Jump to content

Türkiyedeki En Hızlı İnternet Bu Olsa Gerek

korkusuz_korkak

Recommended Posts

Arkadaşlar bu konuyu doğru yere açmışımdır umarım bana en uygun burası gözüktü.

Arkadaşlar ben staja yeni başladım başladığım yerde internet hızına bir bakayım dedim ve bu sonuçlara ulaştım.Ben Türkiye'deki en hızlı internetin 32mbit olduğunu sanıyordum ama bu beni bayağı şaşırttı doğrusu.Bakalım siz ne diyeceksiniz yorumlarınızı bekliyorum...

asdes.jpg

Abi bu ne ya offf biz hala 1 mbitlerde sürünelim TTnet senin varya ......Al her ay parayı sömür bizi kur proğramlanmış kızları müşteri hizmetlerine ucu açık oyalama cevaplar bildiğin robot sonra ver kazığı herşey ne için 1 mbit gibi saçma bi hız için İnşallah Bigün herkesin evinde bu hızda internet olur.

:) sen bide benim evdekini gör eve geçince koyarım :) de fiber internet öyle :D

:rolleyes:

Abi bu ne ya offf biz hala 1 mbitlerde sürünelim TTnet senin varya ......Al her ay parayı sömür bizi kur proğramlanmış kızları müşteri hizmetlerine ucu açık oyalama cevaplar bildiğin robot sonra ver kazığı herşey ne için 1 mbit gibi saçma bi hız için İnşallah Bigün herkesin evinde bu hızda internet olur.

inş..

İçimde bi eziklik duygusu var :fool:

:pardon:

Bazen Hatalı Sonuç Çıkabiliyor Böle Bende 8 mb İle İlk Test Ettiğimde

168 mb Down

75 mb upload göstermişti:D

Bende ilk başta öyle düşündüm ve testi 5-6 kez tekrarladım...

Bu tarz hızlara ulaşmak ancak fiber alt yapısıyla mümkün yoksa evlerimizde bun hızları anca hayal ederiz maliyetli bir iş ve suan Türkiyede söyle birşey var biz kazanabildğimiz kadar kazanalım zaten bu alt yapı bunları 5 sene ******ürür önemli yerlere devlet daireleri ve okul ve banka fiber çekeriz diğerleri 8mbite kadar ver gitsin gerçi bireysel olarak fiber internete sahip olabiliyoruz ama bunun içinde evimizin bu fiber hatlarının geçtiği yere yakın olması gerekiyor buda kısıtlı bir alan için geçerli zaten bunun için 8mbite kadar olan 2mbit e devam :) yapıcak birşey yok

Modemi aç kapa sonuç değişir bende olmuştu böle

Arkadaşım koskoca Sosyal Güvenlik Kurumu modemini nasıl aç kapa yapam xS

Nerde basladin ki staja? TTNet deme :D

Sosyal güvenlik Kurumunda fotoğrafta yazıyor zaten xD

Üniversitenin teknik servisinde çalışıyorum ve internet hızı bu:

speedtestuo.png

evet arkadasın üniversiteler ve devlet kurumlarında durum aynı xD

646907987.png

Bu adresten sonra net hızı için iyileştirilme çalışmaları yapılmış ve 2 katına mı ne çıkarılmıştı, şu an ünide olmadığım için koyamıyorum ama buda yeterli sonuçta dimi :D

eee orası METU olsun o kadar :D

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Create New...