Jump to content

Bir Kpss Daha Geçti

bitlilimon

Recommended Posts

• Editor

Bugün Kpss sınavına giren tnc tr üyeleri sınav hakkındaki yorumlarınızı merak ediyorum..Kimler sınava girdi parmak kaldırsın:D

ben girdim... dash.gif

şu anayasa değişse de artık 1982 anayasası ile alakalı soruları cevaplamaktan kurtulsak..ireful.gifsarcasti.gif

genel olarak sınav iyi geçti diyelim, iyi olsun.... dikkatinizi çekerim iyi geçti... :H:

Genel olarak sorular kolaydı ama her bölümden hönnnk!!! derdirten 2-3 soru çıktı :D Ancak ben doğru düzgün çalışamadığım için biraz vasat geçti. Vatandaşlık sorularını hep geçtim mesela. Hiç açıp okumamıştım. Bir kere okunsa akılda kalır şeyler. Matematikte zor soru yoktu ama biraz dikkat isteyen sorular vardı. Grafik sorularının ilkini yaptım diğerleri bulana kadar zaman bitti :D Girdiğim sınav salonu ve sınava girenleri şöyle genel itibarı ile bir süzüdüğümde sınava girenlerin %65-70 kız diyebilirim. Felaket bir durum. Oturun evde yada kocaya gidin ne işiniz var sınavla yaa :Q :Q

Genel olarak sorular kolaydı ama her bölümden hönnnk!!! derdirten 2-3 soru çıktı :D Ancak ben doğru düzgün çalışamadığım için biraz vasat geçti. Vatandaşlık sorularını hep geçtim mesela. Hiç açıp okumamıştım. Bir kere okunsa akılda kalır şeyler. Matematikte zor soru yoktu ama biraz dikkat isteyen sorular vardı. Grafik sorularının ilkini yaptım diğerleri bulana kadar zaman bitti :D Girdiğim sınav salonu ve sınava girenleri şöyle genel itibarı ile bir süzüdüğümde sınava girenlerin %65-70 kız diyebilirim. Felaket bir durum. Oturun evde yada kocaya gidin ne işiniz var sınavla yaa :Q :Q

Ehü ehü ehü :Q

abiler şimdi liseeye gidenler kpss ye girebiliyormuş...şimdi ben lisede girince ne faydası oluyor onun sistemi nedir bilginiz varmı

Lise mezunu olarak KPSS ye girebilirsin.Girince ne mi olacak atamalatda tercih yapacaksın üniversite okumadan memur olacaksın hayatını kurtaracaksın.Benim şu an ki aklım olsaydı üni okumazdım liseden sonra kpss ye hazırlanırdım.

KPSS 2010

data yayınları tarafından hazırlanan KPSS 2010 GY-GK soru ve cevapları:

sadece türkçe yok diğerleri var ama cevaplar garantili değil bir iki yanlış olabilir.

Please register to see this content.

konumuzla bunun ne ilgisi var anlayamadım beni mazur görün..Siz de askere gidin iş kuurn ne işiniz var sınavla saçma sapan bir yaklaşım gülen arkadaşalr neye güldüler onu da çok merak ediyorum.Espri mi yaptı birisi ya da bu kadar mı kötü espri anlayışınız. :angry: :angry:

konumuzla bunun ne ilgisi var anlayamadım beni mazur görün..Siz de askere gidin iş kuurn ne işiniz var sınavla saçma sapan bir yaklaşım gülen arkadaşalr neye güldüler onu da çok merak ediyorum.Espri mi yaptı birisi ya da bu kadar mı kötü espri anlayışınız. :angry: :angry:

ıyyyy @bitlilimon gece gece baydın bizi haa :facepalm: Sınav salonundaki bayan sayısı dikkatimi çekince araya bi latife sıkıştırayım dedim yani. Hemen savaş boyalarını süründün. Kpss den 60 yukarı geçemiyorum napim ona göre espiri anlayışımı var sen düşün :db:

Please register to see this content.

burada sınava girenler tarafından hatırlanan sorular verılmıs, heberınız olsun bakmak ısteyenler ıcın, cografya, tarıh, anayasa ve matemetık tum soruları verilmis, turkce yayınlanmamıs cunku kımse hatırlamıyori egıtım bılımlerının 50 ye yakın sorusuda verılmıs. Hadı hayırlısı bakalım.

ben de girdim sınav biraz fazla kolaydı çalışanlar boş yere çalışmış oldu özellikle gy gk de eğitimi hala anlamış değilim o kadar kitap bitirdim davranışta kontrast, psikolojik tepkisellik gibi ilginç kavramları ilk defa duydum hayırlısı bakalım...

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Create New...