Jump to content

Windows Artık Korsan Kullanılamayacak

PcKOPAT_06
 Share

Recommended Posts

[quote name='mustafa1300' date='02 Mart 2011 - 15:06 ' timestamp='1299079013' post='972769']
hacker lar çözerler illaki bir yol bulurlar ama bulamazlarsa kaldık mal gibi 400 tl nasıl vericez :S
[/quote]

Windows 7 içinde aynı şeyler söyleniyordu ama hepsi boş. Sıkma canını bunlar boş sözler.

• Replies 62
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

[quote name='istanbul82' date='02 Mart 2011 - 16:17 ' timestamp='1299083275' post='972799']
[b]oemde ne bulutu ne zırvalamış bunlar slic nedir diye sorsam honk diye bakarlar zırvalık! mak kms karıştırmışlar

buradaki üyelerin daha %85 i crackin ne yaptığını bilmiyoo komedii
[warning][color="#ff0000"]> Uyarı Aldınız[/color]. Siz biliyorsunuz diye kimse de bilmek zorunda değil. Mesajlarınıza bu uslupla devam ederseniz, 2. şansınızda pek uzun sürmeyecek bu forumda. [/warning]
[/b]
[/quote]
istanbul82 haddini aşar oldun.Bizim kullandığımız crackleri sen yazıyor gibi konuşuyorsun.
Böyle aşşağılayıcı sözlerde bulunma.Yerini bil.

Valla benim bildiğim bu bulut teknolojisi sakat sistemin kalbi online atacak desem yeridir yolu yöntemi bulunsa bile birçok kişi için bu çok meşakkatli bi iş olacak diye düşünüyorum elbette microsoft herzaman olduğu gibi bir açık kapı bırakacak korsan için bugüne kadarki geliştirdiği tüm antikorsan teknolojilerini
bu şekilde yaptı istese emin olun orjinal sistem ".iso'sunu" imkanı yok kullanamayız mac gibi hacklenmiş modifiye sistemler kullanmak zorunda kalırız

Microsoftun amacı hep nasıl lisans satışını arttırırız olmuştur korkutup zorlaştırıp lisans almaya yönlendirme amacını güder CHIP de okumuştum bir yönetici nete giren her windowsda gözümüz var diyordu zaten bu bilinen bi gerçek

Korsanı olmayanın popüleriteside olmaz bu kendi ayağına kurşun sıkmak gibi olur

Kötü yanı şu ki sistemler giderek daha fazla nete bağımlı hale geliyor sanki net ruh pc beden gibi bir hal alıyor ruh olmadan beden ne işe yarar değilmi :punk:

İşte düşüncelerim böyle iyi forumlar

xp ye devam ne gerek var yapılacak işlemler her zaman aynı.delphiyi çalıştırıyor video izleyebiliyor mp3 ve radyo da dinleyebiliyorsam benim için bunlar yeterli.

bulut mudur nedir o sisteme gelince net üzerinden bazı dosyaları güncelleyecek sanırım.bu da basit bir proxy numarasıyla aşılabilir.1 kişi indirir milyonlarca kişiye sunar vs vs.

[quote name='burak_489' date='03 Mart 2011 - 16:24 ' timestamp='1299162846' post='973344']
xp ye devam ne gerek var yapılacak işlemler her zaman aynı.delphiyi çalıştırıyor video izleyebiliyor mp3 ve radyo da dinleyebiliyorsam benim için bunlar yeterli.

bulut mudur nedir o sisteme gelince net üzerinden bazı dosyaları güncelleyecek sanırım.bu da basit bir proxy numarasıyla aşılabilir.1 kişi indirir milyonlarca kişiye sunar vs vs.

[/quote]

Arkadaşlar bence konu ile ilgili bilgisi olmayan arkadaşlar yorumdan kacınsın o kadar google sunu yazın dedik ama :)

Sizin anlayacagınız şekilde anlatayım;

Bir pc dusunun en son sistem ekran kartı cpu su ram i falan ve içinde en son işletim sistemi var tum herseyi yuklenmiş.

İşte sizin kalvyeniz mouse unuz monitorunuz o pc ye takılmış gibi calışacak yani aslında siz kendi pc nizi değil bulut sisteminden kiraladıgınız sistemi kullanacaksınız. Yani kontrol sizde değil tamamen bulut sistemini kiraladıgınız yerde.

Kira bedeliğini zaten odediğiniz için korsanı ne yapcaksın zaten parasını verdin :)

Bunun avantajları saymakla bitmez ozellikle şirketler için cok buyuk kar tabi ev kullanıcıları için ozel paketler yayınlarlar heralde.

