıllardır cok hosuma gıtmıstır :) bırde ayakkabılarımı her sabah ıslak mendılle sılerım :D

Dişlerimi fırçalamadan asla dışarı çıkmam

Evdeki tülleri yastıkları kanepelerin duruş şekilleriini sandalyelerin duruş şekillerini sürekli kontrol ederim hizalı durmalrına özen gösteririm.

Dışarda et yemem sadeece biryer var yediğim ya orada yerim ya da hiç yemem

Odam toplu değilse ders çalışamam

Sınavlara günle öncesinden kesinlikle çalışamam en zor sınava bile son gün hatta bazen son saatlerde çalışırım

Roman okuyamam çok uğraştım ama olmuyor

Evde film izlemekten hoşlanmam sıkılırım film izlemek için mutlaka sinemaya gitmem gerekir

Şimdidlik bu kadar:)

Nasıl bir takında öyle aman Allahım.Şöyle bir durum var bendede annemden başka yemek yapanın yemeğini yemem tabiki ev yemeği :)

Eee evlendiğiniz zaman ne olcak?aman evleneceğin kişi bunu bilmesin :D

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Create New...