Jump to content

Avg Mi Avira Mı ?

salihcan39
 Share

Recommended Posts

Bildiğim kadarıyla sıralamalarda Avira daha üst sıralarda yer alıyor. Bizim halkımızda bir Kaspersky ve Eset hastalığı olmasına rağmen çoğu yerde bu ikisinden daha da iyi diyebilirim bedava sürümü için bile.

Bildiğim kadarıyla sıralamalarda Avira daha üst sıralarda yer alıyor. Bizim halkımızda bir Kaspersky ve Eset hastalığı olmasına rağmen çoğu yerde bu ikisinden daha da iyi diyebilirim bedava sürümü için bile.

Arkadaşa katılıyorum....

Aviranın bedava sürümü çok iyi iş görüyor....

Anında yanıt sistemi var...

internet sitesinde virüs varsa hemen uyarır verir.

Veya rar lı dosyanın içinde virüs varsa hemen uyarır....

Ayrıca Aviranın aldığı ödülleri gözardı edemeyiz...

Adamlar Türkiyedeki vodafone gibi alt yapısını çok geliştirdi :D

Bence kesinlikle avira!

Edited by UnGooD

Avira'yı (ADATA dışında) tüm antivirüs programları arasında TEK geçerim. Eğer yanında birde Microsoft Security Essentials programını kullanırsanız, bilgisayarınız %99.99 güvenli olacaktır. Dahasını isterseniz bunların yanına Deep Freeze programıda ekleyince, değmeyin benim bilgisayarıma olur. :)

eset smart security 4 kullanıyorum memnunum daha önceki form konularındada belittim burdada beliteyim ne olursa olsun kullandığınız yazılımlar orjinal olsun eset'i orjinal kullanıyorum mesela çook memnunum ve şunu belirteyim cracklanan tüm virüs programları veri tabanıyla oynandığı için virüs bulma yüzdesi düşüyor ve güvenliği tam sağlamıyor.

keşke anket yapsaydın konu uzamazdı. soruna gelince avg mi avira mı ? kesinlikle tartısmasız avira derim. tum virus programlarında ise kaspersky ve eset tir.

• 5 ay sonra...

[quote name='sin.an' date='13 Ocak 2011 - 11:37 ' timestamp='1294912060' post='943106']
avira personel free ubdate yapmıyor devamlı el ile update yapıyorum sebebi ne olabilir
[/quote]
Ücretsiz Avira AntiVir, varsayılan ayarlarda günde en az bir kere kendiliğinden güncelleme yapar. "Scheduler"de saat aralıklı güncelleme görevleri oluşturularak, günlük güncelleme sayısı arttırılabilir.

Şuan kullanmakta olduğunuz sürüm eskidiğinden, güncelleme yapmıyor olabilir; kaldı ki, yeni sürüm, güncellemeyle kendiliğinden kurulamaz.

[b]Eskisini kaldırın; aşağıdaki bağlantıdan son sürümü indirip kurun...[/b]

http://www.avira.com/en/free-download-avira-antivir-personal