Jump to content

Firefox Ta Yeni Sekme Açma Yöntemi

emily

Recommended Posts

Yeni keşfettiğim bir yöntemi paylaşmak istedim belki bilmeyenler vardır diye. :rolleyes:

Daha önce açılmış 2 sekmeden sonra 3. sekmeyi açmak için yukarıda resimde gösterilen yere çift tıkladığınız müddetçe yeni sekme açıyor..

60014.jpeg

• 9 ay sonra...

Ctrl + Linke tık > ctrl ye basıp linke tıklandığındada link yeni sekmede açılıyor. (2.0 üstü sürümlerde normal tık sekmede açılıyor zaten, eski sürüm kullannalar için.) yeni farkettim ;)

Bilen vardır mutlaka ama ben yakın zamanda keşfettim

Ctrl + Enter >>> www.....com

Shift + Enter >>> www.....net

Ctrl + Shift + Enter >>> www......org

Adreslerine gidiyor

• 1 yıl yıl...
özelleştirden yeni sekme butonunu tutup gezint araç çubugunun istediginiz bir bölgesine bırakın.

bu daha kolay :D

O kadar arkadaşım cevap yazmış ama bu sorunun kaynağını sadece sen güzel bi biçimde çözmüşsün...

arkadaşlar internet explorerr 7.0 da öyle bi sorun yok linke tıklandığında direkt yeni sekme veya sağ tık yeni sekmede aç o daha hızlı ,:D

arkadaşım mause tekerlekli ise tekerleğin üzerine basarak yada shift+mause yeni pencerede yada ctrl+ mause tıklayarak yeni sekmede açabilirsin

arkadaş sanırım yeni sekme açma butonunu soruyor toobardayken sağ tıkla özelleştir de yeni sekmeyi tut istediğin toolbara koy. ona her tıkladığında yeni sekme açarsın ben sahsen yeni sekme iişini

açılan sekmenin hemen yanına 2 KERE TIKLAYINCA yeni sekme otomatikmen açılıyor.. en kısa yöntem olarak bunu buldum ben...

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Create New...