Jump to content

Ben Artık Askerim (: (:

mephistooo2

Recommended Posts

• Editor

bayrakfq4.jpg

arkadaşlar ayrılık vakti geldi...:p

askerliğim, uzun dönem istememe rağmen kısa dönem çıktı, görev yapacağım yer de : 1'inci Ordu Hareket Kurmay Yüzbaşı Başkanlığı Muharebe Alay Komutanlığı YARIMBURGAZ/İSTANBUL'a çıktı.

Sınıfım da İkmal bölümü... Perşembe günü birliğime teslim olacağım inşAllah... ben uzun dönem istiyordum :fool: ama hakkımda hayırlısı kısa dönem imiş...

TNCTR gibi adı marka olmuş bir sitede nacizane güzel paylaşımlarda bulunduğuma inanıyorum ve aynı şekilde TNCTR'nin de bilgisayar konusunda bana ciddi derecede katkısının olduğu da şüphe ******ürmez bir gerçektir...

tüm TNCTR halkına benden yana varsa hakkım helal olsun...

sizlerde haklarınızı helal ediniz...

Düzenleme :

Usta birliğim İstanbul/Metris Kışlası :D

• Replies 53
  • Created
  • Last Reply

Hayırlı olsun bende kısa donem ıkmal de yaptım askerlıği rahat olursun yıne butun gun pc basında askeriyeye giren çıkan ampul den tut vida somuna kadar herşeyin stok no larını girersin excele ikmal budur 5 ayda göz açıp kapayıncaya kadar geçer hayırlı teskereler...

Abi güle güle git gel. Hayırlı tezkereler muhtemelen yatış bir yere gidiyorsun. :D Ama askerlik işte nerde olursa olsun o üniforma üstünde olacak. ;) Oraya gittiğinde iyi ki kısa dönem çıkmış diyeceğini zannediyorum. :) Benden yana varsa hakkım helaldir sen de helal et hocam...

hayırlı teskereler kardeş,inşallah çarçabuk gider gelirsin..

uzun dönem istemeni bi yerde anlıyorum fakat kısa dönemin hele ki İstanbul'da yaptığına şükredeceksin;farklı bir psikolojide olduğun için uzun dönem istiyorsun :D

sınırdaki kardeşlerimize de bir zarar gelmeden umarım profesyonel birliklerin yerleştirilmesiyle,biraz olsun bu uzun-kısa dönem adaletsizliği de ortadan kalkar..

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Create New...