Jump to content

TncXp Nasıl Kurulur

Dawnie
 Share

Recommended Posts

• Replies 86
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

• 5 hafta sonra ...
  • 3 hafta sonra ...
  • 2 hafta sonra ...

Başlık Herşeyi Anlatıyo Bence :)

GYfWZYpWnvM

TncXp yi bilgisayarım için alldığım kameranın servisinde kurdular.Ben de memnun olduğum için silmedim.Hatta iki cd yi de indirip cd ye çektim.Fakat bir kaç gün önce korsan yazılımlarla ilgili forumda okuduklarım açık söylemek gerekirse telaşlanmama neden oldu.Kopya yazılımlarda güncellemelerin kapatılması öneriliyordu.TncXp için böyle bir şey gerekiyor mu?

Bilgilendirirseniz sevinirim.

Ayrıca verdiğiniz emeklere teşekkür ederim.

• Administrator

TncXp yi bilgisayarım için alldığım kameranın servisinde kurdular.Ben de memnun olduğum için silmedim.Hatta iki cd yi de indirip cd ye çektim.Fakat bir kaç gün önce korsan yazılımlarla ilgili forumda okuduklarım açık söylemek gerekirse telaşlanmama neden oldu.Kopya yazılımlarda güncellemelerin kapatılması öneriliyordu.TncXp için böyle bir şey gerekiyor mu?

Bilgilendirirseniz sevinirim.

Ayrıca verdiğiniz emeklere teşekkür ederim.

Hayır.

• 2 ay sonra...

yalnız arkadaşlar benim sorunum şu normal windowsxp xp2 yi bilgisayarı yeniden başlattığımızda hemen yüklemeye başlıyoruz ya bunda ben bunu yapamadım yoksa ilk önce windowsu yükleyip sonra bu dediklerinizimi yapacaz

• 2 hafta sonra ...

Başlık Herşeyi Anlatıyo Bence :)

GYfWZYpWnvM

Teşekkür ettim ama cevap yazmadan geçemeyeceğim.MÜKEMMEL OLMUŞ.Gerçi modeme 13 sefer reset attım ama değdi doğrusu.

Emeği geçen tüm arkadaşlara tekrar tekrar teşekkürler.

• 2 ay sonra...
  • 1 ay sonra...

2. cd bende olduğu için sadece 1. cd indirdim ve isodan çıkartıp bütün dosyaları cd attım 2. cd yok altını çiziyorum bu şekilde olurmu ilk açılış ekranı dediğiniz anlamadım caps koyma şansınız warmı Tşk...

tşk yanlız vıdeoyu ızlemeden kurmaya çalıstım tncxp kur'a mause ile tıkladıgımda olmadı meger 3 tusuna basmak gerekliymiş.bende hdd biçimlemiştim daha önce siteden ögrenmek için xp kurmak zorunda kaldım.1 saatte kurdum 2dk anladım ve tekrar formatladım inanın çıldırcaktım.paryaşım için saolun.

hocam sımdı tesekkur ederım pcye tncxpyı kurdum ınanın xpden cok daha guzel ya bı sorum olacak bu hanı pcden vıdeolu anlatım yapmıssın ya benım anlamadıgım bılgısayar kapalı ıken o vıdeoyu nasıl cektın bılgısayardanmı cektın yoksa ceple felanmı cektın bana onu bı slermısın ya merak etttım

• 2 hafta sonra ...
  • 2 hafta sonra ...

selam arkadaslar ben tnc xp ındırdım sonra ıso dosyası halınde 6 partı cd1 dıye bırlestırdı otomatık zaten iso ve nero programı otoamatık ayarladı ama cd taktıgımda bu dosyalar cıkıyor pc kapatıp yenıden actıgımda cd okumuyor bıos ayarlarını yaptım (:dribble::):):) resımler sıze

www.resimupload.com/ds150006185_tnc_xp.html

açılmaz tabi youtube yasaklandı VDownloader ile indirmeyi dene

bu adresi yapıştır

olmazsa ilk dns ayarlarını 4.2.2.1 olarak değiştir

HOCam en iyisi siz bunu başka bi adrse taşıyın çünkü v downloadre de sorun verio bu doyada

ya arkadaşlar bu video yu haftalardır açamıyor ve izleyemiyorum lütfen bir yardım edin bir de partlardan rapidden birini indiriyorum diyerine gelin ce rapit error diyor bir türlü indiremiyorum şimdidem teşekkürler...

• 4 hafta sonra ...
 Share

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Create New...