Jump to content

Ben Yokken Bilgisayarımda Neler Olmuş Bilmek Için?

DrMakarna_
 Share

Recommended Posts

[font="Comic Sans MS"][size="3"][color="#2e8b57"][b]Ben bilgisayar başında değilken bilgisayarımda neler olmuş bitmiş kim hangi sitelere girmiş öğrenmek istiyorum. [/b][/color][/size][/font]
[font="Comic Sans MS"][size="3"][color="#2e8b57"][b]Mesela sürekli ekran görüntüsü alan,güvenli, klavyede basılan harfleri tuşları kayıt eden, bilgisayar açıldığında kendiliğinden açılan ve varlığını hissettirmeyecek bir program istiyorum. Umarım isteğimi anlatabilmişimdir. Ha birde free veya tam sürüm olmalı ki bir süre sonra kullanılmaz hale gelmesin veya tam kapasite çalışabilsin. [/b][/color][/size][/font]
[font="Comic Sans MS"][size="3"][color="#2e8b57"][b]
[/b][/color][/size][/font]
[font="Comic Sans MS"][color="#2e8b57"][size="2"][b]İlgilenenlere şimdiden teşekkür ederim. [/b][/size][/color][/font]
[img]http://www.tnctr.com/public/style_emoticons/default/hi.gif[/img] Edited by 6489426

[quote name='servanbey' date='19 January 2012 - 09:54 ' timestamp='1326959698' post='1142812']
Arkadaşım istediğin program ismi 007install3 bunu full olanını bul bende var ama vermem aldıgım arkadaşa söz verdim birde insanlar bu tur programları paylaşmazlar unutmakolay gelsin.
[/quote]
[color="#000000"][b]Abartmayın alt tarafı keylogger tarzında program istedi nasanın bilgisayarına girmek için program istemedi.[/b][/color]
[quote name='6489426' date='19 January 2012 - 09:26 ' timestamp='1326957966' post='1142806']
[font="Comic Sans MS"][size="3"][color="#2e8b57"][b]Ben bilgisayar başında değilken bilgisayarımda neler olmuş bitmiş kim hangi sitelere girmiş öğrenmek istiyorum. [/b][/color][/size][/font]
[font="Comic Sans MS"][size="3"][color="#2e8b57"][b]Mesela sürekli ekran görüntüsü alan,güvenli, klavyede basılan harfleri tuşları kayıt eden, bilgisayar açıldığında kendiliğinden açılan ve varlığını hissettirmeyecek bir program istiyorum. Umarım isteğimi anlatabilmişimdir. Ha birde free veya tam sürüm olmalı ki bir süre sonra kullanılmaz hale gelmesin veya tam kapasite çalışabilsin. [/b][/color][/size][/font]
[b][/quote]
[color="#000000"]Hem Kullanımı kolay hemde istediğiniz özelliklerde
[code]http://www.tamindir.com/casus-bilgisayar-007-keylogger/[/code]
Kayıt edilen doysaları [/color][color="#FF0000"][color="#000000"]sistem dosyası olarak[/color] C:\Program Files\Common Files\microsoft shared\DAO\Kullanıcı adı [color="#000000"]bu dizine atar (window 7 için )[/color][/color]
[color="#000000"]Buda serial
[code]name:uzmanhacker
serial:586J828V753S338B488K-6053938373[/code] [/color][/b]

[quote name='tolga27' date='19 January 2012 - 17:57 ' timestamp='1326988631' post='1143014']
bende full olanı var yardımcı olabirim istersen ekranını dahi başka yerden izleyebilirsin kayıtlar full gelir uzaktan bilgisayarına mudahale hakkın var ve bir sürü özellik
[/quote]

link verebilir misin

[quote name='tolga27' date='19 January 2012 - 15:57 ' timestamp='1326988631' post='1143014']
bende full olanı var yardımcı olabirim istersen ekranını dahi başka yerden izleyebilirsin kayıtlar full gelir uzaktan bilgisayarına mudahale hakkın var ve bir sürü özellik
[/quote]

bende alabilirmiyim mümkünse, teşekkür ederim..

[quote name='6489426' date='19 January 2012 - 16:24 ' timestamp='1326990279' post='1143025']
link verebilir misin
[/quote]

arkadasım program ücretli ve kendi adıma lisanslı oldugunda bir ay gibi kullanıp tekrar iade edebilirsen verebilirim çünkü 1950 liraya full olarak aldım işine yararsa 1 ay kullanmak istersen mail adresini at ordan yollayım kullandıgım programın bazı özellikleri

Karşı sistemi kendi makineniniz gibi kullandıran uzaktan yönetim programı.
Canlı ekran izleme,vnc ve mouse kontrolü
Antiviruslerce %100 tanınmaz,
Ortam sesi dinleme
Webcam izleme
Online/offline keylogger
Kopyala/Yapıştır, Clipboard Yöneticisi (Canlı)
Çalıştırma,upload,download,yeniden adlandırma,silme,gizli çalıştırma,thumbnail görüntüleme(indirmeden dosya görme)
Registry yöneticisi (tam özellikli)
Msn şifrelerini ve geçmişteki tüm adresleri çıkartma
Firefox şifrelerini çözme
Görev yöneticisi, görev sonlandırma
Çalışan programları listeleme
Bağlı sistemlerin yaptığı işlemleri tek listede görme!
Binder / dosya birleştirici
Virus tipinde resource kullanmadan bindleme özelliği
Mp3,resim,jpeg,vs her türlü dosya ile birleşip,exploitler ile link üzerinden,htmlden yayılır
Keyloggerda dll kullanmadan system hooklarıyla loglama ve tabii dll kullanmadan kimse yapamıyorken %100 sisteme zarar vermeden stabil bütün dünya dillerinde loglama.

Edited by tolga27

• 1 yıl yıl...

Arkadaşım istediğin program ismi 007install3 bunu full olanını bul bende var ama vermem aldıgım arkadaşa söz verdim birde insanlar bu tur programları paylaşmazlar unutmakolay gelsin.

arkadaşım sen ya çok yanlış gelmişsin, ya da tnctr ruhunu anlayamamışsın. biz istenilen programı buluruz, bulamazsak oturur yazarız. inndir.com forumlarında falan takılmanı tavsiye ederim.

007.Spy.Software.v3.873.Retail-ARN.RAR  (torrent)

Linki sildim torrentteki virüs setup dosyasını açtım içinde exe yoktu

Yazılımın kullanım vidyosu

[spoiler]http://www.youtube.com/watch?v=QvnIr57tqP0[/spoiler]

Edited by register