Jump to content

Tnc Player V2

milano88
 Share

Recommended Posts

abi pencere büyütme özelliği koyabilirsin oluyorsa bana küçük geldi böyle :D

Şu anda tnc player'dan dinliyorum herhangi bi sorun yok.Sekme olarak başlat çubuğunda görülmüyor o da güzel olmuş güzel düşünmüşsün abi :good:

Edited by mustafa_2171

[center][b]Tnc Player İle Alemlere Akıcam Artık :)[/b][/center]

[center][spoiler][img]http://www.fileden.com/files/2009/7/6/2500191//MuslumArsiv.jpg[/img][/spoiler][/center]

Edited by Baba_

[center][b]Ş harfi ile yazılmış :) Ayrıca Shuffle Özelliği Ben de Birşeyi Değiştirmedi. Bir de Önerim Olarak Tray'da Right Click'i Az Zenginleştir. Daha Güzel Olur. Örneğin ;[/b][/center]

[center][img]http://i.imgur.com/BqsZN.png[/img][/center]

[b]Örnek Proje (Tray)[/b]
[code]http://hotfile.com/dl/127412020/72333c1/tray.apz.html[/code]

Ş harfi güncellendi Shuffle çalışıyor belirttim bunu herhangi bir klasör açın ve ilk parçayı çaldıdırn ve bitmesini bekleyin yada sona falan getirin listedeki 2ci parçayı değil rastgele parça açar ok Shuffle budur belki bilmiyosunuzdur tray olayınada gerek duymadım açıkçası yetetince özellik var zaten belki ilerleyen sürümde ;)

Edited by milano88

[quote name='lalamustafa' date='21 August 2011 - 08:59 ' timestamp='1313909974' post='1067166']
Diese Datei ist entweder aufgrund des Copyright-Rechtes entfernt worden oder sie wurde vom Uploader gelöscht.
?
[/quote]
güncellendi

[quote name='Baba_' date='21 August 2011 - 08:58 ' timestamp='1313909912' post='1067164']
[center][b]Evet Shuffle Olayı Dediğiniz Gibi Yapınca Çalışıyor Fakat Parça Değiştirme Butonları İle Çalışmıyor.[/b][/center]
[/quote]
next vss bu butonlar mı çalışmıyor? gayet sağlıklı çalışıyor

[b]Not:[/b]unutmayın konudada belirttim beta sayılır ve bazı hatalar olabilir test için yayınladımki bende aldığınız hataları güncelleyip tekrar üzerinde çalışayım.

Edited by milano88

çok güzel olmuş eline sağlık, ufak 2 sorun buldum bende:

[img]http://i.imgur.com/RqvVI.png[/img]

listeye mp3 attığımızda eğer mp3 seçili değilken listenin boş yerine tıklarsan veya ileri tuşuna tıklarsan hata veriyor.

Milano88 acizane fikirlerimi söyleyeyim ben de...
1.Arayüz güzel ama küçük.
2.Çalma listesine AAA isimli bir klasör ekledikten sonra BBB isimli bir klasör ekleyince AAA isimli klasörü bir türlü bulamıyorum.Hep som eklenen kalıyor.
3.Üst kısımda playlist,radio menü gibi seçenekler için uyguladığınız simge biraz küçük olmuş.Simgesini biraz büyültseniz.
4.Çalma listesine klasörler halinde se dosyası eklediğimde her klasörü ayrı olarak gösterse nasıl olur.Yani AAA klasörünü,BBB,CCC klasörü eklediğimde ekranında hangi klasörü seçersem çalma listesinde o görünsün.
Winyl programınaa bir bakın size fikir verecektir.Saygılarımla

Çookta güzel olmuş çokta iyi olmuş taam mı, ama şimdi bir iki ufak şeyden bahsetmezsek olmaz dimi, heh ayrıca bu dediklerimden bazılarını yapmak istersen bana ulaş her türlü yardımı yaparız ;)

1- Listeye klasör sürüklediğinde klasörün içindeki mp3leri aratmalıve listeye ekleyebilmeli
2- Progressin herhangi bir yerine tıklandığında progress oraya kaymalı illa sürüklemek zorunda olmamalıyız.
3- Müzik listesinde CTRL-A kombinasyonu aktif olmalı
4- Müzik listesinde bir müzik seçiğ Delete bastığımda o müziği çalıyor, onun yerine listeden silmesi gerekmez mi sencede :D
5- Program kapandığın konumunu regedite yazdırmalı ve tekrar açıldığında kapandığı yerde açılmalı program, her açıldığında sağ üst köşeye almakla uğraşmamalıyız dimi ;)
6- Programın iki kere açılmasını engelleyebilirsin.
7- Program shuffle modunda bile olsa next tuşuna basınca örneğin 6. şarkı çalıyorsa nexte basınca 7. şarkı çalıyor, shuffle da böyle olmamalı
8- Listede son şarkıya tıklatıp next tuşuna basınca "On Play Line 6; attemp to index global 'Selected' a nil value" hatası veriyor çünkü başka şarkı yok, onun yerine ilk şarkıyı çaldırabilirsin
9- Programı mp3 ler için varsayılan yaptırabilirsin.

