Jump to content

Driver Isteklerinizi Yazın

bartucomputer
 Share

Recommended Posts

• Replies 1.1k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

arkadaşım sana birşey daha danışabilirmiyim!! benim arkdaşımdada bir notebook var ve biz ondada aynı işlemi yapmak istiyoruz ( vistadan xp ye çevirmek ) ama xp cd sini takıp am biçimlendirmeye geldiğinde biçimlendirecek disk bulamadı die bi hata veriyor! yardımlarınızı bekliyorz

şimdi arkadaşım onun harddiski sata oldugu için flash disk le falan başlangıc diski oluşturmak gerekli yani sata oldugundan hd yi görmüyor xp kurulumda üçünçü part raid yüklemek isrseniz f6 ya basın yazdıgında basacaksın ve ardındanda oluşturdugun flashdisk den okuyarak kuruluma gececektir daha detaylı resimli bilgi için biraz beklemen gerekecek hazırlamam gerekli ok başlangıc diskini ise bilgisayarın anakart cdsinin içerisinde seri ata adlı program yada yazı olması gerekli ordan oluşturabilirsiniz

Edited by bartucomputer

arkadaşım sana birşey daha danışabilirmiyim!! benim arkdaşımdada bir notebook var ve biz ondada aynı işlemi yapmak istiyoruz ( vistadan xp ye çevirmek ) ama xp cd sini takıp am biçimlendirmeye geldiğinde biçimlendirecek disk bulamadı die bi hata veriyor! yardımlarınızı bekliyorz

Buradaki Konudaki Linkleri indirerek Kurabilirsiniz. Birçok Laptopun Sata Driverlarını içerir :D

asus p4p800-x socket 478

bu sistemle xp de hiç problem yok ama vistada durup dururken resetlenmeler oluyor. Yeniden başlatmada ve kapatmada da problemler var. yinede upload et dersen yapabilirim

arkadaşlar bugünlük bu kadarı yeterli yarın yeniden sizlerleyim herkese iyi akşamlar görüşmek üzere

Bultar : Sana Flood Yapmamayı Öğretemeyeceğiz galiba.. :D

Sayın Arkadaşlar,

Bilgisayarımı formatladıktan sonra yeniden kurduğumda Surecom ep-808sx switch ve Realtek 8139 ethernet denetleyici ve Intel 82801DB ICH4 - AC'97 Audio Controller driverlarını bulamadığım için ses ve ethernet problemim için yardımcı olurmusunuz?

Şimdiden teşekkürlerimi iletmek isterim.

Flaygun

BUYUR ARKADAŞIM NOKIA DKU-5 DRİVER KDU-5 ADINDA BİR DRİVER YOK KDU İLE BAŞLAYAN DRİVERLAR İSE SONY-ERİCSSON TELEFONLAR İÇİN OLDUGUNU BİLİYORUM TELEFONCU OLMADIGIM İÇİN ELİMDEN BU KADAR GELİYOR KUSURA BAKMA

ARKADAŞLAR LÜTFEN ÖZELDEN İSTEKDE BULUNMAYALIM KONUMUZ SABİT ZATEN BURADAN YAZARSANIZ DAHA İYİ OLACAKTIR

Genesis bt878 tv kartı capture içinde olan driverlar aşagıdadır arkadaşım (İZMİRLİ_ÖMER) KULLANICIMIZIN İSTEGİ

BT-878 ChipSetli TV Kartları için (Birçoğuna Uyumludur)

WINXP Driver Link : ()

WIN9x - WINME Driver Link : ()

FLY Video 98 Capture Kart

Win98 SE & WinME & Win2K & WinXP Driver

Download Link :(

Please register to see this content.
)

Edited by bartucomputer

• 2 hafta sonra ...
s.a usta bana asus aam6020vı wireless modem driver lazım bir türlü bulamadım yardımcı olursan sevinirim

Firmware for AAM6020VI-T4 (for Turkey users only)

http://dlsvr02.asus.com/pub/ASUS/comm/ADSL/AAM6020VI-T4/AAM6020VI-T4_Turkey_3_6_0C_3A00.zip[/CODE]

Firmware for AAM6020VI-T4 (for Turkey users only)

http://dlsvr02.asus.com/pub/ASUS/comm/ADSL/AAM6020VI-T4/AAM6020VI-T4_Turkey_3_6_0C_3A00.zip[/CODE]

usta bunu indirdim içinden 2 dosya çıktı biri pdf diğeri ise img uzantılı dosya driver img uzantılı dosya olması lazım bunu nasıl kurabilirim bi bilgin varmı

bana 6500 yazarsanız bende size bu şekilde yardımcı olabilirim çünkü 6500 serisinin birçok farklı modeli var

HP Pavilion dv6500 CTO

HP Pavilion dv6500er

HP Pavilion dv6500ew

HP Pavilion dv6500t

HP Pavilion dv6500z

umarım anlatabilmişimdir

istediginiz driverı net olarak yazınız model olarak

Dostum ; arkadaş sata driver'larını istiyor tahminimce tümm modellerde sata entegresi aynıdır

usta bunu indirdim içinden 2 dosya çıktı biri pdf diğeri ise img uzantılı dosya driver img uzantılı dosya olması lazım bunu nasıl kurabilirim bi bilgin varmı

Sevgili hemşerim. benim verdiğim link cihazın beyin yazılımı yani firmware dosyasıdır. Bunun ile cihazın yazılımını update edebilirsin. Ama anlaşılan o ki sen bunu istememişsin. Ancak sendeki bu cihaz 4 port etherneti ve wirelesi olan bir cihaz. usb si olmadığı için de drivere ihtiyaç yoktur. cihazı önce cat5 kablo ile ethernetten bilgisayara bağla ve internet adresine 192.168.1.1 yazıp kullanıcı adı ve şifreyi Admin olarak gir. sonrada kablosuz ayarlarını ve ttnet şifre ayarlarını yap, kullan. bu adresten konu ile ilgili bilgi bulabilirsin.

Please register to see this content.
Edited by CentilBoy

10 board ekran kartı driverı tam adını bilmiyorum ama pc den ulaştıgım kadarı ile şöyle. Trident Video Acceletor Blade 3D / Promedia Anakart adındanda Agp PCI IMB 8601 - 686 A/B diye geçiyor umarım dogru bilgiler vermişimdir.