Jump to content

Hotfile Linkleri Silmemiş.. [Çözüm]

by_bozkurt
 Share

Recommended Posts

[quote name='dokumacı_yaşar' date='11 Mart 2011 - 15:25 ' timestamp='1299854136' post='978256']
valla arkadaşım sana helal olsun benim win7 4linki silinmişti çöpe göndermiştm şimdi o 4 linkte dedigin gibi yaptım linkler çalıştı
konuyu çöpden geri aldıram bari millet faydalansın

EDİT: şimdi denedim böyle ölü linkler çalışıyor ama indirmeye geldimi indirmiyor
yani işe yaramıyor indirmedikten sonra linklerin çalışması önemli degil
[/quote]

Hayır abi premium ile indirebiliyorum..

Jdownloader gibi programlar Hotfile API'sini kullanıyor, yani api.hotfile.com adresine dosya ID sini gönderiyor hotfile'da programa dosyanın durumunu bildiriyor, haliyle durumu offline olarak bildiriyor. Ama başına new ekleyip manuel indirdiğiniz zaman çalışıyor. Yani premium'unuz varsa flashget gibi programlarla indirebilirsiniz.

PREMIUM KULLANICILAR HER TURLU INDIRIYOR. KESIN SILINENLERI FREE INDIREMIYORSUN AYRICA BEN IDMANLA DENIYORUM HIC SORUN YOK..!

[warning][color="#000000"][b]DİKKAT: İletilerinizi Gönderirken Klavyenizin [img]http://i13.tinypic.com/3090qz6.jpg[/img] Tuşunun Kapalı Olmasına Özen Gösteriniz.[/b][/color][/warning]

ben denedim bazılarında olmuyor
bakın

[color=#303030][font=Arial, Helvetica, sans-serif][b][size=3][color=#757575][left]http://hotfile.com/dl/86758779/00f8a99/ja_social_1.2.1_UnZipFirst.zip.html[/left][/color]

yazınca silinmiş dior new wkini kulanınca gene aynı yazıyor[/size][/b][/font][/color]

Dokumacının bir linkini test ettim new ile başlayanı ne normal indirme gercekleşiyor nede cyriptload programı ile dahi indirme işlemi negatif olumsuzdur.Download işlemi bu eklenti ile gerçekleşmiyor bilginize sunarım.

[quote name='KintaRo' date='11 Mart 2011 - 15:17 ' timestamp='1299857279' post='978290']
Jdownloader gibi programlar Hotfile API'sini kullanıyor, yani api.hotfile.com adresine dosya ID sini gönderiyor hotfile'da programa dosyanın durumunu bildiriyor, haliyle durumu offline olarak bildiriyor. Ama başına new ekleyip manuel indirdiğiniz zaman çalışıyor. Yani premium'unuz varsa flashget gibi programlarla indirebilirsiniz.
[/quote]

kullandığım premium JDownloader'in config klasörüyle oynanarak oluşturulan bir premium, maalesef benim işime yaramayacak :(

[quote name='stowaways' date='11 Mart 2011 - 17:52 ' timestamp='1299859339' post='978318']
kullandığım premium JDownloader'in config klasörüyle oynanarak oluşturulan bir premium, maalesef benim işime yaramayacak :(
[/quote]

config klasörüyle oynayıp nasıl premium oluyor bize de anlatsana :dribble: :dribble: :dribble:

Kişi dosyayı kendi silmiş ise bu yöntem işe yaramıyor ancak telif hakkı yüzünden silindiyse çalışıyor.
Telif hakkı yüzünden silinine supernatural dosyalarım bu şekilde çalıştı ancak
13 dolar olan hotfile hesabımı sildiğinden dolayı.Neyleyim ben Hotfile'yi :D

Sonuna kadar Filesonic & Fileserve :)

evet şimdi denedim idmanla premium olarak indiriyor yanlız idmana site yol olarak
new.hotfile.com yazaksınız sonra pre yi girin kaydedin indiriyor bu resimdeki inen
benim ölü link

[spoiler][img]http://i1103.hizliresim.com/2011/3/11/10785.jpg[/img]

[img]http://i1103.hizliresim.com/2011/3/11/10805.jpg[/img][/spoiler]