Jump to content

Google Plus Davetiyesi ( + )

siranusta
 Share

Recommended Posts

• Replies 64
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

davatıye yollaya bilirim bunun için mail adresınız lazım ben google plus uyesıyım bu facebook gıbı bıse ama uyelık için daha onceden uye olan kısıler uye olamayanların mail adresıne uyelık davetıyesı yollaması lazım mailindekı kırmızı bolgeye tıklayıp uye oluyosun ama davetıyeler sınırlı hergun bellıbı kapasıte davetıye gonderme imkanı sunuyorlar birde işin kirli yüzü var dikkatli olmalısınız birileri mail adresinize vürüs yolar davatıyediye acarsınız

• 3 hafta sonra ...

Arkadaşlar davetiyeymiş yok efendim davetiye talebiymiş bunların hepsi TIRAŞŞŞ...
google bi proje yapmaya çalışıyo ve ne kadar rağbet göreceğini merak ediyo...bu rağbet sonucunu da bizler etkiliyoruz...adamlarda projeyi aktif hale getirip milyar dolarları bizim üzerimizden kaldırıyorlar...
kimse demesin şimdi "yok efenendim benim cebimden daha bi kuruş çıkmadı googleye".....çıkar kardeşim seve seve çıkar merak etmeyin ...

• 2 hafta sonra ...

[quote name='jiinss007' date='01 August 2011 - 07:10 ' timestamp='1312171843' post='1055197']
Arkadaşlar davetiyeymiş yok efendim davetiye talebiymiş bunların hepsi TIRAŞŞŞ...
google bi proje yapmaya çalışıyo ve ne kadar rağbet göreceğini merak ediyo...bu rağbet sonucunu da bizler etkiliyoruz...adamlarda projeyi aktif hale getirip milyar dolarları bizim üzerimizden kaldırıyorlar...
kimse demesin şimdi "yok efenendim benim cebimden daha bi kuruş çıkmadı googleye".....çıkar kardeşim seve seve çıkar merak etmeyin ...
[/quote]

OK o zaman google'i kullanma, bing'te felan arama yap, nede olsa onlar dünyayı kaosa sürüklemeye çalışıyor, neden onlara para kazandıralım ki?

Arkadaşlar üye olmak isteyenler için davetiye linki veriyorum.

TEK şartım üyeliğini alan kişiler kendi davetiye linklerini goo.gl/ uzantısıyla kısaltıp buraya eklesin ki benim davetiye sayım sadece 150 tane ve kişi başı 150 tanedir.

herkes linkini paylaşırsa çok sayıda kişi yararlanabilir.

Davetiye linki

[code]http://goo.gl/t4SJL[/code]

link kısaltma

[code]goo.gl/[/code]

Edited by emre1393

Arkadaşlar kimsenin size ulaşmasına gerek yok.sahip olduğunuz linki paylaşmanız yeterli olacaktır.Üst mesajda arkadaş uzun linklerin nasıl kısaltılacağına değinmiş.siz de sahip olduğunuz toplu davet linkini kısaltıp burda paylaşabilirsiniz.
Benim davet linkim : http://goo.gl/YkYXc