Jump to content

Tnctr.com Da Ünlü Var Mı?

onder

Recommended Posts

• Replies 73
  • Created
  • Last Reply

Dayım Trt 1 kameramanıdır. Bankasya liglerinin maçlarını o çekiyor. Şuan sanırım Kayseri'de. Yanılıyorda olabilirim... Onun haricinde dayımın oğlu Trt 1 Mikrofoncusu; Trt 1'in kendine has programları vardır, yani neredeyse tüm ünlülere mikrofon takmıştır. :shifty: Trt 6 amblemini ve o yeni bölüm falan yazan yazıları da diğer oğlu yapıyor. Ben ise bazen onları ziyaret ediyorum. Baya bir ünlüyle tanıştım.:rolleyes:^_^

Dayım Trt 1 kameramanıdır. Bankasya liglerinin maçlarını o çekiyor. Şuan sanırım Kayseri'de. Yanılıyorda olabilirim... Onun haricinde dayımın oğlu Trt 1 Mikrofoncusu; Trt 1'in kendine has programları vardır, yani neredeyse tüm ünlülere mikrofon takmıştır. :shifty: Trt 6 amblemini ve o yeni bölüm falan yazan yazıları da diğer oğlu yapıyor. Ben ise bazen onları ziyaret ediyorum. Baya bir ünlüyle tanıştım.:rolleyes:^_^

galiba trt sizin sülaleden oluşuyor....:D

Böyle forumlar gariban forumudur ya ünlüler bastırır parayı orjinal yazılım alır bizim gibi ortadireklerde böyle hizmetlerden faydalanır ama herkes kendi çapında ünlüdür bende bi ara Şoray Uzun un programına çıkmıştım 10 dakikalığınada olsa ünlü oldum yani :D

:pardon: gerçekten ya.. biçoğu bilişimde kendi çapında ünlü, biçoğu evinde ünlü. beni de yurtta herkes tanır, bi flash formata bile sen anlarsın deyip üç kat çıkıp gelenler var. yakında formattı kurulumdu para alacağım zaten. :drinks:

Ünlü fotoğrafçı Okan Özdemir'in asistanlığını yapıyorum genelde kamerasını ekipmanlarını taşırım makina'sının firmwaresiyle uğraşırım ama sonuçta ünlü birinin yanında çalışıyorum fotoğraf çekimleri yaptığımda olur. Zengin camiyasında tanınırız Okan bayülgen'le beraberde çalışmışlardı.

Ben de bi yarışmada yazdığım programla karadeniz 1.si olmuştum :p

süper 2gb flash bellek verdiler kendimi çok ünlü hissettim. :dribble:

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Create New...