şimdilik bu kadar görebildim ama gerçekten çok uğraşılmış bir proje tebrik ederim, örneğin müzik zamanına basınca kalan saniyenin gösterilmesi falan ne kadar detaylı incelediğini gösteriyor. Ayrıca tema da bana küçük falan gelmedi gayet hoş, tema konusunda senle çalışmak isterim valla. Ozgr'un kulakları çınlasın :D Son olarak dediğim gibi istediğin desteği sağlayabilirim sana.

şimdi şöyle bişi varki oda nekadar teşekkür etsem azdır :blush: inanın tek başına bunevi bişiler yapmak everest dağına çıkmak kadar zor ve uğraştırıcı sizin gibi bilgili ve saygıdeğer biri'ile tabiki bişiler yapmak isterim vede yapacağıma emin olunuz çünki buna ihtiyacım var :lol: dediğiniz bazı özellikleri eklemyi düşünüyordum aslında mp3 sağ tık Tnc player ile aç gibisinden mesela lakin dediğim gibi yavaş,yavaş uğraşmayı düşünüyordum siz el atınca ne güzel olur problemsiz sorunsız vede hızlı bir şekilde halledebiliriz ben size ulaşacağım benden mesaj bekleyiniz sayın blackman12 öneriler ve yorumunuz için tekrar,tekrar teşekkürler.

Edited by milano88

[quote name='blackman12' date='21 August 2011 - 14:04 ' timestamp='1313924669' post='1067272']
Çookta güzel olmuş çokta iyi olmuş taam mı, ama şimdi bir iki ufak şeyden bahsetmezsek olmaz dimi, heh ayrıca bu dediklerimden bazılarını yapmak istersen bana ulaş her türlü yardımı yaparız ;)

1- Listeye klasör sürüklediğinde klasörün içindeki mp3leri aratmalıve listeye ekleyebilmeli
2- Progressin herhangi bir yerine tıklandığında progress oraya kaymalı illa sürüklemek zorunda olmamalıyız.
3- Müzik listesinde CTRL-A kombinasyonu aktif olmalı
4- Müzik listesinde bir müzik seçiğ Delete bastığımda o müziği çalıyor, onun yerine listeden silmesi gerekmez mi sencede :D
5- Program kapandığın konumunu regedite yazdırmalı ve tekrar açıldığında kapandığı yerde açılmalı program, her açıldığında sağ üst köşeye almakla uğraşmamalıyız dimi ;)
6- Programın iki kere açılmasını engelleyebilirsin.
7- Program shuffle modunda bile olsa next tuşuna basınca örneğin 6. şarkı çalıyorsa nexte basınca 7. şarkı çalıyor, shuffle da böyle olmamalı
8- Listede son şarkıya tıklatıp next tuşuna basınca "On Play Line 6; attemp to index global 'Selected' a nil value" hatası veriyor çünkü başka şarkı yok, onun yerine ilk şarkıyı çaldırabilirsin
9- Programı mp3 ler için varsayılan yaptırabilirsin.

şimdilik bu kadar görebildim ama gerçekten çok uğraşılmış bir proje tebrik ederim, örneğin müzik zamanına basınca kalan saniyenin gösterilmesi falan ne kadar detaylı incelediğini gösteriyor. Ayrıca tema da bana küçük falan gelmedi gayet hoş, tema konusunda senle çalışmak isterim valla. Ozgr'un kulakları çınlasın :D Son olarak dediğim gibi istediğin desteği sağlayabilirim sana.
[/quote]

adam debugger gibi :)

[center][b]Yukarıdaki Çalan Dosya İsmine Tıkladığımızda File Info Çıkıyordu. Kaldırdın Heralde. Çıkmıyor Şimdi. Ayrıca Sesi Kapatma Butonu İle Tekrardan Sesi Açabilsek Daha Güzel Olur.[/b][/center]

Edited by Baba_

[quote name='rud_rude' date='21 August 2011 - 17:44 ' timestamp='1313948683' post='1067449']
ellerine saglık video yu izlerken win7 tema ya bayıldım çok güzel :D

belki küçük bi ip ucu verirsin :shifty:
[/quote]

http://katz93.deviantart.com/art/Metalik-Glass-for-Win7-195900759?offset=60

2-3 gün sonra bulgaristana gitmek zorundayım ve tam olarak nekadar kalacağımı bilmiyorum evrak işi bu yüzden playerin üstüne pek düşemiycem baktım olmadı zaman yok tüm kodları blackman12 ye vermeyi düşünüyorum kendisi geliştirip yayınlar sonuçta tnc için hazırlanmış bir çalışma ve tnc ekibinden birine vermek en mantıklısı KintaRo hocam vss ilgilenirlen zaten zaman buldukça ;)

[b]not:[/b] konu dışı iletiler atmayınız açtığım her konuya tema icon yazıyorsunuz

Edited by milano88

• 4 ay sonra...