Edited by tnc_tr

[b]aşağlama yok bilmiyosunuz! biliyosunuzda yalanmı attım slic mantığını %85 i bilmiyoo ne hakareti bu gerçekler hakaret geliyosa bilemem öbür arkdaşta güzel yazmış şirketlerrr!!! adı üstünde orda denilen şey kms sinin gelişmiş verisyonu olay başka.! kms de kırıldı çünkü....hp dell asus v.s kms tipi lisansmı satıyo yani daha neler! ...evet win8 değişiyoo kullandımda merakediyosnaız uzaktan! herzamanki bulut haber bu![/b]

Edited by istanbul82

[quote name='istanbul82' date='03 Mart 2011 - 16:37 ' timestamp='1299163658' post='973359']
[b]aşağlama yok bilmiyosunuz! biliyosunuzda yalanmı attım slic mantığını %85 i bilmiyoo ne hakareti bu gerçekler hakaret geliyosa bilemem öbür arkdaşta güzel yazmış şirketlerrr!!! adı üstünde orda denilen şey kms sinin gelişmiş verisyonu olay başka.! kms de kırıldı çünkü....hp dell asus v.s kms tipi lisansmı satıyo yani daha neler! ...evet win8 değişiyoo kullandımda merakediyosnaız uzaktan! herzamanki bulut haber bu![/b]
[/quote]

Arkadaşım takmışsın crack biosm od kms falan filan 2 3 sene sonra bios mu kalacak UEFI ye gececek pc ler. 10sn gibi kısa bir surede acılacak pcler tahminimce windows8 UEFI destegi ile gelecek

Ben diyorum ucan arabalar cıkcak sen hala lastikle ugrasıyorsun :)

[quote name='tnc_tr' date='03 Mart 2011 - 14:50 ' timestamp='1299164411' post='973371']
Arkadaşım takmışsın crack biosm od kms falan filan 2 3 sene sonra bios mu kalacak UEFI ye gececek pc ler. 10sn gibi kısa bir surede acılacak pcler tahminimce windows8 UEFI destegi ile gelecek

Ben diyorum ucan arabalar cıkcak sen hala lastikle ugrasıyorsun :)
[/quote]
[b]2010 model üstüne mi sadece win8 kurulcak ozaman adamlar m3 e geçti bile.kendi dediğinle çelişiyon..
1.retail
2.oem
3.kms
onumuzdeki 10 sene bunlara mahkum okey.! tabi bunlar kendi içinde gelişir slp no gibi bişey donuyo orası ayrı micro oem lisanta 10 sene biosa muhtaç...hem uefide sonuçta bir chiptir yani oda biostur.
efi bios kaç aydır modlanıyoo..
http://forums.mydigitallife.info/threads/13358-How-to-Use-New-Phoenix-Bios-Mod-Tool-to-Modify-Phoenix-Dell-Insyde-EFI-Bios-Files
inceleyebilirsin..[/b]

Edited by istanbul82

[quote name='istanbul82' date='03 Mart 2011 - 16:59 ' timestamp='1299164987' post='973378']
[b]2010 model üstüne mi sadece win8 kurulcak ozaman adamlar m3 e geçti bile.kendi dediğinle çelişiyon..
1.retail
2.oem
3.kms
onumuzdeki 10 sene bunlara mahkum okey.! tabi bunlar kendi içinde gelişir slp no gibi bişey donuyo orası ayrı micro oem lisanta 10 sene biosa muhtaç...hem uefide sonuçta bir chiptir yani oda biostur.
efi bios kaç aydır modlanıyoo..
http://forums.mydigitallife.info/threads/13358-How-to-Use-New-Phoenix-Bios-Mod-Tool-to-Modify-Phoenix-Dell-Insyde-EFI-Bios-Files
inceleyebilirsin..[/b]
[/quote]

ee sorun ne o zaman? Neden cıkıp yok kimse crack bilmiyr yok biosu modlamasını kimse bilmiyor diye cıkış yapıyorsun?

google da crack windows 7 yaz bi ton program cıkıyor. Sen ekmek alırken bunu hangi unla yaptınız ne kadar tuz kattınız diye soruyormusun?

[b]mydigitallife sitesinde iki konu okuyup burada ahkam kesmeye hakkın yok bence.[/b]

[b]Zaten tek yaptıgın işde bu modlu bios başka işe yarar konun yok burda birsuru bilen adam var hiçbiride senin gibi yapmıyor üstelik kimsede sana bulaşmamış kendi kendine havalara giriyorsun anlam veremedim.
[/b]

[b]Biliyorsan bilmeyen kardeşlerime yardımcı ol konu ac onlarda ogrensin bir konu acıosun kendini kral ilan ediyorsun ayıp yaa.
[/b]

[b]Konu iyice sapmaya başladı yorum yapmıyorum artık microsoft bu bekliyip gorecegiz.
[/b]

[b][b]dediklerimi saptırıyosun kimse hiç bişey bilmiyo demedim ben aktivasyon işleyiş şemasını burdaki üyelerin çoğu bilmiyo anlamında kullandım benim tek takıldığım yerde digi değil meraketme..kral ilan etme gibi şeyim yok oyle bi derdim olsa buraya hiç girmem zaten xp win7 modlayıp hotfileye koyup para kazansam daha ii olurdum gözünde kesin :D benide moktan buluyosan keyfinbilir hadi güle güle.[/b][/b]

[warning]Üslubunuza biraz daha dikkat edin. Uyarı aldınız. [/warning]